Anker Motion+ Siyah Taşınabilir Bluetooth Hoparlör

A3116H11
Yorum (0) | Yorum Yap 

Anker Motion+ Siyah Taşınabilir Bluetooth Hoparlör

 

Anker Motion+ Siyah Taşınabilir Bluetooth Hoparlör, her zaman kristal netliğinde ses sunmak için Qualcomm aptX tarafından geliştirilmiş olan yüksek çözünürlüklü ses teknolojisi ile üretilmiştir.

Anker Motion+ Bluetooth Hoparlör, iki ultra yüksek frekanslı hoparlör, woofer ve pasif radyatörlere sahiptir. Böylece çevresini, 30W zengin sesle çevresini doldurur. Bunun yanı sıra hoparlörün özel bassuptm teknolojisi, düşük frekanslar da dâhi gerçek zamanlı ses sağlar.

Motion + hoparlörün ultra geniş frekans aralığı, 50 Hz'den 40 kHz'e kadar uzanan ses aralığı sunar. Hoparlörün gelişmiş DSP özelliği ise bir şarkıyı tüm ses ayrıntıları ile dinlemeniz içindir.

Anker Motion + Bluetooth Hoparlör, IPX7 su geçirmezlik sertifikasına sahiptir. Bu sertifika hoparlörün kasasının tamamen su geçirmez olduğu anlamına gelir ve hoparlörü dış mekanlarda da kullanmanıza imkan tanır.

Hoparlörün dâhili 6,700 mAh gücündeki güçlü bataryası sayesinde tam 12 saate kadar kesintisiz müzik dinleyebilirsiniz. (Bu süre kullanım koşullarına göre değişiklik gösterebilir.)

2 adet Motion + hoparlörü, birbiri ile eşleştirerek daha güçlü ses çıkışı sağlayabilirsiniz.

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak ambalajı atmayınız.