Apple AirPods Pro Bluetooth True Wireless Kulak İçi Kulaklık

MWP22TU/A
Yorum (0) | Yorum Yap 

Apple AirPods Pro Bluetooth True Wireless Kulak İçi Kulaklık

 

Apple AirPods Pro Bluetooth True Wireless Kulak İçi Kulaklık, kulağınızın şekline ve kulaklık uçlarının yerleşimine sürekli adapte olmayı başarabilen Aktif Gürültü Engelleme özelliğine sahip tek kulak içi kulaklıktır. 

AirPods Pro büyüleyici bir ses deneyimi için aktif gürültü engelleme özelliğine sahiptir.

Kulaklığınızın şeffaf modu sayesinde çevrenizde olan biten her şeyi duyabilirsiniz. Kulaklığın alt kısmındaki güç sensörüne basılı tutarak şeffaf mod ve gürültü önleme modları arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz.

Apple AirPods Pro, kolayca takılıp çıkartılabilen farklı ebatlardaki silikon uçları sayesinde size en iyi ses deneyimini yaşatır. Konforlu kullanımı sayesinde, kulaklığınız gün boyu kulağınızda kalsa bile rahatsızlık hissi vermez.

Dışarıdaki sesleri izole eden Apple AirPods Pro ile müziklere, podcastlere veya telefon görüşmelerine tam olarak odaklanabilirsiniz.

Kulaklığınızın, adaptif EQ, teknolojisi daha tutarlı ve zengin bir dinleme deneyimi için müziği kulağınızın şekline uygun bir biçimde otomatik olarak ayarlar ve böylece yüksek bir ses kalitesi sunar.

Apple Airpods Pro Kulaklık, H1 çipi ve 10 adet ses çekirdeği sayesinde inanılmaz derecede düşük ses işleme özelliğine sahiptir. Bu özelliği gerçek zamanlı gürültü engellemeye olanak tanır.

AirPods Pro, suya ve tere dayanıklı bir yapıya sahiptir. Kulaklığın üzerindeki genişletilmiş ağ dokulu mikrofon açıklığı, rüzgarlı ortamlarda yapılan telefon görüşmelerinde sesin netliğini artırır.

AirPods Pro, 4,5 saat şarj süresine sahiptir. Ancak 24 saatten fazla pil ömrü sunan kablosuz şarj kutusu, gün boyu hareket halindeyken bile AirPods Pro’nuzun keyfini sürmenize olanak verir. Ayrıca AirPods Pro’nun hızlı şarj özelliği de sadece 5 dakikalık şarj ile tam 1 saat kullanım sağlar.

AirPods Pro da tıpkı AirPods gibi iPhone veya Apple Watch’unuz ile hızlıca bağlantı kurar.

AirPods Pro, Siri’ye kolayca bağlanabilir ve böylece müzikleri, aramaları, yol tariflerini, ses seviyesini ve çok daha fazlasını parmağınızı bile oynatmadan kontrol edebilmenizi sağlar.

 

Kutunun İçinde Neler Var?

 

AirPods Pro

Kablosuz Şarj Kutusu

Silikon kulaklık uçları (üç farklı boyda)

Lightning - USB-C Kablosu

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak ambalajı atmayınız.