AudioEngine HD3 Siyah Bluetooth Hoparlör

AE-HD3BLK

Türkiye Yetkili Satıcısı

Yorum (0) | Yorum YapAudioEngine HD3 Siyah Bluetooth Hoparlör

HD3 kablosuz mini hoparlör ile müziğinizi en şık şekilde dinleyeceksiniz. Çok yönlü Audioengine HD3 hoparlör kusursuz bir kablosuz bağlantıya sahiptir. Böylece müziği en kaliteli şekilde Hi-Fi olarak sunar. Üç farklı renk seçeneği ile kullanıcılara sunulan Audioengine HD3, kulaklarınıza olduğu kadar gözlerinize de hitap edecek bir tasarıma sahiptir.

Aradığınız Müzik Sistemi

Masaüstü bilgisayar ve benzeri cihazlar ile tercih edilebilecek Audioengine HD3 hoparlör kolayca odanıza sığacaktır. Favori cihazlarınıza ve uygulamalarınıza kablosuz olarak kusursuzca bağlanır. El yapımı ahşap kabinlerin sunduğu şık görünüm, High-End ses kalitesiyle birleşiyor. Tüm bu özellikleri kolay kurulum ile elde edebileceksiniz. Herhangi bir tuş ya da karmaşık ayarlara ihtiyaç olmadan kullanıma hazır

Müzik Tutkunları İçin Tasarlandı

Yeni HD serisi, kablosuz stream yapan, dijital parka indiren, vinyl kullanan günümüz dinleyicisi için tasarlandı. HD3 kompakt mini müzik sistemleri çok yönlü yapısı ve tüm cihazlardan müziğinizi oynatabilmesi ile sınıfında başlıbaşına yeni bir standart oluşturdu.

Sıfır Bağlantı Hatası, Mükemmel Kullanış

Audioengine HD3’ü istediğiniz şekilde bağlayabilirsiniz. Kablolu ya da kablosuz, dijital ya da analog. Evinizin her yerinden HD3’ten kopmadan TIDAL, Spotify, Pandora ya da Youtube gibi müzik platformundan stream yapabilirsiniz. Kablosuz bağlantı ayarı 1 dakika gibi neredeyse yok denecek kadar az bir süre alır. Eğer Audioengine HD3’ü masaüstünde kullanıyorsanız, USB kablo ile kolayca bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz. USB girişi ile bilgisayarın düşük kaliteli jak kısmının aksine yüksek kaliteli bir ses elde edersiniz. Eğer istenilirse standart ses kablosu ile bağlamanız yine mümkündür

Kullanıma Hazır Müzik Sistemi

Kolay kurulum, basit ve kullanışlı özellikler ve geniş stereo ses kalitesiyle Audioengine HD3 her an kullanıma hazır. Audioengine HD3 genişleyebilir bir yapıya sahiptir. Eğer daha derin bass seslerini elde etmek isterseniz herhangi bir subwoofer kolayca bağlanabilir. Müzik tarzınız ne olursa olsun Audioengine HD3 size aradığınız tadı verecektir.

Kulaklığınızı Takarak Dinleyin

Audioengine HD3 yüksek performanslı bir kulaklık çıkışına da sahiptir. Böylece istenildiğinde yüksek ses olmaması gereken durumlarda müziği en iyi şekilde rahatınızı bozmadan dinlemenizi sağlar. Sahip olduğu odyofil kalitesinde kulaklık amplifikatörü high-end sınıfında bir ses kalitesi elde edilmesini sağlar.

Retro-Modern Tasarım

Audioengine HD3 ses performansı önceliği ile üretilmiş olsa da tasarım açısından da kusursuz bir yapıya sahiptir. Mobilye tipi ahşap kaplama, alüminyum destekli yapı, tak-çıkar magnetic ön kapak ile tüm dekorlar ile uyumlu. Siyah modeline ek olarak ceviz ağacı ve kiraz ağacı renkleri ile her evin tasarımına uyar. Hem retro hem de modern tasarım bir arada.

Küçük Hoparlör, Devasa Ses

Audioengine HD3’ün yerleşik güç amplifikatörü hem alandan tasarruf etmenizi hem de başka bir stereo alıcı ya da harici bir güç amplifikatörüne bağlama ihtiyacınız ortadan kaldıracak. Basit bir şekilde sol hoparlörü prize takın ve kutu içeriğinden çıkan kablo ile sağ hoparlörü bağlayın. Audioengine HD3 hoparlörün tüm iç komponentleri bir arada tasarlanıp, ayarlanmıştır. Böylece hem Audioengine imzası taşıyan ses kalitesine sahip olacak, hem de diğer geleneksel hoparlör ve amplifikatörlerden daha verimli bir sisteminiz olacak.

Garanti Süresi

Ürün orjinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.Benzer Ürünler