AudioEngine S8 Saten Siyah Aktif Subwoofer

AE-S8BSUB

Türkiye Yetkili Satıcısı

Yorum (0) | Yorum YapAudioEngine S8 Saten Siyah Aktif Subwoofer

Müzik, film ve oyunlar için mükemmel bir performans! Kompakt olan Audioengine S8, diğer Audioengine aktif hoparlörleri ya da diğer marka hoparlörler için harici bir bass güçlendirici subwoofer'dır.

Ses Kalitesini Yükseltin

Audioengine S8, 20 cm boyutunda özel bir woofer'a sahip olan ve ufak yapısıyla birçok yere gizlenebilecek bir subwoofer'dır. Audioengine S8 sıradışı bir bass performansı sunar. Düşük frekansa sahip ve hacimli bass sesleri kusursuz bir şekilde müziğinize ekleyecek ve onu güçlendirecek.

Özel Yapım Woofer

Audioengine S8 has a super-hızlı bir woofer'dır ve ev sisteminiz için en iyi performansı sunar. Sahip olduğu anti-yankı (anti-resonant) çelik yüzey ve dayanıklı kauçuk hoparlör düşük frekansların en iyi şekilde tınlamasını sağlar. Audioengine S8’in dip pişme ve ön port tasarım yapısı yüksesk ses seviyelerinde bile hızlı, gecikmesiz ve düşük bozulmalı (distortion) bir bass ses kalitesi sunar. Bir diğer değişle Audioengine S8, sıkı, net ve doğal tınlayan ufak bir subwoofer'dır.

Kablosuz Özgürlük

Eğer Audioengine S8'i AV alıcınızdan ya da aktif hoparlörlerinizden daha uzağa konumlandırırsanız, Audioengine W3 kablosuz ses adaptörü ya da Apple Airport Express ile kablosuz bağlantıya hazır hale getirebilirsiniz. S8 arka panelinde yer alan dahili AC çıkışı ile kablosuz cihazları en iyi şekilde destekleyecektir. 

Güçlü Hoparlör

Diğer marka ve ürünlerin aksine kullanılan A/B tipi hoparlörler, cihazın çift-voltaj anahtarına ve çıkarılabilir kabloya sahip olmasını sağlamıştır.

Kolay Bağlantı

Arka panele entegre çift hatlı girişler (1/8 inç mini-jack ve RCA konnektörler) Audioengine S8'in tüm cihazlara rahatlıkla bağlanmasını sağlar. İhtiyacınız olan diğer kablolar da kutu içeriğinde mevcuttur.

Çok Yönlü Özellikler ve Kolay Kontrol

Crossover, Phase ve Subwoofer Ses Seviyesi için arka panelde yer alan ayar kumandası, Audioengine S8'in diğer hoparlörler ile istenildiği şekilde ve biçimde kullanılmasını sağlar. Otomatik-uyku özelliği müzik çalmayı durdurduğunuzda cihazın kendini bekleme moduna almasını sağlar.

Farkı Duyun

Audioengine S8 ses kalitesi ve estetik anlayışında yeni bir standart oluşturmaktadır. Kendinizi ses meraklısı bir odyofil olarak tanımlamasanız bile farkı siz de anlayacaksınız.

Garanti Süresi

Ürün orjinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.Benzer Ürünler