Bang & Olufsen BeoLab 19 Siyah Aktif Subwoofer

BO-BEOLAB19BLACK
Yorum (0) | Yorum Yap

39.310,06 TLBang & Olufsen BeoLab 19 Siyah Aktif Subwoofer

BeoLab 19, güçlü ve dinamik bir basa ve yerleştirme açısından toplam esnekliğe sahip bir ilerici kablosuz subwoofer'dır.

Süpriz Şeması

Platonik bir katı olan dodecahedron, antik Yunan filozofu Platon'un adını taşıyan geometrik bir formdur. Normalde oniki beşgen yüze sahip ama tasarımcı sıkılmış, gerilmiş ve şekli kesmiş. Sonuç bir şekilde tanıdık ama yine de şaşırtıcı ve yeni bir tasarımdır.

Detayın Derinliği

Sadece BeoLab 19 etkisini veren ayırt edici tasarım değildir. Her teknik detay, duyguları en düşük frekanslarda bile yakalamak için bir özveri tarafından yönlendirilir.

BeoLab 19'u nereye koyduğunuza bakılmaksızın, konum anahtarının basit bir bükümü, sesi odanızda mükemmel ses dalgalarını yaymak için uyarlayacaktır.

Kablosuz Ses

Kablosuz ses performansını daha önce görülmemiş, sağlam bir ses kalitesiyle yepyeni bir seviyeye taşıyan yenilikçi WiSA teknolojisine dayanan yeni bir kablosuz hoparlör platformu. WiSA, geleneksel kablosuz ağlardan etkilenmeden etkilenmeyen, 5 GHz kablosuz U-NII frekans spektrumunda çalışır. Bunu, 24 bitlik, sıkıştırılmamış ses kalitesiyle birleştirin ve kablosuz ses algınızı tamamen yeniden tanımlayın. Immaculate Wireless Sound ile ihtiyacınız olan her şey tek bir güç kablosu ve BeoLab 19, Bang & Olufsen olsun ya da olmasın, yakındaki herhangi bir WiSA uyumlu TV ya da A / V alıcısını bulacaktır.

Apple AirPlay ve Bluetooth gibi bir dizi kablosuz akış seçeneği sunar.

AKUSTİK DENGESİ PRENSİBİ

Geleneksel subwooferlardan farklı olarak BeoLab 19, iki hoparlör sürücüsünün titreşimlerini birbirlerini iptal etmek için dengeleyerek hala inanılmaz bir şekilde kalmaktadır.

ODA ADAPTASYONU

Üç konumlu bir anahtar, hoparlörün odaya yerleştirilmesine bağlı olarak hoparlörün bas yanıtını kontrol eder.

TERMAL KORUMA

Hoparlörü sürekli en yüksek performansta tutmak için tüm sürücü ünitelerinin sıcaklığı sürekli olarak izlenir.

Bağlantı Özellikleri

1 x Güç Bağlantısı (RJ45)

1 x RCA (L / R)

Kablosuz güç bağlantısı

Ölçüler

33.4cm x 34.8cm x 29.3

Kutu İçerisinde Yer Alanlar

Ürün Kodu: 1620086

1 Adet Subwoofer

Garanti Süresi

Ürün orjinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.Benzer Ürünler