Bang & Olufsen BeoSound 2 Gümüş Wireless Bluetooth Hoparlör

BO-BEOSOUND2ALU
Yorum (0) | Yorum Yap

27.549,76 TLBang & Olufsen BeoSound 2 Gümüş Wireless Bluetooth Hoparlör

Güçlü kablosuz hoparlör Beosound'un tanıtılması 2. Sağlam bir alüminyumdan üretilmiş ve çarpıcı 360 derecelik ses deneyimleri için tasarlanmış bir hoparlör.

Bu neredeyse bir asırlık ses uzmanlığının sesi. Ne kadar akıllı olursa olsun, ses deneyiminin herhangi bir konuşmacının vazgeçilmez bir parçası olduğuna inanıyoruz. Beosound 2 ile kablosuz hoparlör sistemi için yeni akustik standartlar belirliyoruz.

360 Derece Ses

Beosound 2 yıldız ses performansı sağlar. Akustik Lens Teknolojimizi konik hoparlör gövdesine uygulamak, tüm odayı hoparlörü yerleştirdiğiniz yerden dolduran 360 derecelik bir ses deneyimi yaratır.

Akustik Lens Teknolojisi, yüksek frekansları oda çevresinde yatay olarak yayar, zeminden ve tavandan yansımaları azaltır, böylece ses performansı değişmez ve her zaman idealdir.

Güçlü Ses

Beosound 2'nin ses performansı gerçekten etkileyici. Akustik lensi bulunan açık tweeter, 5 inçlik bir woofer ile eşleştirilir ve çift 2 inçlik orta kademe sürücüler, sınırlara kadar itildiğinde bile yüksek net ve yüksek alçak değerler sağlar.

Güçlü Bas

Beosound 2'nin geniş tabanını, müziğinize inanılmaz derecede zengin ve doğru bas sağlayan şaşırtıcı derecede geniş bir bas sürücüsüne sığdırdık. Akustik mühendislerimiz, sürücüyü baş aşağı yerleştirmeye karar vererek, basların odanızda eşit olarak yayılmasına izin verdi.

Dayanıklılık ve Malzeme

Beosound 2, detaylara inanılmaz bir dikkat ile yüksek dereceli alüminyumdan üretilmiştir. Ancak alüminyum kullanma nedenlerimiz estetiğin ötesine geçer. Ayrıca, malzemenizin sertliği ve sesinizin bozulmasını engelleyen kesintisiz yüzeyleri sayesinde üstün akustik özellikler sağlar.

Alüminyum

Konik aluminyum gövdeler, taban ünitelerinin alt kısımlarının altından dışarı çıkmasına izin vererek yerden biraz yukarısında durmaktadır. Akustik nedenlerle üstte biraz açıklar, ancak yüzeyde tekdüze bir anlatımla karşılaştınız - bu yüzden deneyimlediğiniz şey sağlamlık ve hassasiyetle azaltılmış bir tasarım. Ve alüminyuma ait yapılara daha yakından baktığınız zaman, bunun neredeyse bir alet gibi oluşmasıyla elde edildiğini hissedersiniz.

Alüminyum bizim için önemli bir malzemedir ve tamamen tasarım açısından seçilmemiştir; ancak kapalı bir alüminyum kabin, malzeme sertliği, eklemlerden ve köşelerden uyumsuzluktan kaçınma ve bozulmanın ortadan kaldırılması sayesinde en iyi akustik özellikleri sağlar.

Tam Esneklik

Tercih ettiğiniz tüm yayın hizmetlerini kullanın. Müziğinizi kesintiye uğratmadan çağrıları cevaplayın. Chromecast yerleşik veya Apple AirPlay ile wifi üzerinden akış yapmak, müzik ve Beosound 2 arasında hiçbir şeyin bulunmadığı anlamına gelir. Doğal olarak, aynı zamanda Bluetooth'u da destekler.

Entegre

Beosound 2, kendi başına güzel bir şekilde oynar, ancak diğer uyumlu kablosuz hoparlörlerle iyi oynamak için tasarladık. Cheoecast yerleşik veya Apple AirPlay ile Beosound 2'yi çoklu oda kurulumunuza kolayca entegre edin.

Teknik Özellikler

Sürücüler

1 x ¾ "tweeter          2 x 2 "orta menzil     1 x 5 ¼ "woofer

Güç Amplifatörleri

Tweeter için 1 x 40 watt D sınıfı      Orta menzil için 2 x 11 watt D sınıfı    Woofer için 2 x 20 watt D sınıfı

Kablosuz Ağlar

Wi-Fi / WLAN 802.11 b / g / n / ac (2,4 GHz ve 5 GHz) 

Bluetooth 4.2

Bağlantılar

1 x Ethernet 10/100 Mbit / sn      Algı ile 1 x 3,5 mm mini jack hattı

Ağırlık

4,1 kg

Boyutlar

19,6 x 43,1 cm G x Y

Garanti Süresi

Ürün orjinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.Benzer Ürünler