Bang & Olufsen BeoSound Core Wireless Siyah Müzik Sistemi

BO-ESSENCECORE
Yorum (0) | Yorum Yap

9.624,75 TLBang & Olufsen BeoSound Core Wireless Siyah Müzik Sistemi

MÜZİĞİNİZİN KALBİ

Hoparlörlerinizin tam potansiyelini bu temel şartlar ile ortaya çıkarın.

BEOSOUND CORE

BeoSound Core, hoparlörlerinizi Multiroom yetenekleri ve kayıpsız yüksek çözünürlüklü ses akışı ile geleceğe hazır bir kablosuz hoparlör sistemine dönüştüren küçük ama güçlü bir bağlantı merkezidir.

Apple AirPlay, Bluetooth veya DLNA aracılığıyla kendi dijital müzik koleksiyonunuzu kullanarak doğrudan mobil cihazınızdan veya favori müzik uygulamasından oynayın.

DEMOKULÜS SES KALİTESİ

Sadece hoparlörleriniz için en iyisi. BeoSound Core, CD kalitesinin ötesinde müziği yüksek çözünürlükte sunar ve sunduğumuz en yüksek dijital akış kalitesini sunar.

BÜYÜK BAĞLANTILAR

BeoSound Core, hoparlörleriniz ve diğer cihazlarınız arasında akıllı bir bağlantı oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm kablolu ve kablosuz arabirimleri sağlar. Optik girişli ve optik çıkışlı arayüzler, eski ekipmanlarınız için rahat bir uçtan uca dijital ses ve uygun analog arayüzler sunar.

Hızlı değişen teknolojilerdeki bir zamanda BeoSound Core, değerli BeoLab hoparlörlerinizi veya BeoSound Shape kurulumunuzu otomatik yazılım güncellemeleriyle güvence altına alır ve bunları gelecek yıllar boyunca güncel tutar.

ÇOKLU ODA

BeoSound Core, Multiroom işlevini BeoSound Shape veya BeoLab hoparlörlerine ekleyerek, evinizde birden fazla hoparlörün tek bir kesintisiz ses sistemine bağlanmasını sağlar.

Garanti Süresi

Ürün orjinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.Benzer Ürünler