Bang & Olufsen Beosound Shape 4 Modüllü Takım

BO-soundshape4
Yorum (0) | Yorum Yap

43.965,86 TLBang & Olufsen Beosound Shape 4 Modüllü Takım

BeoSound Shape, bilinçli müzik tutkunları için tasarlanmış, duvara monte edilmiş bir kablosuz hoparlör sistemidir - gelişmiş ses akustiği, özelleştirilebilir tasarım ve gelişmiş oda akustiği için entegre gürültü sönümleyicileri sunar. 

ÖZEL TASARIM

Mutfak? Yönetim kurulu odası mı? Halka açık restoran? Geniş renk seçenekleri ve modüler tasarım konsepti ile BeoSound Shape, herhangi bir yaşam alanını eşleştirmek ve yükseltmek için özelleştirilebilir.

ODA AKUSTİKİ

Zayıf iç mekan akustiği, en güzel odayı bile hoş olmayan bir yer haline getirir. Kendi BeoSound Shape'i tasarlarken akustik amortisör döşemelerini entegre ederek problemi ortadan kaldırın.

DUVAR ÜZERİNDE BİR BAND

“Grubu” doğrudan odanıza getiren yenilikçi ve sosyal müzik deneyimi için hazırlanın. BeoSound Shape, şarkıcı ve enstrümanların konser benzeri bir algısını sunmak için çoklu hoparlörlerle akıllıca bir kurulum kullanır.

HER BİRİNDE HOPARLÖR SİSTEMİ

BeoSound Shape, bir hoparlörden daha fazlasıdır. Bu, 44 bireysel hoparlör kadar övünebilecek ve zengin ve ayrıntılı yüksek çözünürlüklü ses kalitesinde dijital müzik çalabilecek eksiksiz bir kablosuz hoparlör sistemidir.

BAĞLANTI

Sistemin merkezinde, Chromecast yerleşik, Apple AirPlay ve Bluetooth üzerinden doğrudan telefonunuzdan veya tabletinizden müzik akışı sağlayan yeni BeoSound Core bağlantı merkezimiz var.

ÇOKLU ODA

BeoSound Shape, Multiroom Koleksiyonumuzun bir parçasıdır - evinizdeki birden fazla kablosuz hoparlörü birbirine bağlamanızı ve bir Multiroom ses sisteminde birleştirmenizi sağlayan bir ürün yelpazesidir.

Beosound Shape 4 Modüllü Takım Özellikleri

1x Amplifikatör

1x Madia Player

2x Hoparlör

Renk Özellikleri

Standart Kapak Renkleri

Siyah

Koyu Mor

Haki Yeşil

Açık Pembe

Koyu Gri

Lacivert

Özel Renk Seçenekleri

Gülkurusu

Kahverengi

Koyu Lacivert

Haki Yeşil

Not

Ürünle ilgili detaylı bilgi ve renk seçenekleri için bize ulaşabilirsiniz.

Tel: 0216 487 56 03

Garanti Süresi

Ürün orjinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.Benzer Ürünler