Bang & Olufsen BeoVision Standart Beyaz Kapaklı 40" 4K Ultra HD Led TV

BO-1440STANDARTWHT
Yorum (0) | Yorum Yap

90.538,17 TLBang & Olufsen Beovision Beyaz Kapaklı 40" 4K Ultra HD Led TV

BİR AKILLI VE EVER EVOLVING ANDROID TV

BeoVision 14, Android TV ™ platformu tarafından desteklenmektedir. Yazılım, sonsuz miktarda İnternet tabanlı içeriğe hızlı ve kolay erişim sağlar. Bunun da ötesinde, eğlence, haber ve oyun oynamaya güvendiğiniz tüm diğer heyecan verici uygulamalara erişebilirsiniz.

Entegre Google Cast teknolojisi, filmleri, fotoğrafları ve müzikleri doğrudan cep telefonunuzdan veya tabletinizden tek bir düğmeye dokunarak BeoVision 14'e aktarmanızı sağlar.

BİR TELEVİZYONDAN DAHA FAZLASI

BeoVision Standart 40" 4K Ultra HD Led TV, göz alıcı Beyaz Kapaklı, zarif BeoRemote One kumandası ve 90 derece dönebilen Motorised Floor Standı ile değerli anların tadını çıkarmaya davet ediyor.

STEREO

BeoVision 14 hoparlör setinin büyüklüğü ve inceliği, onu bir müzik sistemi olarak kullanmanıza da olanak tanır. Deezer, Spotify ve TuneIn Radio'ya erişim, ekranınızdan milyonlarca şarkı ve binlerce Internet radyo istasyonu sunuyor.

ANTI-REFLECTION KAPLI ÖN CAM

BeoVision 14 yansıma önleyici kaplamalı ön cam içerir. Parlak gün ışığı gibi zorlu koşullar altında bile optimum görüntüleme deneyimi sağlamak için kaplama, camın her iki tarafına eklenir.

OTOMATİK RESİM KONTROL SENSÖRÜ

Otomatik Resim Kontrolü, gelen ışığın seviyesini algılar ve görüntü ayarlarını buna göre dinamik olarak değiştirir, böylece hem gece hem de gece resim kalitesi korunur.

RESİM MODLARI

BeoVision 14, herhangi bir durumda en iyi resim deneyimini otomatik olarak sağlamak için tasarlanmıştır. Ancak bazen meseleleri kendi elinize almak isteyebilirsiniz

Film yönetmeni görmek istediği renk sıcaklığını aradığınızda Film Modu gibi belirli bir resim ayarı seçin. Veya favori oyunlarınızı oynarken sürükleyici bir görüntü yanıtı aldığınızdan emin olmak için giriş-çıkış gecikmesinin en aza indirildiği Oyun Modunu seçin.

 

ALÜMİNYUM

Tüm sesleri ve görüntüleri zarifçe kucaklayan şık alüminyum çerçeve, sadece birkaç santimetre genişliğindedir. Alüminyum, yüzey üzerinde maksimum miktarda cam yüzey elde etmek için yüzey işlemine tabi tutulur ve hafif açılıdır.

Alüminyum mekanik bir parlatma işlemine tabi tutulur ve daha sonra anodize edilir. Alüminyum profilin ön yüzü cam yüzeyle neredeyse birleşirken, sırt duvarın rengini yansıtmaktadır.

BEOREMOTE BİR BLUETOOTH EDITION

Her şeyi kontrol etmek için bir uzaktan kumanda. Bu, tüm Bang & Olufsen ürünlerinizin yanı sıra kablolu TV kutusu veya BluRay oynatıcı gibi diğer ürünlerle ilgili size sezgisel ve kolay erişim sağlar.

BeoRemote One Bluetooth hem Bluetooth hem de IR komutlarıyla çalışır ve iki yönlü uzaktan kumanda olduğundan, BeoVision 14 cihazınız ile uzaktan kumanda arasında otomatik senkronizasyon sağlar.

TEK DOKUNUŞ ERİŞİMİ

Dört adet programlanabilir MyButton, favori TV kanallarınızı veya standın veya sesin konumu ve ayarların tek dokunuşla ayarlanması gibi özel kurulumları yeniden ziyaret etmenizi sağlar.

Teknik Özellikler

Güç Tüketimi: 40” :

230v Tipik: 100w / bekleme: 0,4 W

110v Tipik: 105 W / Bekleme: 0,3 W

Her şeyi kontrol etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Malzemeler

Alüminyum, cam, kumaş, ahşap ve plastik

Ölçüler

40”: 96.6 x 89.6 x 6,4 cm

Ağırlık

40”: 37,4 kg

TASARIMCISI

David Lewis Tasarımcıları

Kutu İçerisinde Yer Alanlar

BeoVision Standart 40" 4K Ultra HD Led TV

Beyaz Kapak

Kumanda

Motorised Floor Stand

Önemli

Diğer Stand Seçenekleri İçin bize Ulaşabilirsiniz. İletişim İçin Telefon numaramız: 0216 487 56 03

Wall Stand​

Bracket Stand

Manuel Wall Bracket

Garanti Süresi

Ürün orjinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

 Benzer Ürünler