Bang & Olufsen BeoPlay E4 Siyah Kulak İçi Kulaklık

BO.1644526
Yorum (0) | Yorum Yap

1.699,00 TLBang & Olufsen E4 Siyah Kulak İçi Kulaklık

GÜRÜLTÜ ENGELLEYİCİ En sevdiğiniz şarkıları dünyadan ayrılarak huzur ve sessizlik içinde dinlemenin hasretini hepimiz çekeriz. Beoplay E4, size güçlü bir aktif gürültü önleme (ANC) sağlar. Müziğinizin, konfor ve huzur için arka plan gürültüsüz Bang & Olufsen imzalı sesiyle zenginleştirilmesinin tadını çıkarın.

TÜM GÜN MÜZİK Beoplay E4'ü şarj edin ve nereye giderseniz gidin, bol miktarda yedek rezerve sahipsiniz demektir, size müzik size huzur verirken 20 saate kadar sürekli oynatma yapabilirsiniz. Endişelenmeyin; piliniz biterse, kulaklıklar kesinlikle iyi çalışacaktır, ANC kapanacak ve çevrenizle karıştırılmış bir şekilde de olsa müziklerinizi dinlemeye devam edebileceksiniz.

HAFİF BeoPlay E4 bir kulak içi kulaklık için fazla hafif olduğundan kulağınızdayken hissetmeyeceksiniz bile, kulak içi bir kulaklık için daha iyi ne olabilir? ANC birimi, kulaklıkların kendileri kadar hafif ve rahat olarak muhafaza edilebilmesi için akorun üzerinde bulunur; alüminyum ve kauçuklar onları hafif oldukları kadar dayanıklı da tutar.

KULAKLIK KISMI HERKES İÇİN İnsanları kulak içi kulaklıklara yönlendirmek istiyorsak, onlara uygun olanı bulmalıyız. E4'ün insanların kitlesel çoğunluğu için mükemmel bir uyum sağlayacağını temin ediyoruz. Dinleyiciye uygun bir form olması için Comply bellek ve köpük kulak uçlarından faydalanırız.

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIMCI Jakob Wagner

BOYUTLAR 20 x 30 x 23 mm

AĞIRLIK 50 g

MALZEMELER Paslanmaz Çelik / Kauçuk / Polimer

RENKLER Siyah

UZAKTAN Uzaktan iOS için optimize edilmiş.

HOPARLÖRLER Elektrodinamik 10.8 mm sürücü

FREKANS ARALIĞI 20 - 16.000 Hz

Mikrofon Elektrikli Mekanik Sistem (MEMS)

AKTİF GÜRÜLTÜ ENGELLEYİCİ Beoplay E4 melez Aktif Gürültü Önleme özelliğine sahiptir.

BATARYA Yeniden şarj edilebilir Lityum-İyon pil - Kapasite 350 mAh - ANC ile 20 saate kadar - Şarj süresi: 2,5 saat

BAĞLANTILAR 1.30 m kablo ile 3.5 mm mini jack bağlantısı ∙Şarj etme ve güncelleme için USB'den Mikro USB'ye 

KUTUDA T-200 Comply TM kulak uçlarına sahip Beoplay E4 kulaklıklar (M) ∙Silikon kulak uçları XS, S, M ve L Uçuş Adaptörü Taşıma çantası Hızlı Başlangıç ​​Kılavuzu Şarj için USB'den Mikro USB kablosu

Garanti Süresi

Ürün orjinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.