BB-8 Starwars Droid

R001ROW
Yorum (0) | Yorum Yap

599,00 TLBB-8 Starwars Droid

Star Wars tutkunları için özel hazırlanmış robot, Jakku gezegenindeki çölde hizmet veren BB-8 Astrometik Droid’u cep telefonunuzdan kontrol edilebilir bir hale getiriyor. Gerek serinin sevenleri gerekse teknoloji tutkunları için keyifli dakikalar vaat eden akıllı oyuncak, holografik kayıt alma özelliği ile de işlevsel bir kullanım sağlıyor.

Yaklaşık 10 cm boyunda olan BB-8, telefon uygulaması aracılığıyla kontrol edilebiliyor. Bluetooth’la bağlantı kuran BB-8 droid kullanıcıdan 30 metreye kadar uzaklaşabiliyor ve 2,2 m/s hıza çıkabiliyor. Droid’in başlığı gittiği yöne doğru bakıyor ve uygulaması sayesinde çeşitli sesler çıkarabiliyor. Artırılmış gerçeklikle desteklenen uygulaması mobil cihazın ekranında size hologram gibi görüntülü mesajlar sunmayı da ihmal etmiyor. Sesli komutları da algılayabilen BB-8, LED ışıkları aracılığıyla duygularını da belli edebiliyor.

 

Batarya Bakımı Hakkında:

Batarya ömrünü uzatmak için lütfen batarya kapasitesini %50 ila %80 arasında tutmaya özen gösterin ve kapalı bir şekilde direk güneş ışığı almayan kuru bir yerde muhafaza edin.Lütfen unutmayın ki eğer tam olarak şarj edilmiş bir bataryayı uzun süre kullanmazsanız, batarya otomatik olarak yavaş yavaş kendi şarjını boşaltır ve bu durum batarya ömrü için kötü bir sonuç doğurur. Tam olarak şarj edilmiş bir bataryanın kullanılmama süresinin bir aydan uzun olmamasına dikkat edilmesi önerilir; eğer bataryanızı kullanmıyorsanız her ay en az bir kez tam olarak şarj etmeniz bataryanızın ömrünü uzatmaya yardımcı olacaktır.