Belkin 10000mAH Dual 2.4A ve 3.4A Gümüş Power Bank

F7U039btSLV
Yorum (0) | Yorum Yap

252,03 TLBelkin 10000mAH Dual 2.4A ve 3.4A Gümüş Power Bank

HERHANGİ BİR ŞEKİLDE ŞARJ EDİN

Cebinizde veya çantanızda bulunan bu ince ve hafif güç bankası (a.k.a. Taşınabilir şarj cihazı) ile her yerde şarj edin. 10,000mAh, 3 kata kadar bir akıllı telefon sunar. * Evrensel bir USB-A 2.4 ampport, akıllı saat, fitness bantları, kulaklıklar, hoparlörler, aksiyon kameraları ve Bluetooth özellikli cihazlar gibi cihazlara 5V'a kadar şarj ve güvenlik sağlar. 5V 2.0 amp giriş gücü, güç bankalarının kullanımları arasında hızlı bir şekilde şarj olmasını sağlar.

* Dahili testte tek bir şarjla iPhone 7'yi (iOS10 çalıştıran) 3 kata kadar şarj eder.

Dayanıklı

10,000mAhcan bir akıllı telefonu 3 defaya kadar şarj ederek, 25 saat daha fazla konuşma süresi veya 21 saat web taraması sağlar. *

* Dahili testte tek bir şarjla iPhone 7'yi (iOS10 çalıştıran) 3 kata kadar şarj eder.

5V 2.4A = HIZLI ŞARJ

2 evrensel USB-A portu 5V 2.4 amp çıkış sağlar, böylece cihazlarınızı hiçbir zaman şarj edemezsiniz, sadece şarj etmeye başlamak için verilen kabloyu kullanın. Bir micro-USB portu üzerinden 5V 2.0 amp girişi ile hızlı bir şekilde şarj edin. Güç bankanızı yeniden şarj etmek için sağlanan Mikro USB kablosunu (a.k.a. Taşınabilir şarj cihazı) kullanarak bir duvar şarj cihazına veya başka bir güç kaynağına bağlanmanız yeterlidir.

Çok uygun

Güzel ince tasarım ve hafif bileşenler, bu şarj edilebilir şarj cihazının cebinize veya çantanıza sığabileceği anlamına gelir. Dayanıklı plastik muhafaza, iç devre kartını sizinle birlikte seyahat ederken güvenli tutar. Güçlü polimer pil hücreleri, geleneksel hücrelere verimli ve hafif alternatiflerdir, bu da Pocket Power 10K'yi taşımayı daha da kolaylaştırır.

ÇİFT PORTALI ŞARJ

Ne şarj edeceğini seçip seçmeyin. 2 USB portu aynı anda 2 cihaza kadar şarj etmenizi sağlar, böylece tüm cihazlarınız her zaman hazırdır.

GÜVENLİK ÜÇGENİ

Belkin piller, ısı bankası, voltaj ve devreleri izleyen sensörlerdir (güç kablosu) (a.k.a. Taşınabilir şarj cihazı) cihazınızı aşırı ısıtmayacak ve zarar görmeyecektir. Aşırı ısı, voltaj dalgalanması veya devre anormallikleri, nihai güvenlik için pili hemen kapatan bir geçersiz kılma sağlar.

Garanti Süresi

Ürün orjinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.Benzer Ürünler