Belkin 15000mAH Dual 2.4A ve 3.4A Siyah PowerBank

F7U021btBLK
Yorum (0) | Yorum Yap

318,99 TLBelkin 15000mAH Dual 2.4A ve 3.4A Siyah Power Bank

HERHANGİ BİR ŞEKİLDE ŞARJ EDİN

Cebinize veya çantanıza kolayca sığabilen bu hafif güç bankası (taşınabilir şarj cihazı) ile her yerde şarj edin. 15.000 mAh bir akıllı telefonu 5 kata kadar * şarj eder, Pocket Power 15K'yi sınıfının en güçlü portatif pillerden biri olarak yerleştirir. İki evrensel USB-A portu, akıllı saat, fitness bantları, kulaklıklar, hoparlörler ve daha fazlası gibi cihazları hızlı ve güvenli bir şekilde şarj etmek için toplamda 3,4 A'ya kadar güç sağlar. 5 V 2.0A girişi, güç bankasının kullanımlar arasında hızlı bir şekilde şarj olmasını sağlar, böylece hareket etmeye devam edebilirsiniz.

TEKRARLA TEKRAR VE TEKRAR

15.000 mAh son teknoloji ürünü bir akıllı telefonu 5 kata kadar şarj edebilir, ayrıca 43 saat daha arama süresi veya 34 saat web taraması sağlar. * Bir priz bulma veya şebeke üzerinde kalmayla ilgili endişelenme Sonunda günlerce borçlandırılacak banka.

5V 3.4A = HIZLI ŞARJ

2 evrensel USB-A portu, toplam 5V 3.4A çıkış sağlar, böylece cihazlarınızı hiçbir zaman şarj edemezsiniz, sadece şarj etmeye başlamak için verilen kabloyu kullanın. Mikro USB portu üzerinden 5V 2.0A girişi ile hızlı bir şekilde şarj edin. Güç bankanızı yeniden şarj etmek için sağlanan Mikro USB kablosunu (örn. Taşınabilir şarj cihazı) kullanarak duvar şarj cihazına veya başka bir güç kaynağına bağlanmanız yeterlidir.

Çok Uygun

Zarif tasarım ve hafif bileşenler, bu güç bankasının sorunsuz bir şekilde seyahat etmesine izin verir. Dayanıklı plastik gövde, iç devre kartını cebinizde veya çantanızda güvende tutar. Güçlü polimer pil hücreleri, daha ağır geleneksel hücrelere etkili alternatifler olup Cep Güç 15K'yi taşımayı daha da kolaylaştırır.

DUAL-PORT ŞARJ

Çift USB bağlantı noktaları aynı anda iki cihaz şarj etmenizi sağlar, böylece telefonunuzu veya tabletinizi, kameranızı veya hoparlörlerinizi veya ihtiyacınız olan herhangi bir şeyi kullanmak arasında seçim yapmak zorunda kalmazsınız.

GÜVENLİK ÜÇGENİ

Belkin piller, ısı, voltaj ve devreleri izleyen sensörler içerir, böylece cihaz aşırı ısınmaz veya dalgalanmaz. Aşırı ısı, voltaj dalgalanması veya devre anormallikleri, pili derhal kapatan ve cihazlarınızı güvende tutan bir geçersiz kılma sağlar.

Garanti Süresi

Ürün orjinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.Benzer Ürünler