Belkin 4 x 2.4A Duvar Monteli USB Şarj

F8M990vfWHT
Yorum (0) | Yorum Yap

259,90 TL 239,90 TL
%8İndirimliBelkin 4 x 2.4A Duvar Monteli USB Şarj

İLERİ MÜHENDİSLİK

Dinamik şarj, bağlı cihazların optimal şarjlarını almasını sağlayarak güç tahsis etmeye yönelik yeni bir yaklaşımdır. RockStar'ın gerçek bir güç artışı sağlamasına izin verirken, yalnızca gereken tam şarjı sağlar. Bir güç cihazı turbo olarak adlandırılmayı hak ettiyse, bu olurdu.

EVRENSEL UYUMLULUK

Akıllı çipset, bağlı olan cihaza uygun maksimum gücü sağlamak için otomatik olarak algılar. Tek bir porttan kapmak için 2.4 Ampere kadar olan bu, tabletler için optimum şarj anlamına gelir. Smartchip ayrıca güç yönetimini, portlar arasındaki toplam 5.4Amp gücünü bölerek gereken şekilde böler, böylece hangi cihazda hangi portu kullandığınızı farketmez.

ZARIF TASARIMI

Duvara monte edilebilen ve en uygun yerleştirme için on ayak kablosu sunan zarif bir tasarıma sahip olan Family RockStar, evinizdeki herhangi bir odayı tamamlayacağınızdan emin olabilir.

UYGUN KABLO İNŞAATI

On ayak kablosuyla evinizde veya iş yerinizdeki birçok yere rahatça ulaşabilirsiniz.

OFİS

Düzenli bir şekilde yerleştirdiğinizde, işiniz sırasında bir iş istasyonu, 4 adete kadar akıllı cihaz eşzamanlılığının şarj edilmesini sağlar. Ancak, toplantı uzun sürdüğünde cihazınız ücretlendirilir.

EV

Herhangi bir oturma odasına uyan modern bir tasarımla, Family rock yıldızı aynı anda 4 cihaza kadar (2 akıllı telefon ve 2 tablet) şarj etmenizi sağlar, böylece aileniz ve arkadaşlarınızla daha kaliteli zaman geçirebilirsiniz.

SEYAHAT

Aile Rockstar'ı akıllı telefon, tablet, güç paketi ve fotoğraf makinesi gibi 4 cihaza kadar aynı anda şarj etmenizi sağlayın. Olduğunuz zaman gitmeye hazır olurlar.

Garanti Süresi

Ürün orjinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.Benzer Ürünler