Belkin 4'lü USB Girişli 2x 2.4A Akım Korumalı 2m Uzatma Priz

BSV401VF2M
Yorum (0) | Yorum Yap

234,82 TLBelkin 4'lü USB Girişli 2x 2.4A Akım Korumalı 2m Uzatma Priz

MULTIPRISE PARAFOUDRE 2 ENTEGRE USB PORTLARI İLE 4 SOKET

Elektronik aksamınızı, 2 adet dahili USB portu ile Belkin'in 4-çıkışlı dalgalanma koruyucusundan koruyun. Duvar prizine takın, ardından güç dalgalanmalarından, yıldırımdan, voltaj yükselmelerinden ve güç dalgalanmalarından korunmak için cihazlarınızı (en fazla 4 cihaz ve 2 adet USB uyumlu cihaz) takın. Dizüstü bilgisayarlar, yazıcılar, yönlendiriciler ve diğer tüm ofis cihazları için idealdir. Belkin parafudr, cihazlarınızı ve elektronik verilerinizi korumak için özel olarak tasarlanmış yüksek kaliteli bir devre ve yüksek performanslı emici malzemeler ile donatılmıştır.

GÜNCELLENMESİ VE ELEKTRİK DALGIÇLARINA KARŞI KORUMA

Belkin dalgalanma koruyucusu, cihazlarınızı kısa devreler ve yıldırım çarpmaları gibi güç dalgalanmalarına karşı korumanıza olanak tanır. Bu güç şeridi ayrıca cihazlarınızı elektriksel bozulmalara veya düşük gerilimli sorunlara karşı koruyabilir ve hatta bunlara zarar verebilir.

İKİ USB 2.4 UYUMLU USB CİHAZLARINIZI YENİDEN ŞARJ ETMEK İÇİN

Mobil cihazlarınızı hızlı bir şekilde şarj ederken, bunları iki dahili USB portu ile elektriksel hasar ve veri kaybından koruyun. Akıllı telefonlar ve tabletler için idealdir. İki USB bağlantı noktası, yalnızca güvenli değil, özellikle de geleneksel USB bağlantı noktalarından daha hızlı olmanızı sağlayan 2,4 A'lık bir çıkış gücü sunar.

525 DERECE ÜZERİNE GENEL YATIRIM KORUMASI

Cihazlarınızı cihazlarınıza zarar verebilecek güç dalgalanmaları, ani yükselmeler ve voltaj dalgalanmalarına karşı koruyacak şekilde tasarlanmıştır. Büyük metal oksit varistörleri (MOV) aşırı elektrik enerjisini emebilir ve harici ısıya dönüştürebilir. MOVs üzerindeki fiberglas kapaklar, güçlü bir dalgalanmadan kaynaklanan yangını engellemeye veya bastırmaya yardımcı olur.

KORUMA İÇİN ENTEGRE ANAHTAR

Yüksek kaliteli Belkin parafudr, yangına, darbeye ve paslanmaya karşı koruyan, darbeye dayanıklı bir gövdeye sahiptir. Korunan çıkışları ile bu güç şeridi, bir ofis, multimedya odası veya evinizdeki diğer herhangi bir odada birden fazla cihazı bağlamak için ideal bir çözümdür. Büyük güç kablosu anahtarı, sadece cihazlarınızı yanlışlıkla kapatmanızı engellemekle kalmaz, aynı zamanda güvenli slayt, çocuklarınızı olası elektrik çarpmasına karşı korumanıza izin verirken de kolayca yeniden başlatmanızı sağlar. Belkin Aşırı Gerilim Koruyucusu, priziniz düzgün bağlanmamışsa sizi uyarmak için bir topraklama göstergesi ile donatılmıştır.

GÜÇ KAYNAĞI 2 METRE

Bu 2 m uzunluğunda güç kablosu sayesinde, cihazlarınız korunur ve Belkin dalgalanma koruyucusu sizi rahatsız etmez. Kablonun koruyucu kaplaması hasara karşı dayanıklıdır ve cihazlarınız için en uygun güç kaynağına izin verir.

ELEKTRİKLİ SOKET KABLOLARININ TOPLAM KORUMASI

Bu paratoner, 3 elektrik kablosunun tamamen korunması sayesinde cihazlarınızın bağlantılarını korur. Bu tip koruma, cihazlarınızı faz, nötr ve topraklama kablosu arasında meydana gelebilecek aşırı gerilimlere karşı korur.

Garanti Süresi

Ürün orjinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.Benzer Ürünler