Belkin Boost Up Siyah Wireless 10w Şarj Padi

F7U050vfBLK
Yorum (0) | Yorum Yap

591,20 TLBelkin Boost Up Siyah Wireless 10w Şarj Padi

QI İÇİN MÜHENDİSLİK ŞARJI

Qi özellikli cihazlarınız için mümkün olan en hızlı kablosuz şarj geldi. BOOST-UP Kablosuz Şarj Ünitesi 10W, standart 5-watt şarj cihazlarından daha hızlı şarj için 10-watt sağlar ve iPhone XS, XS Max ve XR, Samsung, LG, Sony ve diğer Qi de dahil olmak üzere iPhone modelleri 8 için en uygun kablosuz şarj sağlar etkin cihazlar Alanınız için mükemmel rengi bulmak için iki farklı renkten seçim yapın.

BELKİN FARKI

35 yılı aşkın süredir teknoloji ve yenilikte öncü

Kablosuz şarj aksesuarlarının 1 üçüncü parti üreticisi

Şarj olurken akıllı telefon işlevselliğini korumak için tasarlandı

Tüm Qi özellikli akıllı telefonları şarj etmek için evrensel uyumluluk

Şık tasarım ve düşünceli mühendislik, üstün ve uzun ömürlü bir ürün yaratır

Tarzınıza uygun 2 farklı renk arasından seçim yapın

HIZLI KABLOSUZ ŞARJ

BOOST ↑ UP Kablosuz Şarj Standı 10W, Qi özellikli akıllı telefonların en iyi şekilde şarj edilmesi için 10 watt'a kadar kablosuz şarj sağlar. Bu daha yüksek watt, 5 watt'lık kablosuz şarj cihazlarından daha hızlı şarj edilmesi ve tipik olarak akıllı telefonlarla sağlanan standart 5-watt duvarlı şarj cihazları anlamına gelir.

7.5 W

iPhone XS

iPhone XS Max

iPhone XR

iPhone X

iPhone 8 Plus

iPhone 8

9 W

Samsung Galaxy

10 W

Sony

LG

Diğerleri.

     Orijinal, düşünceli bir tasarım, cihazınızı yatay veya dikey modda optimize edilmiş kablosuz şarj için hizalamayı kolaylaştırır. Bir web sayfasını bir filme göz atmaya kadar, şarj ederken telefonunuzu kullanmaya devam etmek kolaydır.

EVRENSEL UYUMLULUK

Qi, Kablosuz Güç Konsorsiyumu'na (WPC) ait yerleşik, gelişen bir kablosuz şarj standardıdır. Amaçları, kablosuz şarjı kolay ve güvenli bir şekilde sağlamak ve aynı zamanda Qi logosunu taşıyan tüm cihazlarda uyumluluk sağlamaktır. Tüm Belkin kablosuz şarj cihazları, Wireless Power Consortium tarafından ortaya konan Qi kablosuz şarj standartlarını karşılamak için geliştirilmiştir. Sonuç olarak, bu tamamen Qi sertifikalı kablosuz şarj cihazı tüm Qi özellikli cihazlarla uyumludur.

DAHA İYİ PERFORMANS İÇİN OPTİMİZE

Tüm Qi özellikli akıllı telefonlar için performansı optimize etmek üzere özel olarak tasarlanmış olan BOOST ↑ UP ™ Kablosuz Şarj Standı 10W, yalnızca en uygun hızda şarj edilmemekle kalmaz, aynı zamanda şarj ederken telefon işlevselliğini de korur. Bu kablosuz şarj cihazında bulunan birinci sınıf koruyucu ve hassas dirençler paraziti en aza indirir, pil ömrünü ve ağ sinyali, dokunmatik ekran, WiFi, Bluetooth ve LTE gibi kritik telefon işlevlerinin bozulmadığını garanti eder.

LED IŞIK ÖZELLİKLERİ GÖSTERİYOR

Yumuşak bir LED ışığı, telefonunuzun standa ve şarjda doğru şekilde hizalandığını gösterir. Işık, atmosferinizi bozmayacak veya uykuya engel olmayacak şekilde tasarlanmıştır. Beyaz ışığı gördüğünüzde, cihazınız en iyi şekilde şarj oluyor.

YABANCI HEDEF ALGILAMA

Bir LED ışığı, şarj etmeyi etkileyebilecek kablosuz şarj cihazında bulunan anahtarlar veya bozuk paralar gibi yabancı cisimlere karşı sizi uyarır. Yabancı nesne algılama (FOD), akıllı telefonunuzu ve diğer ısıya duyarlı öğelere zarar verebilecek gereksiz güç ve ısı yayan şarj cihazını önlemeye yardımcı olur. Telefonunuz ve şarj cihazı arasında manyetik yuvalar, metal kasalar veya başka nesneler yerleştirmek, performansı düşürür veya manyetik kartlara veya bazı kredi kartlarında, güvenlik kartlarında ve pasaportlarda bulunanlar gibi RFID çiplerine zarar verebilir. Durumunuzda bu hassas öğelerden herhangi biri varsa, bunları şarj etmeden önce çıkarın veya telefonunuzun ve şarj cihazının arkası arasında olmadığından emin olun.

Garanti Süresi

Ürün orjinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.Benzer Ürünler