Belkin QI Siyah 5w Kablosuz Şarj Padi

F8M747BT
Yorum (0) | Yorum Yap

215,21 TLBelkin QI 5w Kablosuz Şarj Padi

KABLOSUZ CİHAZLARINIZI KABLOSUZ ŞARJ EDİN

Bu Kablosuz Şarj Pedi ile alanınızı basitleştirin. Bu şarj cihazı, telefonunuza kablosuz olarak şarj etmek için Qi sertifikalı verici bobinleri kullanır. Açılma zamanı geldiğinde takmanıza gerek kalmaz, telefonunuzu veya diğer Qi özellikli cihazları şarj cihazına yerleştirmeniz yeterlidir. LED göstergesi yandığında, cihazınız en iyi şekilde şarj oluyor.

Aynı zamanda çalışır: diğer tüm Qi özellikli cihazlar, 5W'a kadar şarj hızı sağlar

Not:

AC adaptör dahil değildir

2A veya duvar şarj cihazı gerektirir.

BELKİN FARKI

30 yılı aşkın süredir teknoloji ve yenilikte öncü

5W'a kadar tüm Qi özellikli cihazlarla uyumlu

Kablosuz şarj aksesuarlarının en hızlı büyüyen 3. parti üreticisi *

3 mm'ye kadar olan çoğu hafif kasa ile uyumludur

2m Mikro USB-USB-A kablosu dahil

GELECEK KABLOSUZ

Çok fazla kolaylık sağlandığında, kablosuz şarj işleminin popülerlik kazanması şaşırtıcı değildir. Kablosuz şarj olarak da bilinen endüktif şarj, temas halindeki uyumlu cihazları güçlendirmek için elektromanyetik alanları kullanır. Telefonunuzu veya diğer Qi uyumlu cihazları şarj pedi üzerine koyun ve gidin.

KABLOSUZ ÜCRETSİZ KABUL

Şarj istasyonunuzda daha fazla kablo karmaşası yok. Qi etkin cihazınızı pedin üzerine yerleştirin. Elleriniz ve günleriniz dolduğunda bile şarjı basit tutun.

QI NEDİR?

Qi, piyasadaki kablosuz teknolojilerden biridir. Apple ve Samsung gibi sektörün önde gelen akıllı telefon üreticilerinin kullandığı popüler bir seçenektir. Bazı şarj yastıkları Qi için optimize edilmemiştir ve cihazınız tam olarak açılmadan önce yavaşça, aşırı ısınma veya şarj etmeyi şarj edebilir. Qi uyumlu olacak şekilde tasarlanan BOOST ↑ UP ™ 5W Qi ™ Kablosuz Şarj Pedi, Qi teknolojisi ile telefonları, tabletleri ve diğer aksesuarları güvenle ve tamamen şarj eder.

ZARIF, KOMPAKT TASARIMI

Kompakt, seyahat dostu tasarımı ile Qi Kablosuz Şarj Pedi kolayca bir cep ya da çantaya sığar. Küçük ayak izi masanızda minimum yer kaplar ve zarif tasarım evde veya ofiste harmanlanır.

MICRO-USB KABLOSU İLE GELİYOR

Qi Kablosuz Şarj Pedi Belkin Mikro USB Kablosu ile birlikte gelir. Kablo, herhangi bir cihazı bir mikro USB girişi ile şarj etmek için şarj pedinden bağımsız olarak da kullanılabilir.

TEMEL ÖZELLİKLER VE FAYDALAR

Qi uyumlu tüm cihazlarla çalışır, tüm Qi uyumlu elektronik cihazlarınızı şarj etmenizi sağlar.

Apple ve Belkin vakaları da dahil olmak üzere, çoğu hafif çanta ile uyumlu durumda - bu nedenle telefonunuzu şarj edilmesi durumunda kasadan çıkarmanıza gerek yoktur.

LED, telefonunuzun optimum şarj için doğru şekilde hizalandığını gösterir.

Mikro USB kablosu dahildir, böylece kutunun hemen dışına şarj etmeye başlayabilirsiniz.

Garanti Süresi

Ürün orjinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.Benzer Ürünler