Belkin QI Beyaz Kablosuz Şarj Padi

F7U027VFWHT
Yorum (0) | Yorum Yap

589,84 TLBelkin QI Beyaz Kablosuz Şarj Padi

KABLOSUZ

Daha fazla kablo yok, daha fazla dağınık şarj istasyonu yok. Akıllı telefonunuzu, şarj olurken cihazınızın güvenliğini sağlamak için tasarlanan kaymayan şarj yüzeyine yerleştirin. Elleriniz ve gününüz dolduğunda bile şarjı basit tutun

İPhone için TASARLANDI

Belkin, iPhone için şarj pedi tasarlamak üzere Apple ile yakın bir şekilde çalıştı. Yeni iPhone'lar için ince ayar yapılmış olan telefonunuz, fazla ısınmayacak veya erken kapanmayacaktır. 7.5W YÜKSEK YÜKSEK Kablosuz Şarj Pedi, standart 5W Qi ™ şarj cihazlarına göre daha hızlı şarj çıkışı sağlar ve iPhone'unuzun diğer işlemlerine müdahale etmez.

GÜVENLİ ŞARJ

Sabit yeşil LED ışık, telefonunuzun pede doğru şekilde hizalandığını ve şarj edildiğini gösterir. Yeşil ışığı gördüğünüzde, cihazınızın ücretlendirileceğini ve sizin için hazır olacağını bilerek gününüze gidebilirsiniz. Tuşlara basılan metal nesneler, pede yerleştirilmiş telefonunuzu şarj etmenize ve iPhone, yabancı cisimlere veya şarj cihazına zarar vermesine rağmen şarj cihazının işlevini engelleyebilir. Eşyalarınızı korumak için, BOOST ↑ UP Kablosuz Şarj Pedi, yabancı bir nesne tespit edildiğinde veya telefonunuz düzgün bir şekilde hizalanmadığında sizi uyaran kehribar bir göstergeye sahiptir.

ÖRNEK UYUMLULUK

Davanızı çıkarmadan şarj edin. BOOST ↑ UP Kablosuz Şarj Pedi, 3 mm'ye kadar (plastik kasalarla uyumlu olmayan) hafif plastik kasalarla çalışmak üzere tasarlanmıştır.

TÜM QI ETKİNLİ CİHAZLAR İLE UYUMLU

BOOST ↑ UP Kablosuz Şarj Pedi 7.5W, Samsung ve diğer Qi özellikli Android cihazlarla uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu tek şarj cihazı, Qi teknolojisine sahip telefonları, tabletleri ve diğer aksesuarları çalıştırabilir.

Garanti Süresi

Ürün orjinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.Benzer Ürünler