Belkin Type-C Siyah USB Araç Şarj Cihazı + USB-C Kablo

F7U002bt06-BLK
Yorum (0) | Yorum Yap

127,54 TLBelkin Type-C Siyah USB Araç Şarj Cihazı + USB-C Kablo

YOLDA USB-C

USB-C Kablosu + Araç Şarj Cihazı, USB-C akıllı telefonunuzu veya tabletinizi arabanızda şarj etmenizi kolaylaştırır. 6 metrelik USB-C kablosu ve dayanıklı şarj cihazı, 5 Watt'tan% 30 daha hızlı şarj etmek için 2,1 Amper çıkış sunar. Dahası, araç şarj cihazının USB-A portu evrenseldir, dolayısıyla akıllı telefonlar, tabletler, giyilebilir cihazlar veya USB-A üzerinden şarj edilen herhangi bir şey gibi çeşitli diğer cihazları şarj etmek için diğer kablolarla birlikte kullanılabilir.

UYUMLULUK

USB-C akıllı telefonlar / tabletler

USB-C GELDİ

USB-C'nin tüm avantajları, artık her zaman, her yerde takmayı kolaylaştıran, kullanışlı ters çevrilebilir konektör de dahil olmak üzere, hareket halinde deneyimlenebilir.

2.1A UNIVERSAL ŞARJ

Şarj cihazı USB-A cihazınızı USB-A portunu kullanarak bağlar. Bu evrensel cihaz dostu port diğer kablo tiplerini de kabul eder, böylece diğer cihazları da bağlamak ve şarj etmek kolaydır. 2,1 Amper ile, akıllı telefonlar, tabletler, giyilebilir cihazlar veya USB-A ile bağlanan her şeyi şarj etmek için kullanın.

ÇOK YÖNLÜ KABLO

Sağlam, 6 metrelik USB-C kablosu araç içi şarj için mükemmeldir, CLA çıkışından otomobilin herhangi bir yerine, hatta yolcu koltuklarına veya gizli elektrik prizlerine kolayca ulaşır. 3 Ampere kadar şarjı destekleme kapasitesi ile, AC duvar şarj cihazı gibi diğer USB-A bağlantı noktalarına bağlanmak için de kullanılabilir. Dahası, 480 Mbps'lik hızlara kadar veri aktarımı desteği ile USB-C cihazınızı bir dizüstü bilgisayara veya bilgisayara bağlamak için idealdir.

Bir Bakışta:

ŞARJ CİHAZI

2.1A çıkışı

Evrensel

USB Tip A Bağlantı Noktası

KABLO

USB C-to-A

6 ft kablo

3A Desteği

Veri transferi

PVC Overmold

ŞARJ CİHAZI

2.1A çıkışı

Evrensel

USB Tip A Bağlantı Noktası

KABLO

USB C-to-A

6 ft kablo

3A Desteği

Veri transferi

PVC Overmold

Paket İçeriği:

USB-C'den USB-A Kablosuna

Araç Şarj Cihazı

Garanti Süresi

Ürün orjinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.Benzer Ürünler