Belkin USB-C Araç Şarj Cihazı 15W + USB C to C Kablo

F7U005bt04-BLK
Yorum (0) | Yorum Yap

94,70 TLBelkin USB-C Araç Şarj Cihazı 15W + USB C to C Kablo

ARABA İÇİN TASARLANDI

Aracınızdayken USB-C özellikli cihazınızı hızlı ve verimli bir şekilde şarj edin. 15W USB-C portu, normal 5W şarj oranından% 50 daha hızlı olan 15W'a kadar olan herhangi bir USB-C akıllı telefonunu şarj eder. * USB-C portu konektörün geri dönüşümlü olmasını sağlar, böylece en uygun şekilde herhangi bir şekilde takabilirsiniz. şarj deneyimi. Daha da iyisi, şık, minimalist tasarım aracınızın iç kısmına uyar ve küçük güç ışığı, cihazınızın şarj edildiğini bilmenizi sağlar.

UYUMLULUK

USB-C Akıllı Telefonlar

USB-C Tabletler

YOLDA USB-C

USB-C'nin tüm avantajları, artık her zaman, her yerde takmayı kolaylaştıran, kullanışlı ters çevrilebilir konektör de dahil olmak üzere, hareket halinde deneyimlenebilir. Her iki ucunda bir USB-C konektörü ile USB-C kablosu da tersine çevrilebilir, bu nedenle her iki uç şarj cihazına ve USB-C cihazınıza bağlanır.

15W EVRENSEL ŞARJ

15Watt / 3 Amp şarj cihazı, herhangi bir USB-C cihazına kablo üzerinden bağlanır. Şarj cihazı, bağlı cihazı 15 Watt'a kadar şarj etmeyi mümkün kılmak için otomatik olarak algılar. Bu, akıllı telefonlar için% 50'ye varan daha hızlı şarj ve tabletler ve Ultrabooks gibi daha büyük cihazlar için uygun şarj anlamına gelir.

ÇOK YÖNLÜ KABLO

Sağlam, 4 metrelik USB-C kablosu, herhangi bir USB-C cihazını hızlı ve kolay bir şekilde yolda bağlamanızı ve şarj etmenizi sağlar. 3A akım, 480Mbps veri aktarım hızını destekler. Araç içi şarj için mükemmel olan kablo, güç kaynağından otomobilin herhangi bir yerine, hatta yolcu koltuklarına veya gizli güç çıkışlarına bile kolayca ulaşır.

Garanti Süresi

Ürün orjinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.Benzer Ürünler