Belkin USB Girişli 6'lı 2x2.4A Akım Korumalı 2m Uzatma Priz

BSV604VF2M
Yorum (0) | Yorum Yap

230,99 TLBelkin USB Girişli 6'lı 2x2.4A Akım Korumalı 2m Uzatma Priz

ALT SOCKETS VE İKİ USB KONNEKTÖRLERİ İLE AŞIRI VOLTAJ KORUMASI

Elektronik cihazlarınızı iki adet USB portu bulunan Belkin 6-Port Surge Protector Güç Şeridi ile tehlikeli dalgalanmalardan ve dalgalanmalardan koruyun. Sadece aşırı gerilim koruma şeridini bir elektrik prizine bağlamanız gerekir. Ardından, güç kaynağına ve yıldırım çarpmalarına karşı korumak istediğiniz USB bağlantı noktasına sahip iki cihaza ve şebeke akımının kirliliklerine kadar altı cihaza bağlanabilirsiniz. Cihazlarınızı ve verilerinizi korumak için yüksek kaliteli bir devre ve birinci sınıf emici malzemeler içeren Belkin'in aşırı dayanıklı güç şeridi dizüstü bilgisayarlar, DVD oynatıcılar, oyun konsolları, hoparlörler ve diğer orta boyutlu elektronik cihazlar için mükemmeldir.

GERİLİM İPUÇLARI VE UÇUŞLARA KARŞI KORUMA SAĞLAR

Belkin'in dalgalanma korumalı güç şeridine bağlandığında, elektronik cihazlarınız kısa devre ve yıldırım çarpmalarından kaynaklanabilecek beklenmedik dalgalanmalardan korunur. Dalgalanma koruyucu soket şeridi ayrıca cihazlarınızı ani voltaj dalgalanmalarına veya düşük voltaj dalgalanmalarına ve düşmelere karşı korur, bu da zaman içinde cihazlarınıza zarar verebilir.

YÜKLEME İÇİN İKİ 2.4A USB KONNEKTÖRLER

Portatif cihazları iki adet entegre USB portu ile hızla şarj edin ve hasar ve veri kaybından koruyun. Bu USB bağlantı noktaları 2.4A olduğundan, cihazlar geleneksel USB bağlantı noktalarından daha hızlı şarj edilebilir ve daha iyi korunabilir. Akıllı telefonlar ve tabletler için mükemmeldirler.

VADELİ KORUMA

650 jul'a kadar dayanacak şekilde tasarlanan dalgalanma koruyucusu şeridi, ev ofis ve tüketici elektroniği cihazlarınıza, hasara neden olabilecek voltaj dalgalanmalarına, dalgalanmalarına ve dalgalanmalarına karşı koruma sağlar. Ekstra büyük metal oksit varistörleri (MOV) aşırı enerjiyi emer ve ısı olarak serbest bırakır. Metal oksit varistörleri üzerindeki bir cam elyaf koruyucu tabaka, yüksek bir aşırı gerilimin metal oksit varistörlerinin tutuşmasına neden olması halinde alevleri bastırır veya seçer.

KORUMALI ÇAPALAR VE DÜSEY ON / OFF ANAHTARI

Belkin'in dalgalanma koruyucu soket şeridi dikkatlice tasarlanmıştır. Sağlam gövdeli sağlam tasarım, yangına, şoka ve pasa karşı devre koruması sağlar. Altı korumalı soket aşırı gerilim koruma şeridini ev ofisleri, medya odaları ve birden fazla cihazın bağlanması gereken diğer yerler için ideal çözüm haline getirir. Büyük, gömme açma / kapama anahtarı, bağlı cihazlarınızın yanlışlıkla kapanmasını önler ve kolay yeniden başlatmalara izin verir. Çocuk koruma için katlanabilir güvenlik kapakları kullanılır. Bir Belkin Aşırı Gerilim Koruma Şeridi Göstergesi, priziniz doğru şekilde topraklanmamışsa sizi uyaracaktır.

YÜKSEK DAYANIKLI 2-METRE GÜÇ KABLOSU

2m güç kablosu, bağlı cihazlarınızı dalga koruyucu güç şeridi olmadan koruyabilmenizi sağlar. Sağlam yapı, kabloya zarar vermeyi önler ve ekipmanınıza en uygun akım akışını sağlar.

KAPSAMLI 3-PARÇA KORUMASI

Belkin'in dalgalanma koruyucu soket şeridi, bağlı cihazlarınıza üç telli koruma sağlar. Bu, faz, nötr ve toprak iletkenleri arasında meydana gelebilecek aşırı gerilimlerden korunmaları anlamına gelir.

Garanti Süresi

Ürün orjinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.Benzer Ürünler