Belking USB C 15W ve USB A 12W Girişli Şarj Cihazı

F7U011VFSLV
Yorum (0) | Yorum Yap

265,42 TLBelking USB C 15W ve USB A  12W Girişli Şarj Cihazı

Bu 2 portlu, 27 Watt duvar şarj cihazıyla yeni bir USB-C akıllı telefonu ve mevcut bir USB-A cihazını aynı anda şarj edin. İki adet tam güçle çalışan bağımsız bağlantı noktasıyla, 15 Watt USB-C akıllı telefonunuza hızlı ve en uygun şekilde şarj olurken, garantili 12 Watt bağlantı noktası USB-A aygıtınız için hızlı şarj sağlar. Bu 2'si 1 arada şarj cihazı, yeni USB-C cihazınıza, eski cihazları geride bırakmadan yeni teknolojiye olan bağlılığını gösteren mükemmel bir eşliktir.

27 WATT ÇIKIŞI

Şarj cihazının 27 Watt toplam çıkışı USB-C portu ve USB-A portu arasında bölünmüştür. Daha hızlı şarj etmek için daha fazla güç kullanabilen USB-C cihazları ile, tüm cihazlarınız için optimum şarj sağlamaya yardımcı olur. USB-A cihazları, gerektiğinde USB-A cihazları şarj cihazından 12 Watt kadar şarj çekebiliyorsa, gerektiğinde şarj cihazından 15 Watt garantili çekebilir. Özel ve bağımsız güç tahsisleri, eski ve yeni cihazlar için hızlı ve güvenli şarj sağlar.

OPTIMAL ŞARJ USB-C

Özel bir 15 Watt USB-C Bağlantı Noktası, USB-C akıllı telefonlar için en iyi şarjı - 5 Watt'lık şarjdan% 50'ye kadar daha hızlı. USB-C kabloları için tabletler gibi daha büyük boyutlu şarjlar sunar. Ters çevrilebilir USB-C bağlantı noktası, baş aşağı takmak imkansız olduğu için kolay bağlantı sağlar.

EVRENSEL USB-A PORT

Özel bir 12 Watt USB-A portu, tabletler gibi daha büyük USB-A cihazlarını optimal hızda 5 Watt'tan% 40'a kadar daha hızlı şarj etmek için yeterli gücü sağlar. Evrensel USB-A portu, en uygun şarj için doğru miktarda güç sağlamak üzere bağlı cihazı otomatik olarak algılayan dahili bir yonga seti ile eşleştirilir. USB-A üzerinden bağlanan birçok cihaz ile bu, Samsung ve Apple gibi farklı markalarda ve tabletler, aksiyon kameraları ve Kindles gibi farklı cihazlarda kapsamlı uyumluluk anlamına gelir.

MIXIT METALİK

Metalik yumuşak bir dokunuşla tasarlanan bu zarif şarj cihazı her ortamda evinize bakar. Mixit Metalik aralığından kablolarla eşleştirin ve cihazlarınızı şık bir şekilde şarj edin.

Garanti Süresi

Ürün orjinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.Benzer Ürünler