Bluesound Pulse 2i Premium Kablosuz Beyaz Müzik Yayın Hoparlörü

BS-PULSE2B
Yorum (0) | Yorum Yap

10.037,50 TL 7.942,66 TL
%21İndirimliBluesound Pulse 2i Premium Kablosuz Müzik Yayın Hoparlörü

Mevcut en eksiksiz yüksek kaliteli yayın hoparlörü olan PULSE 2i, geniş alanları zengin, net sesle doldurur. Müzik söz konusu olduğunda, yüksek kaliteden daha düşük bir şey ile yetinmeyin.

Günlük Dinleme İçin Hızlı Kurulum

PULSE 2i, kutudan çıktığı anda ev kablosuz ağınızı kullanır ve hızlı bir şekilde kurulur. Mobil cihazınızda BluOS Denetleyici uygulamasını açmanız ve kısa kurulum talimatlarını takip etmeniz yeterlidir. Uygulamanın içinde kullanıcılar dinleme ayarlarını ayarlayabilir, en sevdikleri radyo istasyonları, müzik yayını hizmetleri ve çalma listeleri için ön ayarları programlayabilir ve hatta alarmları ayarlayabilir. PULSE 2i bir kez çevrimiçi olduğunda, Yeni Çift Bant Wifi motoru sayesinde sürekli bağlı kalır.

Sonic Alanınıza Hükmedin

PULSE 2i, nereye yerleştirdiğinizden bağımsız olarak, evde herhangi bir yere net, bozulma olmayan ses sağlar. Sınıfının en iyisi çift bantlı Wi-Fi, PULSE 2i'nin atlamalardan veya gecikmelerden arınmış bir performans vermesini sağlar. PULSE 2i’de ayrıca, Bluetooth® aptX ™ HD ile müziği stüdyo kalitesinde Bluetooth kulaklık ve hoparlörlere aktarabilme özelliği vardır.

İstediğin Gibi Yayınla

Apple ekosistemine kolay entegrasyon için AirPlay 2’ye sahip PULSE 2i, şimdiye kadarki en esnek hepsi bir arada hoparlördür. PULSE 2i'ye yerleştirilen yüksek kaliteli DAC teknolojisi, tüm MQA dosyalarını deşifre etmesine ve yayınlamasına olanak tanır. Mobil cihazınızdaki BluOS Denetleyici uygulamasını açın ve mevcut müzik hizmetlerinden parçalar seçin, en sevdiğiniz internet radyo istasyonlarına ve podcast'lere gidin, hatta kişisel koleksiyonunuzdan müzik dinleyin. PULSE 2i'ye gelince, dinleme olanakları sonsuzdur.

Tam Kontrol

PULSE 2i'yi mükemmel bir senkronizasyon içinde farklı odalara müzik yayını yapmak için diğer Bluesound Oynatıcılarla kolayca gruplayın ya da iki PULSE MINI 2i'yi bir araya getirin ve geniş, daha dinamik bir ses sistemi için ayrı sol ve sağ kanallarla stereo modda müziğinizin keyfini çıkarın.Benzer Ürünler