Bose Lifestyle 600 Beyaz Ev Eğlence Sistemi

761682-2210

Türkiye Yetkili Satıcısı

Yorum (0) | Yorum Yap

60.913,01 TL 54.821,71 TL
%10İndirimli
12 X 5076,09 taksit seçenekleri ile


Bose Lifestyle 600 Beyaz Ev Eğlence Sistemi

Tescilli ses sistemi, etkileyici bas performansı sayesinde çok geniş ses alanı sunar.

Eğlence sistemini elinize aldığınızda ilk fark edeceğiniz şey göz alıcı tasarımı olacak. Sistemi çalıştırdığınızda ise yeniden tasarlanan Jewel Cube hoparlörlerinden yayılan güçlü ses performansını duyacaksınız.

Her bir hoparlör kasasının içinde bulunan Jewel Cube hoparlör, özel açılarla yerleştirilmiş sürücülere sahiptir ve daha geniş bir alanda etkili ses sunarak, performansı odanın sadece belirli noktalarına odaklamamak için direkt ve duvardan yansıyan seslerin karışımını kullanır. İstediğiniz yere oturun izlediğiniz her şeye derinlik ve duygu ekleyen etkileyici bir ses performansı sizi bekliyor olacak.

Eğer bir Bose surround ses sisteminden mükemmel performans ve uygun bir bütçe arıyorsanız, Lifestyle 600 ev eğlence sistemi bu beklentilerinizi karşılayacaktır. Sisteme entegre SoundTouch ile geleneksel ev sineması beklentilerinizin çok ötesinde bir deneyim yaşayacaksınız. Film seyretmek, televizyon ve spor programları ve müzik için mükemmel bir seçimdir.

Merkez kanal hoparlörü, filmler ve TV programları için diyalog netliği, müziğiniz için ise vokallerin saflığını sağlar. Yatay tasarımı, kapladığı alanın küçüklüğünden dolayı yerleşim kolaylığı ile televizyonunuza mükemmel uyum sağlar.

Konsolun cilalanmış camdan kıvrımlı hatları göz ardı edilemez eşsizlikte bir tasarıma sahiptir. Fakat bu şık görünümünden öte bu konsol ihtiyacınız olan tüm teknolojiye sahiptir. Kablosuz müzik yayını için Bluetooth ve Wi-Fi bağlantısı, 4K video uyumu, 6 adet HDMI girişi ve daha fazlası. Ve bunların hepsini kontrol eden tek bir evrensel uzaktan kumanda…

Deezer ve Spotify gibi müzik servisleri internet radyo istasyonları ve müzik arşivinize kablosuz olarak kolayca ulaşarak dinleyebilirsiniz.

Bir de SoundTouch uygulamasıyla SoundTouch hoparlörünüzden favori müziğinizi dinlemeyi deneyin. SoundTouch müzik dinleme deneyiminizi tamamen kontrol altına almanızı sağlar. Spotify ve Deezer gibi popüler müzik servisleri, internet radyo istasyonları ve kendi müzik arşivinizde gezinin. Sevdiğiniz müziğe tek bir düğme dokunuşu ile erişmek için kolayca ön ayar istasyonlarını kişiselleştirebilir ve evinizdeki bir ya da birçok SoundTouch hoparlörü kontrol edebilirsiniz.

Evinizin her odasında kullanabilmeniz için tasarlanmış hoparlörler farklı boyutu, şekli, içinde kullanılan malzemeler ve duyduğunuz sesi etkileyen diğer elemanlarla kendine has bir yapıya sahiptir. ADAPTiQ ses kalibrasyon sistemi odanızı analize etmesi ve Lifestyle sisteminizin sesini istikrarlı, yüksek kaliteli performans için ayarlaması için tasarlanmıştır.

Boyutlar

Konsol

Genişlik: 40.59 cm

Yükseklik: 25.8 cm

Derinlik: 6.5 cm

Ağırlık: 4 kg

Jewel Cube hoparlörler (her biri)

Genişlik: 6.52 cm

Yükseklik: 15.83 cm

Derinlik: 6.58 cm

Ağırlık: 0.46 kg

Garanti Süresi

Ürün orjinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.