Bose Sleepbuds Gürültü Engelleyici Kulak İçi Kulak

785593-0020
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

7.190,20 TL 6.471,18 TL
%10İndirimli
12 X 605,92 taksit seçenekleri ile

  Tükendi!  

Bose Sleepbuds Gürültü Engelleyici Kulak İçi Kulak

Bose gürültü engelleme için tasarlanmıştır. Müzik yayını yapmazlar, ancak istenmeyen gece gürültülerini örtmek için önceden yüklenmiş, yatıştırıcı maskeleme sesleri kullanırlar; böylece uyumak ve uykuda kalabilirsiniz. Üç kulak ucu boyutu seçeneğiyle, Bose uykular size yanınızda uyurken bile son derece konforlu bir dinleme şekli sunar.

Şarj edilebilir piller 16 saate kadar kullanım sağlar. Ayrıca, uygun şarj / saklama çantası, istediğiniz zaman şarj etmenizi sağlar.

Hiç kimseyi rahatsız etmeyecek uyandırma alarmları bile ayarlayabilirsiniz.

Sadece uyuyamadığınız o geceler, çünkü horlama, trafik ve gürültülü komşular gibi sinir bozucu sesler sizi uyanık tutuyor. Bu yüzden, dahili gürültü maskeleme teknolojisine sahip uykular yaratarak bu konuda bir şeyler yapmaya karar verdik. Konfor için tasarlanan bu küçük uyku kulak uçları, istenmeyen gürültüyü maskeleyen ve uyumanızı engelleyen benzersiz şekilde tasarlanmış sesler sunar. Böylece güne kalkmaya hazır ve tazelenmiş olarak uyanabilirsiniz.

İstenmeyen Gürültü için Daha İyi Bir Çözüm

Müzik akışı yerine Bose uykusunda, istenmeyen gece seslerini gizleyen sakinleştirici sesler çıkar. Aktif gürültü azaltma kullanımını savunan ilk kişi biz olsak da, uyku söz konusu olduğunda, gürültü maskeleme teknolojisinin sizi özellikle sese dayalı frekanslarda uyanık tutan ses yelpazesi için daha iyi bir çözüm olduğunu keşfettik.

Uyku hiç bu kadar güzel gelmedi

Kumsalda çökmekte olan yuvarlanan dalgaların ritminin tadını çıkarın. Yaprakların yumuşak hışırtılarıyla kendinizi susturun. Bir kamp ateşinin hışırtı rahatlığını ve akşam kriket serenatını hissedin. En etkili gürültü maskeleme ve rahatlama deneyimini sunmak için seçilmiş ve test edilmiş 10 önceden yüklenmiş yatıştırıcı seslerden birini seçin.

Rahat ve rahat

İki kulak aynı değildir. Bu nedenle, çoğu kulak boyutuna ve şekline sığdırmak ve yan traversleri yerleştirmek için, üç boyutlu kulak geometrisi taramalarından puanlar aldık ve bunları bezelyeden neredeyse daha büyük olan minik bir kulaklık nodülü oluşturmak için kullandık.

Bir Olgudan Çok Daha Fazlası

Bu kombinasyon saklama ve şarj çantası, kullanımda değilken uyku tulumlarınızı korur ve şarj eder. Mıknatıslanır, böylece şarj olurken kulakiçi kulaklıklarınızı yerinde tutar. Ve fişi çekildiğinde, dava ayrıca seyahat halindeyken mükemmel olan ilave bir şarjı da sağlar.

Bağlantı Özellikleri

Kablosuz

Kutu İçerisinde Yer Alanlar

Şarj, Saklama Çantası, Duvar Şarj Cihazı, USB Kablosu, İpli Seyahat Çantası, 3 çift StayHear + Uyku İpuçları (S / M / L)

Şarj Süresi

16 Saate Kadar Pil Ömrü

Akü Tipi : Gümüş - Çinko

Boyutlar

Genişlik 26,9 mm

Derinlik 14,2 mm

Yükseklik 23,8 mm

Ağırlık

0.11 kg

Garanti Süresi

Ürün orjinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.Benzer Ürünler