Bose Sport Earbuds Siyah Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

805746-0010
Yorum (0) | Yorum Yap

5.103,98 TL 4.593,58 TL
%10İndirimli
12 X 430,11 taksit seçenekleri ile

1 saat 1 dakika İçinde sipariş verirseniz Bugün kargoda!

 

Bose Sport Earbuds Siyah Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

 

Bose Sport Earbuds Kulaklık, antrenmanlarınıza ekstra enerji katmak için tasarlandı. Gerçeğe son derece yakın ses ileten bu kulaklıkların özel tasarımı, kulağınıza daha yakın durmasını sağlar. Özel kulak uçları sayesinde kulaklık kancasına gerek kalmadan, egzersiziniz ne kadar zorlu olursa olsun, kulağınızda sabit kalır. 

Bose Sport Earbuds, patentli akustik port tasarımına sahiptir. Birinci sınıf yüksek verimli sürücüler, son derece küçük olan bu kulaklıklarda büyük ses performansı sunar. 

Özel ses düzeyinde optimize edilmiş Aktif EQ teknolojisi, seslerin her ses seviyesinde dengeli çıkmasını sağlar. StayHear Max kulaklık uçları, kulak kanalınıza sıkı bir şekilde oturur doğal bir pasif gürültü önleme görevi görür. Bu kulaklık uçları, basıncı kulağınıza eşit  şekilde dağıtır ve kullanımı çok daha konforlu hale getirir.

Kutu içinde 3 farklı boyutta kulaklık ucu bulunur. Bu uçlardan kendiniz için uygun olanı seçebilirsiniz. 

Bose Sport Earbuds Kulaklık, IPX4 su ve toz geçirmezlik sertifikasına sahiptir. Bu su geçirmezlik derecesi kulaklığınızı sıçrayan suya karşı korur. 

Bose Sport Earbuds’ın son derece kolay kullanımlı tuşları vardır. Müziği çalmak ve durdurmak ya da çağrılarınızı yanıtlamak için sağ kulağa iki kez hafifçe dokunmanız yeterlidir.

Spotify Tap oynatma özelliği Spotify'a erişmeyi hızlı ve kolay hale getirir. Bu özelliği kullanmak için Bose Music uygulamasında kısayolunuzu “Spotify” olarak ayarlamanız gerekir.

Bose Sport Earbuds, tam dolu bir şarj ile 5 saate kadar kullanılabilir. Şarj kutusu dolu haldeyken 2 kez daha şarj imkanı sağlar. Acil şarja ihtiyacınız varsa da hızlı şarj özelliğini kullanarak 15 dakikalık bir şarj ile 2 saatlik kullanım sağlayabilirsiniz. 

Antrenman esnasında gelen çağrılarınızı sağ kulaklığa 2 kez dokunup cevaplayabilir ya da reddetmek isterseniz tuşa basılı tutabilirsiniz. Sesinizi çevredeki gürültüden ayırmak için huzme oluşturan mikrofon dizisi sayesinde arayan kişi de sizi net bir şekilde duyacaktır. Bu sayede telefon görüşmelerinizi net şekilde yapabilirsiniz.

 

Teknik Özellikler

 

Pil ömrü: 5 saate kadar

Kulaklık pili şarj süresi: 2 saat

Şarj kutusu pil şarj süresi: 3 saat

Hızlı şarj süresi: 2 saat için 15 dakika

 

Kutunun İçinde Neler Var?

 

Bose Sport Earbuds Kulakiçi Kulaklık

Şarj kutusu

S ve L kulaklık uçları (M olan uç kulaklığa takılıdır)

USB-C (A - C) şarj kablosu 

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.