Boston XS5.1 Acoustics Soundware Siyah Ev Sinema Sistemi

BOSTONXS5SB
Yorum (0) | Yorum Yap

4.612,18 TL 4.150,96 TL
%10İndirimliBoston XS5.1 Acoustics Soundware Siyah Ev Sinema Sistemi

Boston Akustik SoundWare XS Special Edition Ev Sinema Hoparlörleri, ultra kompakt bir pakette en iyi ses performansını sunar. Bu altı hoparlör sistemi, herhangi bir açıda uygun yerleştirme için beş benzersiz biçimde uydu hoparlörlerin yanı sıra derin baslar için güçlü bir subwoofer özelliğine sahiptir. Ürünle birlikte verilen duvar destekleri sayesinde, sistem kolay ve gizli bir kurulum sunar.

5.1 Hoparlör Paketi Yüksek Performanslı Ses Sağlıyor

Bir subwoofer ve beş çift yönlü uydu hoparlörü içeren SoundWare XS Special Edition Ev Sinema Hoparlörleri, küçük bir paketten büyük ses çıkarır. Her ince ayarlı hoparlör, tam ses kapsama alanı için kompakt sürücü yerleşimi ve sisteme özel kaliteli geçişler sunar.

Sistem ayrıca genişletilebilir - 7.1 kanallı surround ses için pakete ek uydu hoparlörleri ekleyebilirsiniz (ek olarak satılan ek SoundWare XS Special Edition Uydu Hoparlörler).

BassTrac Distorsiyon Olmadan Güçlü Bas Sağlıyor

Özel 8 inç güçlü subwoofer, bas çıkışını maksimuma çıkaran ve aşırı yüklenmeyi önleyen özel bir devre olan BassTrac teknolojisine sahiptir. 100 watt'lık (250 watt'lık pik) amplifikatörü ve akustik olarak ayarlanmış portu, en zorlu sesin güçlü düşük frekanslı reprodüksiyonunu sağlar

Uydu Hoparlörler Zarf Surround Ses Oluşturun

Beş çift yönlü uydu hoparlörünün her biri, yüksek performanslı 2-1 / 2-inç woofer ve derin alçak ve keskin yüksekler için 1/2-inç kubbeli tweeter içerir. Her uydu hoparlöründe manyetik alanın televizyon resminizle etkileşime girmesini engelleyen MagnaGuard manyetik koruyucu da bulunur.

Uydular Herhangi Bir Açıda Oturun veya Dağıyın

Beş SoundWare XS SE uydu hoparlörü, herhangi bir odada kolay yerleştirme için boyutlandırılmıştır. Birlikte verilen eklem montaj braketlerini, herhangi bir açıda konumlandırmak için kullanın ya da yapıştırıcı destekli lastik ayakları bir raf üzerinde yerinde tutmak için takın.

Hızlı, Dağınık Olmayan Kablo Kancaları

Her uydu hoparlörünün arkasındaki kolay kılavuz tel kanalı sayesinde kablo kurulumu kolaydır. Uygun tasarım, 18 ölçüye kadar olan kablo boyutlarına uyum sağlayabilir ve dağınık olmayan bir görünüm için telleri düzenli ve gözlerden uzak tutar.

Şık, Modern Tasarım

Çağdaş elmas şekli ve çekici parlak yüzeyi ile SoundWare hoparlörler ev sinema sisteminize mükemmel bir katkı sağlar. Sistem ayrıca, temiz ve modern bir görünüm için hoparlör braketlerini gizlemek için kullanılabilecek bir dizi şık kapak ile birlikte gelir.

Boston Akustik SoundWare XS Special Edition Ev Sinema Hoparlörleri, tam garanti şartlarına ve koşullarına bağlı olarak beş yıllık garanti ile desteklenmektedir.

Paket içeriği

Beş SoundWare XS Special Edition uydu hoparlörü, bir adet 8 inç güçlü subwoofer, montaj braketleri ve kullanım kılavuzu.

Garanti Süresi

Ürün orjinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.Benzer Ürünler