Denon AVRX540 & Boston Soundware XS5.1

DENAVR540PLKT50T30T15Sw110
Yorum (0) | Yorum Yap

12.581,60 TL 11.700,88 TL
%7İndirimliDenon AVRX540 & Boston Soundware XS5.1

Denon AVR X540 5.2 Kanal Receiver

Denon AVR-X540BT, yüksek performans ve yüksek değerin mükemmel kombinasyonunu temsil ederek komple ev için tam 4K uyumluluğu, HDR (Yüksek Dinamik Aralık) ve ARC (Ses Dönüş Kanalı) gibi gelişmiş özelliklerin bir araya geldiği mükemmel ses kalitesi sunar Sinema deneyimi. Dahili Bluetooth sayesinde AVR-X540BT, en sevdiğiniz müziği uyumlu bir cihazdan kablosuz olarak alır ve özel Denon 500 Serisi Bluetooth uzaktan uygulama, akıllı telefonunuzdan benzersiz kontrol seçenekleri sunar.Watt olarak Güç Tüketimi: 310

Eko Modlu Kesikli Yükselteç

Tüm kanallarda yüksek akım ayrık güç çıkış aygıtlarına sahip olan AVR-X540BT, yüksek güç sağlar ve kanal başına maksimum 130 vat değerindedir. Eko modu güç tüketimini azaltmak için güç amplifikatörünün çıkışını ses düzeyine göre ayarlar; ekran tasarrufu modülünü gerçek zamanlı olarak izleyen bir Ekranı Eco ölçer ile. En geniş hoparlör yelpazesiyle uyumluluk için AVR-X540BT, 6 ohm hoparlörlerle operasyonel stabilite sağlayan düşük empedanslı sürücü kapasitesi ile donatılmıştır.

Gelişmiş HDMI Video Bölümü

AVR-X540BT'nin ön bölümünde bulunan 1 HDMI da dahil olmak üzere 5 HDMI girişi bulunan AVR-X540BT'nin video bölümü, tam ev sineması deneyimi için ihtiyacınız olan tüm özellikleri sunar: Tam 4K Ultra HD, HDCP 2.2, HDR (Yüksek Dymanic Aralığı), BT.2020, Geniş Renk Gamı, 4: 4: 4 Saf Renkli alt örnekleme ve 21: 9 ve 3D video geçişi.

Dahili Bluetooth

Dahili Bluetooth sayesinde, müziklerinizi herhangi bir uyumlu Bluetooth telefon, tablet veya bilgisayardan kolayca aktarabilirsiniz. Alıcıyı açmak ve müziğinizi çalmaya başlamak için cihazınızın Bluetooth menüsünden AVR-X540BT'yi seçin. AVR, eşleştirilmiş 8 Bluetooth cihazını hatırlayabilir, böylece aileniz ve arkadaşlarınız en sevdikleri parçaları dinleyebilir.

Akıllı telefonlar için uzaktan kumanda uygulaması ile uyumlu

Android / iOS

Tabletler için uzaktan kumanda uygulaması ile uyumlu

Android / iOS / Amazon Kindle

En fazla sayıda işleme (preamp) kanalı

5.1

HDMI çıkışları: 1 ana çıkış

HDMI: 3D / 4K / CEC / ARC

Ses Geri Dönüş Kanalı: var

4K sinyal tam geçişi : var

CEC: var

Uyku modunda HDMI tam geçişi: var

HDMI'da Grafiksel Kullanıcı Arayüzü Bindirme: var

Diğer Özellikler

Mikrofonla otomatik hoparlör ayarı: var

FL Ekran: 1 line

Grafiksel Kullanıcı Arayüzü - GUI: GUI

GUI dilleri: 3

Değişken çapraz geçişi: dahil

Kurulum Asistanı: dahil

USB ile Sürüm Güncelleme: dahil

Hızlı seçim özelliği: dahil

Otomatik güç kapatma: dahil

Uyku Zaman Ayarı: dahil

Girişler / Çıkışlar

Kompozit Giriş Çıkış : 2 / 1

HDMI Giriş Çıkış: 5+0 / 1

Analog Giriş: 2 

Dijital giriş optik : 2

Çok Kanallı Ön Çıkış: o (0.2)

Subwoofer Çıkışı: 2

Hoparlör terminali sayısı: 5

Ön Girişler USB : dahil

RDS'li FM Radyo: dahil

Teknik Özellikler

Güç amplifikatörü sayısı: 5

Güç Çıkışı (8 ohm, 20 Hz - 20 kHz, 0.08% 2ch Sürücü): 70 W

Güç Çıkışı (6 ohm, 1 kHz, 0.7% 2ch Sürücü): 90 W

Güç Çıkışı (6 ohm, 1 kHz, 1% 1ch Sürücü): 130 W

Genel Özellikler

Sistem Uzaktan Kumanda :RC-1216

Watt olarak Güç Tüketimi: 310

Watt olarak sessiz güç tüketimi (ECO on / off): 26W/35W

Watt olarak uyku modunda güç tüketimi: 0.1

Ağırlık

7.5 kg

Boston XS5.1 Acoustics Soundware Siyah Ev Sinema Sistemi

Boston Akustik SoundWare XS Special Edition Ev Sinema Hoparlörleri, ultra kompakt bir pakette en iyi ses performansını sunar. Bu altı hoparlör sistemi, herhangi bir açıda uygun yerleştirme için beş benzersiz biçimde uydu hoparlörlerin yanı sıra derin baslar için güçlü bir subwoofer özelliğine sahiptir. Ürünle birlikte verilen duvar destekleri sayesinde, sistem kolay ve gizli bir kurulum sunar.

5.1 Hoparlör Paketi Yüksek Performanslı Ses Sağlıyor

Bir subwoofer ve beş çift yönlü uydu hoparlörü içeren SoundWare XS Special Edition Ev Sinema Hoparlörleri, küçük bir paketten büyük ses çıkarır. Her ince ayarlı hoparlör, tam ses kapsama alanı için kompakt sürücü yerleşimi ve sisteme özel kaliteli geçişler sunar.

Sistem ayrıca genişletilebilir - 7.1 kanallı surround ses için pakete ek uydu hoparlörleri ekleyebilirsiniz (ek olarak satılan ek SoundWare XS Special Edition Uydu Hoparlörler).

BassTrac Distorsiyon Olmadan Güçlü Bas Sağlıyor

Özel 8 inç güçlü subwoofer, bas çıkışını maksimuma çıkaran ve aşırı yüklenmeyi önleyen özel bir devre olan BassTrac teknolojisine sahiptir. 100 watt'lık (250 watt'lık pik) amplifikatörü ve akustik olarak ayarlanmış portu, en zorlu sesin güçlü düşük frekanslı reprodüksiyonunu sağlar

Uydu Hoparlörler Zarf Surround Ses Oluşturun

Beş çift yönlü uydu hoparlörünün her biri, yüksek performanslı 2-1 / 2-inç woofer ve derin alçak ve keskin yüksekler için 1/2-inç kubbeli tweeter içerir. Her uydu hoparlöründe manyetik alanın televizyon resminizle etkileşime girmesini engelleyen MagnaGuard manyetik koruyucu da bulunur.

Uydular Herhangi Bir Açıda Oturun veya Dağıyın

Beş SoundWare XS SE uydu hoparlörü, herhangi bir odada kolay yerleştirme için boyutlandırılmıştır. Birlikte verilen eklem montaj braketlerini, herhangi bir açıda konumlandırmak için kullanın ya da yapıştırıcı destekli lastik ayakları bir raf üzerinde yerinde tutmak için takın.

Hızlı, Dağınık Olmayan Kablo Kancaları

Her uydu hoparlörünün arkasındaki kolay kılavuz tel kanalı sayesinde kablo kurulumu kolaydır. Uygun tasarım, 18 ölçüye kadar olan kablo boyutlarına uyum sağlayabilir ve dağınık olmayan bir görünüm için telleri düzenli ve gözlerden uzak tutar.

Şık, Modern Tasarım

Çağdaş elmas şekli ve çekici parlak yüzeyi ile SoundWare hoparlörler ev sinema sisteminize mükemmel bir katkı sağlar. Sistem ayrıca, temiz ve modern bir görünüm için hoparlör braketlerini gizlemek için kullanılabilecek bir dizi şık kapak ile birlikte gelir.

Boston Akustik SoundWare XS Special Edition Ev Sinema Hoparlörleri, tam garanti şartlarına ve koşullarına bağlı olarak beş yıllık garanti ile desteklenmektedir.

Paket içeriği

Beş SoundWare XS Special Edition uydu hoparlörü, bir adet 8 inç güçlü subwoofer, montaj braketleri ve kullanım kılavuzu.

Garanti Süresi

Ürün orjinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.