Divoom Pixoo Siyah Ledli Sırt Çantası

E-PIXOOBACKPACK

Türkiye Yetkili Satıcısı

Yorum (0) | Yorum Yap 

Divoom Pixoo Siyah Ledli Sırt Çantası

 

Divoom piksel çanta ile tarzınızı her gittiğiniz her yerde sırtınızda taşıyın. Divoom led çanta pixoo sırt çantasıyla herşeyi piksellerle yansıtmanız mümkün!

Pixoo led sırt çantası yenilikçi ve animasyonlu akıllı sırt çantasıdır. Divoom uygulaması aracılığıyla piksel resminizi oluşturarak, çantanıza yansıtabileceğiniz gibi çevrimiçi piksel görselleri arasından da seçim yapabilirsiniz.

Divoom uygulamasını kullanarak bir milyondan fazla yetenekli pixel sanatçısının yer aldığı çevrimiçi topluluğa, kolayca erişin. Dilerseniz kendi tasarımlarınızı 1 milyondan fazla kişiyle paylaşın dilerseniz de eşsiz grafik, video, GIF ve oyun arasından seçim yaparak ekranınızı özelleştirin.

Divoom çantanızı, bir metin yazma aracı olarak da kullanabilir ve sadece mesajınızı yazarak bir görsel oluşturabilirsiniz.

Aplikasyonda yer alan 16 milyon renkten istediğinizi seçerek tasarladığınız piksel resimleri ve animasyonları, Divoom çantanın 256 led panelden oluşan ekranına aktarabilirsiniz.

Pixoo sırt çantası, laptop, tablet, şişe ve daha birçok aksesuar bölmesine sahiptir.

Girdiğiniz her ortamda dikkati üzerinize çekmenizi sağlayan Divoom Pixoo Çanta, bisiklete binerken, karanlıkta yürürken de daha fark edilebilir olmanıza yardımcı olur.

Divoom Pixoo Çanta su geçirmez özelliklidir. Ancak çamaşır makinesinde ya da elde yıkamaya uygun değildir. Çantanın temizliğini nemli bir bez ile yapmanız tavsiye edilir.

LED ekran aşındırıcı maddeler ile temas ettirilmemelidir. Ekran, düşme, çarpma ve aşırı güç gibi darbelerden korunmalıdır.

Divoom Pixoo Çanta, bir powerbank ile birlikte kullanılır. Powerbank ayrı olarak satın alınmalıdır. (2.0A çıkışlı bir USB güç bankası kullanmanız önerilir.)

 

Divoom Pixoo Çanta Özellikleri

 

Boyutlar: 275 x 150 x 385mm

Hacim: 17L

Ağırlık: 895g

Malzemeler: Polyester elyaf, polietilen, sünger, XPE, EVA

 

Kutunun İçinde Neler Var?

 

1 adet Pixoo sırt çantası

Kullanım kılavuzu

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.