Dji Air 2S Drone

DJI-AIR-2S

Türkiye Yetkili Satıcısı

Türkiye Yetkili Satıcısı

Yorum (0) | Yorum Yap

16.799,00 TL 15.999,00 TL
%5İndirimli
12 X 1481,39 taksit seçenekleri ile

1 saat 1 dakika İçinde sipariş verirseniz Bugün kargoda!

 

DJI AIR 2S DRONE

 

HİÇBİR ANI KAÇIRMAYIN

DJI Air 2S ile her anı yakalayın! 600 gramdan daha düşük ağırlığa sahip olan Air 2S, kompaktlığı ve hafifliği sayesinde hareket halindeki kullanıcılar için mükemmel bir drone seçeneğidir.

 

 

 

DAHA NET GÖRÜNTÜ DAHA ZENGİN RENKLER

1 inç CMOS sensöre sahip olan DJI Air 2S Drone geniş 2,4μm piksele ve 5,4K / 30fps ve 4K / 60fps video kapasitesine sahiptir. Bu özellik, Mavic Air 2S ile çekilen görüntülerin daha net ve zengin renk tonlarında çıkmasını sağlar.

 

 

 

GECE KARANLIĞINDA BİLE YÜKSEK KALİTELİ GÖRÜNTÜLER ÇEKİN

DJI Air 2S'in 1 milyarı aşkın 10 bitlik Dlog-M renk profili, çektiğiniz görüntünün en çarpıcı ayrıntılarını bile inanılması güç netlikte kaydeder. Gece karanlığında bile yüksek dinamik ağırlıkta ve çözünürlükte RAW formatlı çekimler yapabilirsiniz. RAW formatında çekilen görüntülerde, ışık koşulları kötü veya karmaşık olsa bile görüntü işleme sırasında istenilen görünüm daha esnek ve daha kaliteli biçimde elde edilir. 

Aynı zamanda akıllı HDR teknolojisi de birden fazla çekimi otomatik olarak birleştirerek son işlemeye gerek kalmadan dinamik görüntü aralığını arttırır. Bu, daha derin ve daha zengin görüntüler için hem vurgularda hem de gölgelerde daha ince ayrıntılar anlamına gelir.

 

 

 

FARKLI GÖRÜNTÜLER ÇEKMEK İÇİN ÇEKİM MODLARINI KULLANIN

Zamanı ve hareketleri tek bir dokunuşla hızlandırın. Daha detaylı ve geniş açılı çekimler yapmak istediğinizde de panorama çekim modunu kullanabilirsiniz.

 

 

 

MASTERSHOTS İLE GÖRÜNTÜYÜ DAHA YÜKSEK KALİTEDE KAYDEDİN

QuickShots'ın bir sonraki versiyonu olan MasterShots, kullanıcılara herhangi bir yerde tek bir dokunuşla en iyi çekimleri sağlayan gelişmiş bir akıllı özelliktir. 

Siz sadece çekmek istediğiniz konuyu seçin ve gerisini Air 2S’e bırakın! Dronunuz, sırasıyla on farklı manevra gerçekleştirir ve seçili nesneyi kadrajda tutarak kısa bir sinematik video oluşturur.

 

 

 

NESNEYİ KADRAJA SABİTLEYİN VE TAKİP EDİN

DJI Air 2S, FocusTrack, Spotlight 2.0, ActiveTrack 4.0 ve Point of Interest 3.0 özelliklerine sahiptir. Bu özellikler, nesneyi kadraja sabitleme, karmaşık alanlanlarda bile nesneyi takip etme gibi yetenekler sağlar.

 

 

 

DAHA AZ ENDİŞE DAHA FAZLA KEŞİF

Bir drone için gerekli olan taşınabilirlik, güvenlik ve akıllı teknolojinin kombinasyonu özelliklerini birarada sunan Air S2 ile eğlenceli uçuşlar yaparken daha az endişe yaşarsınız.

 

 

DJI AIR 2S İLE ENGELLERE TAKILMADAN UÇUN

DJI Air 2S, yukarı-aşağı ve ileri-geri olmak üzere çevresini dört yönde algılama yeteneğine sahiptir. 

Gelişmiş Pilot Yardım Sistemleri teknolojisine sahip olan Air 2S, son derece karmaşık ve engebeli alanlarda yüksek hızla uçarken bile karşısına çıkan engellerden hızlıca kaçabilir.

 

 

 

 

OCUSYNC 3.0 TEKNOLOJİSİYLE ULTRA PÜRÜZSÜZ GÖRÜNTÜLER ÇEKİN

DJI Air 2S, DJI'nin en gelişmiş O3 (OcuSync 3.0) görüntü iletim teknolojisine sahiptir. Bu teknoloji, her durumda  ultra pürüzsüz, net ve güvenilir bir görüntü beslemesi sağlar.

 

GARANTİ SÜRESİ 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.