DJI DRONE MODELLERİ

Drone, son yıllarda kullanımı en çok artan elektronik ürünler arasında yer alır. Kullanım alanının artması ile birlikte drone çeşitleri de artmıştır. Özellikle kişisel kullanım için tercih edilen modeller, çok daha portatif, kolay kullanımlı ve mobil cihaz uygulamaları ile uyumlu şekilde üretilmeye başlanmıştır.


Drone Modelleri


 

DJI GIMBALL MODELLERİ

DJI sadece drone değil aynı zamanda gimbal gibi aksesuarlar da üreten bir markadır. DJI denilince akla her ne kadar drone gelse de markanın daha birçok ürün grubunda farklı ekipmanları bulunur. Heyecan dolu doğa maceralarını, en güzel anları fotoğraflamanızı sağlayan drone ve gimbal gibi ekipmanlar hayatımızın birçok anında yerini almaya başladı. Gerek sabit dururken gerekse de hareket halindeyken meydana gelen insan hareketleri kaynaklı sarsıntılar görüntülerde kayma, bulanık çıkma gibi kusurlara neden olabilmektedir. DJI Osmo Gimbal, DJI Ronin Gimbal gibi bazı gimbal modellerinde yer alan üç eksenli hidrolik sistem görüntü kaydı esnasında meydana gelen sarsıntıları giderir. Hareket stabilizasyonu sağlayan DJI gimbal çeşitleri oldukça kompakt tasarımlarına rağmen büyük işler başaran cihazlardır. Dayanıklı malzemelerden üretilen bu gimbal modelleri hafif yapılı olmasına karşın belli bir ağırlığa kadar kameralar ile uyumlu çalışabilmektedir.


Gimball Modelleri


 

DJI AKSESUARLARI

Üstün teknolojilere sahip ürünleri ile drone dünyasında çığır açan DJI, aksesuarları ve ekipmanları ile de uçuş keyfine artı bir keyif katıyor.

DJI drone modellerinin tümü harici ekipman ve aksesuarlar ile tam uyumludur. Dronların/dronelerin korunması, saklanması ve taşınması için ekstra güvenlik ve kullanım kolaylığı sağlayan bu ürünlerin çeşit yelpazesi de oldukça geniştir.Örneğin; DJI drone çantası özel muhafazalı iç tasarımı sayesinde droneniz için hem güvenli saklama hem de taşıma görevi görür. Bu çantaların sert dış yüzeyleri olası kaza ve darbelere karşın da koruma desteği sağlar.

Her drone modeli farklı bataryalara ve şarj cihazlarına sahiptir. Ortalama 20 ila 30 dakika arasında uçuş süresi sunan bu bataryalar özel bir teknoloji ile donatılmıştır ve kullanıcıya kilometrelerce uzaktan bile pil seviyesi hakkında anlık gerçek bilgi iletir.Pervane koruyucular, pervaneleri çarpmalardan vs. korur. Ancak bu aksesuarların en önemli özelliklerinden biri pervanelerin çalışırken insanlara, hayvanlara ya da nesnelere zarar vermesini engellemektir.Drone dünyasında çığır açan bir ürün olan 

DJI FPV Drone, özel bir motion controller ile kontrol edilebilir. DJI FPV joystick de denen bu mucizevi kontrol cihazı elinizin hareketlerini algılar ve dronunuzun el hareketlerinize göre manevra yapmasını sağlar.

 

Dji Drone Aksesaurları

Dji Drone Aksesaurları

Dji Gimball Aksesaurları

Dji Gimball Aksesaurları


 

DJI DRONE TÜRKİYE

  DJI tüm dünyada en sevilen drone markaları arasında yer alır. DJI drone modellerinin tamamı ürün kalitesi, kullanım kolaylığı, yazılım ve donanımsal özellikleri, malzeme kalitesi ve bunun gibi daha birçok özelliği ile öne çıkar. Hava fotoğrafçılığı ile ilgilenen kişilerin en vazgeçilmez ekipmanlarından biri haline gelen DJI drone modelleri gerek fotoğraf gerekse de video çekiminde sağladığını yüksek megapiksel kalitesi ile muhteşem görüntüler elde etmenizi sağlar. Gökyüzünde iken farklı açılardan çektiği karelerde son derece profesyonel görüntüler kaydetmenizi sağlayan DJI multicopter çeşitleri time lapse, Cinesmooth gibi farklı çekim modları sunar. 

Dronelar, uzaktan kumanda ile komuta edilen ekipmanlardır. Son yıllarda gelişen teknoloji ile birlikte telefon uygulamaları ile droneların birçok fonksiyonu kontrol edilebilmektedir. Bu durum kullanıcılara hem kolaylık hem de daha başarılı görüntüler çekme şansı sağlar. 

DJI Drone Türkiye, DJI mavic mini, DJI mavic air 2, DJI mavic pro gibi drone modelleri farklı donanımları ve özel aksesuarları kullanıcının beğenisine sunar. Bu ürünler içerinde, drone uçurma başlangıç seviyesinde olan bir kullanıcıya da profesyonel bir kullanıcıya da hitap eden ürünleri bulmak mümkündür. 

 

DJI DRONE VE GIMBAL FİYATLARI NE KADAR?

Desibela.com’da yer alan tüm DJI drone ve gimbal çeşitleri, markanın Türkiye distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir. Drone ve gimbal modellerini en uygun fiyat, taksit avantajı ve aynı gün ücretsiz kargo fırsatı ile Desibela’dan satın alabilirsiniz.