23%
14.149,00 TL
10.814,89 TL
11%
3.999,00 TL
3.549,99 TL
9,%
15.299,00 TL
13.789,99 TL
12%
3.909,00 TL
3.429,99 TL
14%
2.739,00 TL
2.350,00 TL
4%
1.699,00 TL
1.619,00 TL

DJI


DJI Drone

DJI tüm dünyada en sevilen drone markaları arasında yer alır. DJI drone modellerinin tamamı ürün kalitesi, kullanım kolaylığı, yazılım ve donanımsal özellikleri, malzeme kalitesi ve bunun gibi daha birçok özelliği ile öne çıkar. 

Drone, son yıllarda kullanımı en çok artan elektronik ürünler arasında yer alır. Kullanım alanının artması ile birlikte drone çeşitleri de artmıştır. Özellikle kişisel kullanım için tercih edilen modeller, çok daha portatif, kolay kullanımlı ve mobil cihaz uygulamaları ile uyumlu şekilde üretilmeye başlanmıştır.

DJI Drone Türkiye

Hava fotoğrafçılığı ile ilgilenen kişilerin en vazgeçilmez ekipmanlarından biri haline gelen DJI drone modelleri gerek fotoğraf gerekse de video çekiminde sağladığını yüksek megapiksel kalitesi ile muhteşem görüntüler elde etmenizi sağlar. Gökyüzünde iken farklı açılardan çektiği karelerde son derece profesyonel görüntüler kaydetmenizi sağlayan DJI multicopter çeşitleri time lapse, Cinesmooth gibi farklı çekim modları sunar. 

Dronelar, uzaktan kumanda ile komuta edilen ekipmanlardır. Son yıllarda gelişen teknoloji ile birlikte telefon uygulamaları ile droneların birçok fonksiyonu kontrol edilebilmektedir. Bu durum kullanıcılara hem kolaylık hem de daha başarılı görüntüler çekme şansı sağlar. 

DJI Drone Türkiye, DJI mavic mini, DJI mavic air 2, DJI mavic pro gibi drone modelleri farklı donanımları ve özel aksesuarları kullanıcının beğenisine sunar. Bu ürünler içerinde, drone uçurma başlangıç seviyesinde olan bir kullanıcıya da profesyonel bir kullanıcıya da hitap eden ürünleri bulmak mümkündür. 

 

DJI Gimbal Modelleri Nelerdir?

DJI sadece drone değil aynı zamanda gimbal gibi aksesuarlar da üreten bir markadır. DJI denilince akla her ne kadar drone gelse de markanın daha birçok ürün grubunda farklı ekipmanları bulunur. Heyecan dolu doğa maceralarını, en güzel anları fotoğraflamanızı sağlayan drone ve gimbal gibi ekipmanlar hayatımızın birçok anında yerini almaya başladı. Gerek sabit dururken gerekse de hareket halindeyken meydana gelen insan hareketleri kaynaklı sarsıntılar görüntülerde kayma, bulanık çıkma gibi kusurlara neden olabilmektedir. DJI Osmo Gimbal, DJI Ronin Gimbal gibi bazı gimbal modellerinde yer alan üç eksenli hidrolik sistem görüntü kaydı esnasında meydana gelen sarsıntıları giderir. Hareket stabilizasyonu sağlayan DJI gimbal çeşitleri oldukça kompakt tasarımlarına rağmen büyük işler başaran cihazlardır. Dayanıklı malzemelerden üretilen bu gimbal modelleri hafif yapılı olmasına karşın belli bir ağırlığa kadar kameralar ile uyumlu çalışabilmektedir.
 

DJI Drone ve Gimbal Fiyatları Ne Kadar?

Desibela.com’da yer alan tüm DJI drone ve gimbal çeşitleri, markanın Türkiye distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir. Drone ve gimbal modellerini en uygun fiyat, taksit avantajı ve aynı gün ücretsiz kargo fırsatı ile Desibela’dan satın alabilirsiniz.