Dji Mavic 3 Fly More Combo Drone

/
DJI-MAVIC-3-FMC
Yorum (0) | Yorum Yap


1 saat 1 dakika İçinde sipariş verirseniz Bugün kargoda!

 

DJI MAVİC 3 FLY MORE COMBO DRONE

 

HASSELBLAD & TELE KAMERA İLE HER ŞEYİN ÜSTÜNDE GÖRÜNTÜLEME

DJI Mavic 3’ün kamerası, İsveç’in ikonik markası Hasselblad tarafından özel olarak tasarlanmıştır. Hasselblad, sadece DJI Mavic 3 için tasarladığı L2D-20c hava kamerasını ve 4/3 CMOS sensörünü inanılmaz derecede kompakt bir alana profesyonel biçimde yerleştirmiştir.

Mavic 3’ün 162 mm ve f/4,4 tele kamerası 28x hibrit yakınlaştırma yapar. Çekeceğiniz sahne ya da nesne ne kadar uzak olursa olsun tele kamera ile muhteşem sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu kamerayı, nesneleri rahatsız etmeden uzaktan çekim yapmak için de kullanabilirsiniz.

 

 

ÇOK YÖNLÜ ENGEL ALGILAMA

DJI Mavic 3 ile hiçbir engele takılmadan uçun ve Hasselblad kamerayla çarpıcı görüntüler yakalamanın keyfini çıkarın. Çok yönlü engel algılama özelliğine sahip olan Mavic 3 ile uçun ve yükseldikçe çok daha fazla şeyi keşfedin.

 

 

4/3 CMOS İLE ÇOK DAHA FAZLA GÖRÜNTÜ

Hasselblad standartları büyük bir titizlikle hem donanım performansına hem de yazılım algoritmalarına uygulanarak görüntüleme kalitesinde tamamen yeni ve çok yüksek bir düzeye taşınmıştır.

Diğer görüntü sensörlerine göre daha büyük bir görüntü sensörü olan 4/3 CMOS, Mavic 3'e daha yüksek çözünürlük ve daha fazla dinamik aralık sağlarken aynı zamanda ışık seviyesinin düşük olduğu ortamlarda görüntüde meydana gelen gürültüyü daha etkili bir şekilde bastırır.

 

 

12.8-STOP DİNAMİK ARALIK İLE GÖLGELERİ BİLE AYRINTILI KAYDEDİN

4/3 CMOS sensör ve 12,8 duraklı yüksek dinamik aralık, görüntüdeki vurguyu ve gölgeleri daha ayrıntılı şekilde gösterir. Böylece  parlak ya da loş ortamlarda daha fazla detay yakalayabilirsiniz.

 

 

F/2.8 DİYAFRAM İLE DÜŞÜK IŞIK KOŞULLARINDA BİLE DAHA DOĞAL ÇEKİMLER YAPIN

DJI Mavic 3, f/2.8-f/11 ayarlanabilir diyaframa sahiptir. Bu sayede düşük ışık koşullarında bile görüntünün içine daha fazla ışık girmesini sağlayarak enstantane hızını düşürür. Böylece, çektiğiniz görüntü, daha doğal ve daha yumuşak çıkar.

 

 

DAHA GENİŞ FOV İLE DAHA FAZLA GÖRÜNTÜ ALANI ELDE EDİN

Mavic 3’ün 13 gramdan bile daha hafif 24 mm lensi otomatik netleme yaparken aynı zamanda 84° FOV sunar. Görme alanı anlamına gelen bu özellik ile gözünüzle gördüğünüz bir manzarayı 84 derecelik açı ile kaydederek görüntüye daha fazla ayrıntı sığdırabilirsiniz. Ayrıca 20 MP fotoğraf çözünürlüğü sunar.

 

 

HASSELBLAD KAMERA HER KOŞULDA DOĞAL RENK ÇÖZÜMÜ SUNAR

Mavic 3 Drone, Hasselblad Doğal Renk Çözümü’ne sahip bir drondur. Hasselblad Doğal Renk Çözümü, size her çektiğiniz görüntüde doğal renkler sunar.  Bu renk çözümü, ön ayar ya da post düzenleme yapmanıza bile gerek kalmadan muhteşem görünen canlı ve doğru doğal renkler elde etmenizi sağlar.

 

 

DERİNLİK HİSSİNİ KAYBETMEDEN DOĞAL GEÇİŞLER SAĞLAR

Hasselblad L2D-20c  kamera sistemi, size daha yüksek dinamik aralık sunarak vurgular ve gölgeler arasında daha doğal geçişler sunmakla kalmaz aynı zamanda görüntülerdeki derinlik hissini de korur.

 

 

10-BİT D-LOG COLOR PROFİLİ VE 1 MİLYARA YAKIN RENK SKALASI

Mavic 3, gökyüzünden yüksek çözünürlükte video ve fotoğraf çeker ve bunu yaparken 10 bit D-Log renk profili ile 1 milyara kadar rengi yakalar. Görüntüde doğal tonlama sunan bu özellik aynı zamanda görüntüyü işlemek istediğinizde de size çok daha fazla esneklik sağlar.

 

 

HER AYRINTIYI KEŞFEDİN

Mavic 3'ün ikinci kamerası olan tele kamerayı kullanmak için ‘Keşfet’ modunu aktifleştirmeniz gerekir. 162mm tele kameranın 28x hybrid zoom (optik+dijital zoom) özelliği sayesinde çok daha fazla detayı keşfedebilirsiniz.

 

 

HER UÇUŞU GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE BİTİRİN

Mavic 3’ün güncelleştirilmiş ve gelişmiş RTH sistemi (Akıllı eve dönüş sistemi) sinyal kaybı gibi bir sorunla karşılaştığında ya da kullanıcı tarafından etkinleştirildiğinde en uygun rotayı otomatik olarak belirler ve hızlı bir şekilde kalkış noktasına iner.

 

 

APAS 5.0 İLE EĞLENEREK UÇUN

APAS 5.0 teknolojisi ile uçuşu daha eğlenceli hale getirin. Uçuş boyunca karşınıza çıkan engellerde, karmaşık rotalarda bile nesneleri algılayan Mavic 3, bu engelleri hızlı ve sorunsuz bir şekilde atlayarak pürüzsüz görüntüler kaydeder.

 

 

O3+ DJI 4G HÜCRESEL İLETİM MODÜLÜ

Mavic 3’ün geliştirilmiş O3+ veri aktarım sistemi, hassas ve stabil çekimler için 15 kilometreye varan aktarım menziline ve 1080p/60fps canlı görüntü özelliğine sahiptir. Böylece daha fazla yükseğe uçtuğunuzda bile daha az video gecikmesi yaşarsınız.

Uçuş esnasında ağaç, bina ya da diğer yapılar tarafından iletim engellendiğinde O3+ iletim sistemi, kesintisiz bir çekim deneyimi sağlamak için sorunsuz bir şekilde geçiş yaparak 4G iletimi ile 4G ağlarına sorunsuz geçiş yapabilir.(1) (DJI 4G Hücresel İletim Modülü uzaktan kumandaya takılarak çalışan ayrı bir modüldür ve paket içeriğine dâhil değildir. Ayrı olarak satın alınabilir.)

 

 

FULL HD CANLI YAYINLAR YAPIN

Geliştirilmiş O3+ veri aktarım sistemi size Mavic 3 ile 1080p/60fps canlı yayın yapabilme imkanı da tanır. 1080p/60fps canlı yayın yapabilen ilk drone olma özelliğine sahip olan DJI Mavic 3’ün, canlı yayın esnasında ile ilettiği görüntüler gerçeğe oldukça yakın görüntülerdir.

 

 

UZATILMIŞ UÇUŞ SÜRESİ

Mavic 3’ün, serinin diğer drone modellerine kıyasla rüzgar uçuş direnci %35 arttırılmış ve pil kullanım süresi 46 dakikaya çıkarılmıştır. Bununla birlikte motoru ve pervaneleri de daha yüksek enerji verimliliğine sahiptir.

Bu güçlü pil ömrü sayesinde uçuş rotasını ve kompozisyonunuzu belirleyebilir, hatta hızlandırılmış bir video bile çekebilirsiniz.

 

 

YÜKSEK HASSASİYETLİ KONUMLANDIRMA

Mavic 3, yüksek hassasiyetli konumlandırma özelliği ile hem daha net uzun pozlama çekimler yapmanızı sağlar hem de daha akıcı hızlandırılmış videolar kaydetmenizi destekler.

 

 

Wİ-Fİ 6 İLE HIZLI AKTARIM SAĞLAYIN

Wi-Fi 6 ile çok yüksek verileri bile yüksek hızda aktarın. (1)

 

 

ACTİVE TRACK 5.0 İLE NESNE HEP KADRAJINIZDA KALIR

Uçuş esnasında karşınıza çıkan engeller bazen nesneyi kaybetmenize neden olabilir. Active track teknolojisinin en son sürümü olan Active Track 5.0 özelliği engellerden kaçarken kadrajınızdaki nesneleri takip eder. (1)(2)

 

 

MASTERSHOTS DAHA YÜKSEK KALİTEDE GÖRÜNTÜLER KAYDEDİN

Siz çekim yapmak istediğiniz konuyu belirleyin ve gerisini DJI Mavic 3’e bırakın. MasterShots özelliği ile Mavic 3, tek bir dokunuşla en iyi çekimi yapmanızı sağlar. Bu gelişmiş akıllı özellik, nesneyi kadrajda tutarak kısa bir sinematik video oluşturur.(1)

 

 

DJI RC PRO UZAKTAN KUMANDA İLE UÇUŞUNUZA YÖN VERİN

DJI RC Pro uzaktan kumanda yaklaşık olarak 1000 nit parlaklığa ulaşan, 5.5 inç (~ 13.97cm) boyutlarında 1080p ekrana sahiptir. Bu ekran parlaklığı doğrudan güneş ışığının altında bile net bir görüntü sağlamak için gerekli ayarlamaları otomatik olarak yapar.

Uzaktan kumandaya DJI Hücresel İletim Modülü takılıyken, 4G sinyalleri aracılığıyla çalışabilir. Bu modül kentsel alanlarda, sık ormanlarda ve diğer tüm karmaşık ortamlarda uçuş yaparken bile istikrarlı ve kesintisiz iletişim imkanı sağlar.

O3+ iletimi, 4G iletişim bandı ile entegre şekilde çalışarak sorunsuz bir çekim deneyimi sunar.

 

 

KUTUNUN İÇİNDE NELER VAR?

 

DJI Mavic 3 Drone x1

DJI RC-N1 Uzaktan Kumanda x1

Uzaktan Kumanda Kontrol Çubukları x1

Uzaktan Kumanda Kablosu (USB Type-C Bağlantısı) x1

Uzaktan Kumanda Kablosu (Standart Mikro USB Bağlantısı) x1

Uzaktan Kumanda Kablosu (Lightning Bağlantısı) x1

DJI Mavic 3 Akıllı Uçuş Bataryası x3

DJI Mavic 3 Düşük Gürültülü Pervane Çift x6

DJI Batarya Şarj İstasyonu x1

DJI 65W Taşınabilir Şarj Cihazı x1

DJI Mavic 3 Saklama Koruması x1

DJI Mavic 3 ND Filtre Seti (ND4/8/16/32) x1

DJI Mavic 3 Taşıma Çantası x1

Type-C Kablosu x1

 

GARANTİ SÜRESİ 

 

DJI Drone, DJI Türkiye tarafından, 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.

 

Notlar:

(1)Mastershot, ActiveTrack 5.0, DJI 4G Hücresel İletim Modülü kullanımı, gibi özellikler 2022 Ocak ayında gelecek olan yazılım güncellemeleri ile kullanılır hale gelecektir.

(2)ActiveTrack, 4K'dan yüksek video çözünürlüklerinde veya 60 fps'nin üzerindeki kare hızlarında kullanılamaz.