Dji Mavic Mini 2 Drone

DJI-MINI-2

Türkiye Yetkili Satıcısı

Türkiye Yetkili Satıcısı

Yorum (0) | Yorum YapMAVIC MINI 2 

 

HAFİFÇE VE ÖZGÜRCE UÇUN

DJI Mini 2 Drone, avuç içinize sığacak kadar küçüktür ve 249 gramdan daha az ağırlığa sahiptir. Bu ağırlık yaklaşık olarak bir elma ağırlığına eşittir. Üstelik bu ağırlık İHA kaydı gerektirmez ve drone elinize ulaşır ulaşmaz çekim yapmaya başlayabilirsiniz.

Kompakt ve kullanışlı bir drone olan Mini 2, en iyi seyahat arkadaşınız olmak için gerekli tüm özelliklere sahiptir. en güzel anları kuş bakışı yakalamak istediğiniz zamanlarda Mini 2 ile ortaya harika işler çıkartabilirsiniz. 

 


 

 

KÜÇÜK VE GÜÇLÜ

Küçük bir gövdeye sahip olan DJI MAViC Mini 2, nerede ve nasıl çekim yapmak isterseniz isteyin size tam özgürlük sağlar. Sezgisel ve gelişmiş özellikleri sayesinde kullanım kolaylığı sunan bu drone ile her anı keyifle kaydedin. 

 

 

 

DAHA FAZLA SÜRE UÇUN

DJI Mavic Mini 2’nin güçlü bataryası 31 dakikalık kullanım süresi sunar. Bu süre, muhteşem görüntüler kaydetmeniz için oldukça uygun bir süredir. Dronunuzun  29-38kph 4,000 metre yüksekliğinde rüzgar gücüne karşı direnci de yüksek rakımlı dağlarda bile sabit

 ve istikrarlı kullanım sağlar. 

 


 

 

 

LİMİTSİZ BİR DÜNYA 

Mavic Mini 2, 10 km ‘ye kadar HD video çekimini destekler. Parazit önleme özelliği, daha yükseğe uçmanızı ve daha net görüntüler kaydetmenizi sağlar. 


 

 

ANILARINIZI TEKRAR TEKRAR CANLANDIRIN

12MP fotoğraf çekebilen ve 4K/30fps video kameraya sahip olan DJI Mavic Mini 2 ile etkileyici görüntüler kaydedin.

3 eksenli motorlu gimbalı sayesinde de uçuşunuz ne kadar hareketli olursa olsun pürüzsüz görüntüler çekebilirsiniz.  

 

 

 

FOTOĞRAFÇILIKTA ANINDA USTALAŞIN 

Sadece birkaç dokunuşla Mavic Mini 2 otomatik olarak video kayıtlarını ve profesyonel çekimleri direk sosyal medyada paylaşır. İster acemi olun, ister tecrübeli bir pilot olun “Dji Fly” uygulaması size etkileyici sonuçlar elde etmeniz için filterelemelerde ve arka plana konulucak müziklerde yardımcı olur.

 


 

 

 

ÇEKİM MODLARI İLE MANZARANIN DETAYLARINI ÖNE ÇIKARIN

Farklı çekim modları arasından içinde bulunduğunuz ana en uygun olanı seçin ve çekime başlayın. Geniş açı, 180 derece panorama gibi modlardan birini seçin ve Dji mini 2 ile anında panoramik başyapıtlar çekin.


 

 

FOTOĞRAFLARINIZIN KALİTESİNİ DJI FLY İLE ARTTIRIN

“Dji Fly” uygulaması bir fotoğraf indirildikten hemen sonra, akıllı özellikleri sayesinde fotoğrafın hem kalitesini hem de ayrıntılarını arttırır ve renklerin canlılığı öne çıkarır.

 


 

 

 

HER YERE GÜVENLE UÇUN

DJI Mavic Mini 2, kullanıcı deneyimini ve akıllı özellikleri dikkatlice optimize eder. ‘Eve Akıllı Dönüş’ özelliği ile dronununuz başlangıç noktasına sorunsuz ve güvenli şekilde iniş yapar. Otomatik kalkış ve hassas gezinme özellikleri de her zaman daha konforlu ve daha düzenli uçuş imkanı sağlar.

 


 

 

YENİ MACERALARI KEŞFEDİN

DJI FLY uygulaması, sizin için çevrenizdeki manzaralı çekim alanlarını belirler. Böylece her defasında nereye uçacağınızı düşünmek zorunda kalmazsınız. Rotanızı DJI Fly uygulaması ile belirleyin ve uçuşun keyfine doyasına varın.

 

 

 

GARANTİ SÜRESİ 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.