Dji Osmo Pocket 2 Creator Combo

DJIOSMO-POCKET-2-CREATOR

Türkiye Yetkili Satıcısı

Türkiye Yetkili Satıcısı

Yorum (1) | Yorum Yap

5.499,00 TL 4.899,99 TL
%11İndirimli
12 X 453,70 taksit seçenekleri ile

1 saat 1 dakika İçinde sipariş verirseniz Bugün kargoda!

 

DJI OSMO POCKET 2 CREATOR COMBO 

 

EL İÇİNE SIĞAN MUCİZEVİ ÜRÜN-KAMERA İLE ANILAR ARTIK UNUTULMAYACAK

DJI Osmo Pocket 2 Creator Combo, tek elinizle harika anlar kaydetmenizi sağlayan bir kameradır. Cebinize sığacak kadar küçük olan DJI Osmo Pocket  2 Creator tüm hareketlerinizi dengede tutar. Böylece tüm görüntülerde keskin ve kusursuz netlik elde etmenizi sağlar.

 

KOMBO PAKETİYLE ÇEKİMİNE GÜÇ KAT

Dji Osmo Pocket 2 Creator Combo setin içinde çekimi daha keyifli hale getirmek için birçok aksesuar ve ekipman içerir. Pakette yer alan mikro tripodu kullanarak kameranızı herhangi bir yüzeye sabitleyebilir, kablosuz mikrofon vericisi ile ses kalitesi yüksek videolar çekebilirsiniz.  

 

PANORAMİK ÇEKİM SEÇENEĞİ

180o açı özelliği HD panorama görüntüler çekmenizi veya 3x3 panoramik çekimler yapmanızı sağlar. Bu özellik, arkadaş grubunuzdaki herkesin selfie çekimlerine dahil olması anlamına gelir.

 

KADRAJ HİÇ BOZULMASIN 

Aktif takip 3.0 özelliği sayesinde nesneyi her an takipte kalan Osmo Pocket 2 kadrajı hep dengede tutar.

 

HİKAYE MODU

Osmo Pocket 2 ile eğlenceli ve etkileyici hikaye içerikli videolar hazırlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey hikaye modunu açarak video ve müzik şablonları arasından seçim yapmak...

 

VİDEONUZU FARKLI ÇEKİM MODLARI İLE SÜSLEYİN

Uzun saatleri kısa saniyelere dönüştürmek için zaman aralığı (timelapse) modunu kullanabilirsiniz. Motionlapse modu ile en hassas hareketleri bile videolarınıza dahil edebilir, Hyperlapse modunu seçerek de videolarınıza hız katabilirsiniz.

 

SANAL EDİTÖR YARDIMCINIZ SİZLERLE

Sanal editör, Osmo Pocket 2 ile çektiğiniz videoları basit adımlarla düzenlemenizi sağlar. Çekmiş olduğunuz videolara, bu editörü kullanarak geçiş ve müzik efektleri de ekleyebilirsiniz.

 

POCKET 2’NİN DİĞER KAMERALARDAN FARKI NEDİR?

Osmo Pocket 2’nin 3 eksenli motorlu gimbalı, onu benzerlerinden ayıran en önemli özelliklerden biridir. 3 eksenli motorlu gimbal görüntü stabilizasyonu sunarak, kameranız ile çektiğiniz görüntülerin büyük ekranlarda bile mükemmel görünmesini sağlar.

 

HDR VİDEOLAR

Pocket 2, HDR Videolar kaydeder. Bu görüntü kalitesi, hayatın tüm renklerini en gerçekçi, en detaylı ve en renkli şekilde çekimlerinize yansıtır.

 

ARTIK 8 KAT YAKINLAŞTIRMA SEÇENEĞİ İLE

Osmo Pocket 2’nin kamerası tıpkı bir büyüteç gibidir. 64 MP fotoğraflar çeken bu minik el kamerası fotoğrafınıza 8 defa yakınlaştırma yapma olanağı tanır.

 

BÜYÜLEYİCİ SES VE VİDEO KALİTESİ

Dji matriks stereo ses teknolojisine sahip olan Pocket 2, etrafınızdaki tüm sesleri her detayı ile kaydeder. Bunun için aynı anda 4 mikrofon kullanan bu teknoloji sayesinde videolarınızı izlerken çekim anını yeniden yaşıyor gibi hissetmenizi sağlar.

*stereo ses kaydını en iyi şekilde duymak için, kulak üstü kulaklık kullanılması tavsiye edilir.

 

PAKET İÇERİĞİ:

DJI Pocket 2 Çantası, DJI Pocket 2 Mini Kontrol Çubuğu, DJI Pocket 2 Tripod  (¼), DJI Bilek Kayışı, DJI USB Ayırıcı Şarj Kablosu (Tip A-Tip C), Osmo Pocket 2 Akıllı Telefon Adaptörü ( Aydınlatma & USB-C) ,DJI Pocket 2 Çok İşlevli Tutacak; DJI Kablosuz Mikrofon, DJI Kablosuz Mikrofon Ön Camı; DJI Pocket 2 Mikro Tripod, DJI Pocket 2 Geniş Açılı Lens 

 

 

Garanti Süresi

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.