Fitbit Versa NFC Peach / Rose Gold Aluminum Akıllı Saat

FB505RGPK-EU
Yorum (0) | Yorum Yap

1.999,00 TL 1.899,05 TL
%5İndirimliFitbit Versa NFC Peach / Rose Gold Aluminum Akıllı Saat

Fitbit Versa (NFC) Akıllı Saat Özellikleri

 

Pek çok özelliği ile günlük yaşamda size kusursuzca eşlik edebilecek bir akıllı saat olan Fitbit Versa (NFC), şık tasarım özellikleriyle dikkat çekiyor. Yuvarlak hatlı ince yapısıyla ilgi gören ürün, geniş bir kitleye hitap ediyor. Kişiye özel uygulamaları, su geçirmezlik özelliği ve hızlı bildirimleriyle hayatı yakalamanıza olanak tanıyor. Egzersiz ekranıyla fit olmanıza ve kalmanıza yardımcı olacak özellikler sunuyor. Yüksek teknoloji ürünü bir akıllı saat olarak göz dolduruyor. Tek bir şarjla 4 günden fazla pil ömrüne sahip olan Fitbit Versa (NFC) akıllı saat modelleri ile her gününüzü kesintisiz iletişim ve aktivite içinde geçirebilirsiniz. 39,36 x 37,65 x 11,2 mm gövde boyutlarına sahip olan Fitbit Versa, markanın bugüne kadar sunduğu en ince akıllı saat olma özelliğini de taşıyor.

Fitbit Versa (NFC) Akıllı Saatin Sizlere Sunduğu Faydalar

Günlük spor rutinlerinizde size rehberlik edebilecek bir ürün olan Fitbit Versa (NFC) Akıllı Saat ile daha aktif ve sportif bir yaşama adım atabilirsiniz. Gün içindeki tüm egzersizlerinizi ve aktivitelerinizi takip edebilen Fitbit Versa ile fit bir yaşama merhaba diyebilirsiniz.

  • 50m’ye kadar su geçirmezlik özelliği sayesinde havuzda ve denizde yüzme egzersizlerinin takibini yapıyor.
  • Kadınların menstrüasyon dönemlerini takip ederek periyot döngüsünü kaydediyor.
  • Adım sayısı ve mesafe ölçümü, aktif geçirilen zaman takibi, çıkılan basamak sayısı tespiti ve yakılan kalori ölçümü takibi yapıyor.
  • Aktivitelere göre nabız ölçümü, koşu takibi ve ekran kişiselleştirme olanağı tanıyor. Kişiselleştirilmiş anımsatıcılar özelliği ile size su içmenizi, hareket etmenizi ya da uyku zamanınızı hatırlatıyor.
  • Uyku takibi yaparak kaliteli uyku süresini izleme imkânı sunuyor. Kendinize bir uyku planı yapmanızı mümkün kılıyor.

Fitbit Versa (NFC) Akıllı Saatin Teknik Özellikleri

Fitbit Versa (NFC) akıllı saat özellikleri içinde belirgin olarak öne çıkan ayrıntı, sportif aktiviteleri çok yönlü olarak izleyebilmesi oluyor.

  • 1,34 inç boyutunda dokunmatik renkli LCD ekranıyla dış mekânda 7/24 daha net görünüm sağlayan, yüksek çözünürlüklü ekran özelliği sunuyor.
  • 145 mAh kapasitesindeki lityum-polimer piliyle dört günden fazla pil ömrüne sahip olan cihazın şarj olma süresi ise iki saat olarak belirtiliyor.
  • Fitbit OS 2.0 işletim sistemini kullanıyor ve sadece sporculara değil; herkese hitap ediyor. Akıllı telefonlarla bağlantı kurarak (Bluetooth) tüm bildirimleri eş zamanlı olarak size haber veriyor.
  • GPS bağlantısı kurabiliyor. Su altında da aktif olarak kullanılabiliyor.
  • 3 eksenli ivmeölçer, 3 eksenli jiroskop, optik kalp atış hızı monitörü, altimetre, ortam ışığı sensörü ve titreşim motoru özelliklerini taşıyor.

Kutu İçeriği

Fitbit Versa (NFC) akıllı saati satın aldığınızda küçük ve büyük olmak üzere klasik bileklikler ve şarj kablosu ürünle birlikte geliyor.

Fitbit Versa (NFC) Kullanım Özellikleri
 

Fitbit Versa (NFC) akıllı saat, muhteşem bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Bilgisayarlar, en popüler iPhone, Android ve Windows cihazlarla kablosuz senkronizasyon yapabilme olanağı tanıyor. Fitbit uygulaması ve Fitbit Aria 2 Wi-Fi Smart Scale ile birlikte çalışıyor. Fitbit Versa (NFC), 300’den fazla şarkıyı dinlemenizi sağlıyor. Hem aktivitelerinizi takip ediyor hem de size eğlenceli zamanlar geçirme olanağı sunuyor. Gelen çağrıları ve mesajları saatinizin ekranından görebiliyor ve kısa yanıtlar verebiliyorsunuz. Facebook ve Gmail gibi uygulamalarla aktif olarak bağlantıda kalma fırsatı da sunuyor. Fitbit Versa (NFC) ile favori uygulamalarınızın ve sosyal medyanın keyfini yaşayabiliyorsunuz.