instax Hello Kitty Fotoğraf Makinesi ve Hediye Seti

FOTSI00024-SET
Yorum (0) | Yorum Yap

799,00 TL 599,00 TL
%25İndirimliinstax Hello Kitty Fotoğraf Makinesi ile eğlencenin en sevimli haline hazır mısın?

Fujifilm tarafından sınırlı sayıda üretilen Hello Kitty İnstax Fotoğraf Makinesi en güzel anları sevimli bir makine ile ölümsüzleştirmen için tasarlandı. Çektiğin fotoğrafları istersen bir instax mini albüm satın alarak albümleştirebilir, istersen de en sevdiğin arkadaşına bir Hello Kitty hediyesi olarak verebilirsin

İnstax Mini 9 filmi ve instax mini tüm makinelerle uyumlu filmler ile de kullanabileceğin instax Hello Kitty Fotoğraf Makinesi Seti’nin içinde bir adet 10’lu özel Hello Kitty instant film bulunuyor.

Setin içinde fazlasıyla Hello Kitty Sticker çeşitleri var. Dilersen fotoğraf çerçeveni bu minik Hello Kitty etiketleri ile daha da eğlenceli hale getirebilirsin. Hatta bir çılgınlık yapıp stickerlar ile çektiğin fotoğrafları komik ve daha eğlenceli hale de getirebilirsin.

Hediye setinin içinde 2 adet Hello Kitty oyuncağı var. Çektiğin fotoğraflardan kendine bir fotoğraf köşesi yapabilir ve Hello Kitty oyuncaklarını kullanarak bu köşesi daha da özelleştirebilirsin.

Pilleri ve filmi makinaya takarak ve çekim yapmaya başlayabilirsin! Haydi, durma! Kadrajını ayarla ve deklanşöre bas!

Gerisi mi? İnstax mini 9 Hello Kitty Fotoğraf Makinesi ile fotoğrafın saniyeler için basılacak.

İlk kez instax mini kullanıyorsan makinen ile çekim yapmadan önce 1-2 kez deneme çekimi yapmalısın. Bu sayede gerçek çekim yaparken makine daha yakından tanıdığın için çok daha profesyonel fotoğraflar çekebilirsin.

Şipşak fotoğraf makinesi ile harikalar yaratabilir, selfie aynasını (selfie mirror) kullanarak en güzel selfieleri çekebilirsin.

Fuji Instax Mini 9’un yakın çekim lens özelliği ile 35 santimetreye kadar yakın çekim yapabilirsin.

Yüksek tuş modu özelliğini kullanarak da İnstax Hello Kitty ile parlaklık ayarını kendin belirleyebilir ve çok daha yumuşak tonlarla retro fotoğraflar çekebilirsin. Modu aktif hale getirmek için üzerinde kalp işareti olan düğmeye basmalısın.

Sadece 2xAA kalem pil ile çalışan instax mini Hello Kitty Fotoğraf Makinesi seti ile Polaroid fotoğraflar çekebilir, kolay kullanımı ve hafifi tasarımı sayesinde istediğin her yere yanında götürebilirsin.

Fotoğraf makinen sana dört farklı çekim modu sunacak. Kapalı ortam, bulutlu, güneşli, açık hava modları kusursuz fotoğraflar çekmeni sağlayacak. Aksi durumda fotoğrafların flu, karanlık ya da çok aydınlık çıkabilir.

Fotoğraf çekerken ışığı algılayan ve bunun için ikaz lambalarından uygun olanı yakarak sana doğru modu haber veren İnstax mini Hello Kitty fotoğraf makinesi 1/60 enstantane özelliğine sahip.

1/60 perde örtüsü hızı demek instax mini 9’un sen zıplarken de koşarken tüm anlık hareketlerini yakalayabilecek güce sahip olduğunu gösteriyor.

İnstax Hello Kitty Fotoğraf Makinesi 2 yıl Fujifilm Türkiye garantisi kapsamındadır.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.

İnstax Mini 9 Kullanımı

Hello Kitty tasarımı ve pembe tonlarındaki pastel renkleri ile eline çok yakışacak olan instax Hello Kitty fotoğraf makinesi seti ile şipşak polaroid fotoğraf çekmenin inceliklerine hakkında ufak tüyolar verelim.

Objektifi açtığınız anda bulunduğunuz mekânın ışığına göre İnstax Hello Kitty, en uygun olan çekim modu ikaz ışığını yakacaktır.

Profesyonel kareler çekmek için deneye yanıla kendi doğrunu bulabilirsin. Bunun bir usta-çırak deneyimi olarak düşünebilirsin. Her çektiğin fotoğraf bir öncekinden daha iyi olacaktır.

Flaş kullanımı da deneyimle öğrenebileceğiniz şeylerden biri. Her çekimde flaş açan instax özellikle de açık mekanlarda çekilen fotoğraflarda ışık patlamasına neden olabiliyor. Bazı anlarda flaşı elinle kapatmak durumunda kalabilirsin. Bunun için en özel anları beklemeden deneme çekimi yapmanı bu şekilde anı kaybetmemeni tavsiye ederiz.

Loş bir yerdeysen, makinenin üstünde yer alan ‘hi-key’ modunu seçerek daha parlak kareler çekebilirsin. Bu özellik loş mekanda ten rengini çok daha yumuşak ve parlak çıkartacak emin ol. Ancak dikkatli ol ‘hi-key’ modunda flaş patlamasın.

Her şey tamamsa haydi, başlıyoruz.

İnstax Mini 9 Film Değiştirme

Makineye film takarken, filmin üzerindeki sarı nokta ile makinenin içinde görmüş olduğun sarı noktayı birbirine eşleşecek şekilde tak ve kapağı kapat.

10 poz bitene kadar makinenin arka kapağını sakın açma. Aksi takdirde filmler yanar ve çekilen görüntüler sade beyaz bir kâğıt olarak çıkar.

Film takıldığında deklanşöre ilk basmanda fotoğraf çekemezsin. Film değiştirdiğin için ilk önce filmin koruma kapağı makineden çıkacak ve makine bundan sonra fotoğraf çekmeye hazır hale gelecektir.

 

Hediye Setinin İçinde Neler Var?

İnstax mini 9

 

10’lu Hello Kitty instax mini film

 

2 adet AA pil

 

2 adet figür oyuncak

 

Taşıma kayışı

 

Çok sayıda Hello Kitty Sticker

 

 

İnstax Hello Kitty Özellikleri

Renk seçenekleri:

Hello Kitty Pembesi (tek model)

 

Pozlandırma Kontrolü:

El ile ‘manuel’, pozlama ölçerdeki LED göstergesi ile WB-beyaz ayarı kontrolü

 

Instant Film:

Fujifilm Instant Renkli Film “instax mini”

 

Lens:

2 bileşen, 2 element, f=60 mm, 1: 12.7

 

Flaş:

Otomatik (sürekli yanıp sönen flaş)

Geri dönüşüm süresi: Yeni pil ile kullanıldığında 0,2 sn.-6 sn.

 

Flaş Etki Alanı:

0.6m-2.7m

 

Otomatik Kapanma Süresi:

5 dakika

 

Fotoğraf Ölçüsü:

62 x 46 mm

 

Çekim Mesafesi (odaklanma):

0.6m – sonsuz

 

Enstantane:

1/60 san.

 

Ağırlık:

307 gr

 

Ölçüler:

116 x 118.3 x 68.2 mm

 

Aksesuarlar:

Taşıma Kayışı

 

Güç Gereksinimi:

2 adet AA, 1,5V alkalin pil

Kapasite: 100 çekim (yeni AA pil ile yaklaşık 10 instax mini film paketi)

Diğer Özellikler:

Pozlama sayacı (kalan filmi görebilme özelliği)

Film paketi yerleştirme onay penceresi