instax mini 70 Uyumlu 20'li Film

FOTSN00005b
Yorum (0) | Yorum Yap

139,00 TL 97,99 TL
%30İndirimli

 Siparişiniz yarın kargoya verilecektir !

İnstax mini 70 film, tüm instax mini 70, instax mini fotoğraf makineleri ve Share SP-2 instax Yazıcı için kullanabilirsin.

İnstax mini film çeşitleri bir kredi kartı ile aynı ebatlardadır ve çantana, cüzdanına kolayca sığabilecek şekilde tasarlanmıştır. Özel kartuşunun içinde gelir ve takması oldukça basittir.

Tüm instax filmleri gibi instax mini filmleri de capcanlı renklere sahip, keskin, net ve doğal cilt tonları ile natürel güzelliği ortaya çıkartan fotoğraflar elde etmeni sağlar.

Çoklu setin yer alan her film 10'lu kartuşlar halindedir. Ürün eline ulaştığında paketten 1 adet 20'li film paketi çıkar. Toplam poz sayısı 20 adettir.

İnstax Mini Film Takma & Değiştirme

İnstax Mini film takma için öncelikle paketten çıkan kılavuzu detaylıca okuman gerek. Filmin üzerindeki sarı nokta ile fotoğraf makinenin içinde gördüğün sarı noktayı birbirine eşleşecek şekilde takarak kapağı kapatabilirsin.

Makinene film taktıktan sonra deklanşöre 1 kere basarak filmin koruyucu kapağını çıkartmalısın. Her instax mini film değiştirme işlemi tekrar edecek. Her film değiştirme sonrası aynı işlemi yapman gerek.

10 poz bitene kadar makinenin film yuvasını kesinlikle açmaman gerekir. Aksi takdirde kalan tüm filmlerin yanar ve çekilen görüntüler sade beyaz bir kâğıt olarak çıkar. Kalan film adedini fotoğraf makinenin film sayacından takip edebilirsin.

İnstax mini film özellikleri

Çerçeve rengi & tasarımı

Beyaz

Film boyutu

54 (W) x 86 (H) mm

Resim boyutu

46 (W) x 62 (H) mm

Baskı sayısı

Her pakette 10 film

 

instax mini 70 Uyumlu 20'li Film Uyumlu Olduğu Ürünler

Fujifilm Instax Mini 7s

Fujifilm Instax Mini 8

Fujifilm Instax Mini 9

Fujifilm Instax Mini 25

Fujifilm Instax Mini 90 Neo Classic

Fujifilm Instax Mini 70

Fujifilm Instax Share SP-1

Fujifilm Instax Share SP-2

Fujifilm Instax Mınıon

Fujifilm Instax Mint