instax mini 70 Altın Fotoğraf Makinesi

FOTSI00045
Yorum (0) | Yorum Yap

849,00 TL 699,00 TL
%18İndirimli 

Fujifilm instax mini 70 Altın Fotoğraf Makinesi

 

Instax mini 70 sana sıradan bir anı eğlenceli dolu anlara çevirmeyi öğretecek.

Instax 70 ile çektiğin her fotoğraf karesi ile anı ölümsüzleştirebileceksin.

Şipşak fotoğraf makinesi ile geçmişten şimdiye uzanan bir zaman yolculuğunda gibi hissedeceksin.

Instax mini 70 Altın Fotoğraf Makinesi şık tasarımı ve dünya üzerinde hemen hemen herkesin zevkine hitap edebilecek 6 farklı rengi ile İnstax mini 70 yanından hiç ayırmak istemeyeceğin bir fotoğraf makinesi olacak.

Selfie aynası ile özçekim yapmadan doğru açını ve kadrajını belirlemen için sana muhteşem bir yol gösterici olacak.

Selfie çekmek istediğinde fotoğraf makinenin selfie modunu kullanarak muhteşem selfieler çekebilirsin. Selfie modu kendi kendine portre fotoğrafı çekmek için uygun parlaklığı ve çekim mesafesini ayarlamanı sağlayacak.

İnstax mini 70 fotoğraf makinesi zamanlayıcı özelliğine sahip ve bu özelliği kullanarak da harika selfieler çekebilirsin. Deklanşöre basmak için bir kişiye ihtiyaç olmadığından sen de dahil ortamdaki herkesi fotoğraf karesine dahil edebilirsin. Üstelik fotoğraf çekmek için makinene tripod da takabilirsin. Her instax mini 90 fotoğraf makinesi tripod yuvasına sahiptir ancak tripod, makinenin kutusunun içinden çıkmaz ve ayrı olarak satın alman gerekir.

Otomatik pozlama kontrolü mini 70 karanlık ortamda ya da gece çekiminde bile arka planı ve tüm nesneleri aydınlatarak çok daha parlak fotoğraflar çekebilirsin.

Aynı zamanda dolgu flaşı ile de ışığa daha fazla ihtiyacın olduğu anlarda bile çekim yapabilirsin.

Makro modu kullanarak 0.3m - 0.6m aralığında yakın çekim yapabilir, peyzaj modunu kullanarak da uzaktaki nesneleri çekebilirsin. (3m - ∞) Yani istersen bir çiçeğin tomurcuk taneleri istersen de dağların zirvesindeki karları İnstax mini 70 ile fotoğraflayabilirsin.

Yüksek anahtar modu da denen Hi-key modunu kullanarak olduğundan daha parlak ve daha güzel ten tonlarını yakalayabilirsin.

Makinenin içinden çıkan pilleri takmakla işe başlayabilirsin. İnstax fotoğraf makinesi satın alırken instax minin70 film almayı da ihmal etmemelisin. Bu sayede fotoğraf makinen eline geçer geçmez çekim yapmaya başlayabilirsin.

İlk kez instax mini 70 kullanıyorsan 1-2 deneme çekimi yapmanda yarar var. Bu deneyim sayesinde en güzel anları kaçırmamış olursun. Her çektiğin fotoğraf bir öncekinden daha iyi olacak ve sen gitgide bir fotoğraf ustası olacaksın.

Instax mini 70 fotoğraf makinesi 2 yıl Fujifilm Türkiye garantisi kapsamındadır.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.

 

Instax Mini 70 Film Takma&Değiştirme

 

Instax Mini 70 film değiştirme için öncelikle paketten çıkan kılavuzu detaylıca okuman gerek. Filmin üzerindeki sarı nokta ile fotoğraf makinenin içinde gördüğün sarı noktayı birbirine eşleşecek şekilde takarak kapağı kapatabilirsin.

Makinene film taktıktan sonra deklanşöre 1 kere basarak filmin koruyucu kapağını çıkartmalısın. Her instax film değiştirme işlemi tekrar edecek. Film değiştirme sonrası her seferinde aynı işlemi yapman gerek.

10 poz bitene kadar makinenin film yuvasını kesinlikle açmaman gerekir. Aksi takdirde kalan tüm filmlerin yanar ve çekilen görüntüler sade beyaz bir kâğıt olarak çıkar. Kalan film adedini film sayacından takip edebilirsin.

 

Instax Mini 70 Özellikleri

 

Film: Fujifilm İnstax mini film (ayrı satılır)

Film boyutu: 86mm x 54mm

Fotoğraf boyutu: 62mm x 46mm

Lens: Geri çekilebilir lens, 2 bileşen, 2 element, f = 60 mm, 1: 12.7

Vizör: Hedef nokta ile gerçek görüntü bulucu, 0.37x

Odaklanma: Motorlu 3 aralıklı anahtarlama (0,3 m - 0,6 m / 0,6 m - 3 m / 3 m ve üzeri), Makro Modu (0,3 m - 0,6 m) Normal Mod (0,6 m - 3 m) Manzara Modu (3 m ve ötesinde)

Deklanşör hızı: Programlanmış elektronik deklanşör bırakma, 1/2 sn - 1/400 sn

Pozlama Kontrolü: Otomatik, Kilitleme aralığı (ISO 800): LV 5 - LV 15.5, Pozlama telafisi (Hi-Key): +2/3 EV

Film besleme: Otomatik

Film Geliştirme Zamanı: Yaklaşık 90 saniye (Ortam sıcaklığına bağlı olarak değişir)

Flaş: Dahili, otomatik elektronik flaş, Şarj süresi: 0,2 sn - 7 sn (yeni bir pil kullanarak), Flaş şarj göstergesi, Dolgu Flaş Modu, Etkin flaş lambası aralığı: 0,3 m - 2,7 m

Otomatik zamanlayıcı: Elektronik kontrollü, yaklaşık. 10 saniyelik gecikme, Sürekli çekim modu ortada durdurulabilir

Likit kristal: Pozlama sayacı (pozlanmamış film sayısı), Çekim modu (Selfie, Makro, Manzara, Dolgu Flaşı, Hi-Key, Otomatik), Otomatik zamanlama Modu (1 kare / 2 kare sürekli çekim)

Güç kaynağı: İki adet CR2 / DL CR2 lityum pil

Kapasite: Yeni CR2 / DL CR2 lityum pillerle birlikte yaklaşık 30 INSTAX mini 10-pack film paketi

Diğerleri: Film paketi onay penceresi, tripod yuvası (tripod ayrı satılır)

Boyutlar ve Ağırlık: 99,2 × 113,7 × 53,2 mm (G x Y x D) (çıkıntılar dahil değil) / 281 g (pil, kayış ve film paketi olmadan)

 

 Benzer Ürünler