Instax SQ1 Terracotta Turuncu Fotoğraf Makinesi ve Mega Hediye Seti

FOTSI00147-MEGA
Yorum (0) | Yorum Yap

1.719,00 TL 1.389,00 TL
%19İndirimli
12 X 128,61 taksit seçenekleri ileFujifilm instax SQ1 Terracotta Turuncu Fotoğraf Makinesi ve Mega Hediye Seti

 

Instax kare fotoğraf makinesi serisinin en yeni üyesi Fujifilm instax SQ1 kare fotoğraf makinesi artık sizinle!

Instax SQ1 terracotta turuncu fotoğraf makinesi ve mega hediye seti içinde fotoğraf makinesi ile birlikte, 10’lu kare film, instax SQ1 deri çanta, instax square laporta fotoğraf albümü ve instax kare mıknatıslı çerçeve yer alıyor. Böylece set elinize ulaşır ulaşmaz çekim yapmaya başlayabilirsiniz.

Çantanın çıkarılabilir kapağı sayesinde, fotoğraf makinenizi çantasından çıkartmaya gerek kalmadan fotoğraf çekebilirsiniz.

Fotoğraflarınızı koruyup saklayabileceğiniz instax square foto albüm ise toplam 80 fotoğraf bölmesine sahiptir.

Yeni instax SQ1 terracotta turuncu fotoğraf makinesi, kare format film genişliği sayesinde size her zaman daha fazla fotoğraf alanı sunar. Böylece fotoğraf çekmeden önce dikey mi yoksa yatay mı çekeceğinizi düşünmenize gerek kalmaz.

Fujifilm instax SQ1 terracotta turuncu fotoğraf makinesi, otomatik pozlama özelliğine sahiptir. Bu özellik, karanlık ortamlarda ve geceleri fotoğraf çekebilmek için hem fotoğrafı çekilen nesneyi hem de arka planı aydınlatır.

Instax SQ1 fotoğraf makinesi, selfie moduyla mükemmel netlikte özçekimler yapabilmenizi sağlar. Selfie modu aynı zamanda yakın çekim (30 - 50cm) için de kullanılabilen bir moddur. Üstelik makinenin üzerinde yer alan selfie aynasını kullanarak, her zaman doğru kadrajı bulabilirsiniz.

Instax SQ1 fotoğraf makinesi, makro modu ile uzak bir mesafedeki (2m - ∞) bir nesnenin fotoğrafını kolayca çekebilmenizi sağlar.

Instax SQ1 fotoğraf makinesi, son derece basit kullanımlıdır. Makineyi açmak için objektifi saat yönünde çevirmeniz yeterlidir. Merceği ikinci kez çevirdiğinizde ise makine, selfie moduna geçecektir.

 

Kutunun İçinde Neler Var?

 

Fujifilm instax SQ1 terracotta turuncu fotoğraf makinesi

Instax SQ1 deri çanta

Fujifilm instax square 80'li foto albüm

Instax kare square 10’lu film

Instax kare mıknatıslı çerçeve

İki adet CR2 lityum pil

El askısı

 

Garanti Süresi

 

Fujifilm instax SQ1 fotoğraf makinesi, Fujifilm Türkiye tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.