Instax Square SQ6 Uyumlu Rose Gold Aksesuar Seti

FOTSIBP044

Türkiye Yetkili Satıcısı

Yorum (0) | Yorum Yap

299,00 TL 199,00 TL
%33İndirimli
12 X 18,43 taksit seçenekleri ile

 Siparişiniz Pazartesi kargoya verilecektir !

 

Fujifilm instax Square SQ6 ve SQ1 Uyumlu Rose Gold Aksesuar Seti

 

Fujifilm instax Square Rose Gold Aksesuar Seti’nin içinde instax kare aksesuar çeşitleri bulunur.

Kutunun içinde; instax kare çanta, instax kare albüm ve instax kare mıknatıslı çerçeve de vardır.

Instax kare çanta hem Fujifilm instax Square SQ6 fotoğraf makinesi hem de Fujifilm instax square SQ1 fotoğraf makinesi ile uyumludur. Setin içinde yer alan albüm ve fotoğraf albümü ise instax kare fotoğraf makinesi serisindeki tüm makineler ile kullanılabilir.

Instax kare çanta, fotoğraf makinenizi her yere kolayca taşıyabilmenizi sağlarken, olası darbelere karşı koruyabilmenize de yardımcı olur. Instax kare albüm ise çektiğiniz fotoğrafları saklayabilmeniz içindir.

Instax kare çanta, makinenizi çantasından çıkartmadan çekim yapmanızı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Böylece fotoğraf çekerken, sadece çantanın kapağını çıkartmanız yeterlidir.

Mıknatıslı çerçeveyi kullanarak da en sevdiğiniz fotoğrafını, metal bir zemin üzerine asabilirsiniz.

Yukarıda gördüğünüz instax kare aksesuar seti ürün görselleri, kutu içeriğini net şekilde gösterebilmek için tasarlanmıştır. Fotoğraflarda yer alan her ürün, orijinal ambalajında ve Desibela tarafından özel olarak tasarlanan ınstax aksesuar kutusu içinde gönderilecektir.

 

*Instax Square serisinde instax square SQ6 fotoğraf makinesi, instax square SQ1 fotoğraf makinesi, instax square SQ10 fotoğraf makinesi, instax square SQ20 fotoğraf makinesi ve instax SP3 yazıcı yer alır.

 

Kutunun İçinde Neler Var?

 

Instax kare rose gold fotoğraf albümü

Instax kare rose gold çanta

Instax kare mıknatıslı çerçeve