Share SP-2 Altın instax Yazıcı

FOTSI00043
Yorum (0) | Yorum Yap

1.299,00 TL 769,00 TL
%41İndirimliCep telefonu, bilgisayar ya da sosyal medya hesaplarında yüklü tüm fotoğrafları tek bir yazıcı ile saniyeler içinde yazdırabileceğini biliyor muydun?

Share SP-2 Altın instax Yazıcı sayesinde çektiğin her fotoğrafın baskısını saniyeler içinde alabileceksin. Üstelik Fujifilm dijital kameralar ile de doğrudan bağlantı kurabilirsin. Yani bir fotoğrafçı dükkanına gerek duymadan tüm baskı işlemini evinde yapabileceksin.

Share SP-2 Altın instax Yazıcı, İnstax mini film ile çalışır ve film takma işlemi tıpkı instax fotoğraf makinelerindeki kadar basittir. Detaylı bilgiyi sayfanın biraz daha aşağısında okuyabilirsin.

App Store ya da Google Play Store’dan ücretsiz indirebileceğin instax SHARE uygulamasına Wi-Fi ya da mobil ağ bağlantın ile bağlanabilirsin. Tek bir parmak hareketiyle yeni lazer pozlama sisteminin üstün teknolojisi 10 saniyede hızlı fotoğraf baskıları alabilmeni sağlayacak. Fotoğraf baskısı alırken yazıcının gürültüsü öyle düşüktür ki sen o saniyelerde sadece fotoğraf çıkartma zevkini yaşayabilirsin.

Aplikasyon üzerinden fotoğrafını dilediğin gibi şekillendirebilir, siyah-beyaz, sepya filtreleri ya da diğer yaratıcı filtreleri fotoğraflarına uygulayabilirsin.

Yüksek çözünürlüklü ve mükemmel görüntü kalitesine sahip fotoğraflar elde edebilmen için İnstax printer 800 x 600 nokta ve 318 dpi baskı pikseline sahip. Bu ayrıntılı derecelendirme özelliği, fotoğrafını çektiğin karakterlerin, portrelerin yüz ifadelerini net bir şekilde göstermek için tasarlandı. Telefondan fotoğraf baskı makinesi ile aynı zamanda nesneler, manzara çekimleri vs. için de göz alıcı fotoğraf baskısı alabileceksin.

Bir akıllı telefon kadar büyüklüğe sahip olan bu muhteşem fotoğraf baskı makinesi küçük ya da büyük tüm detayları en yüksek kalitede yazabilecek güce sahip.

İnstax SP-2 yazıcı şarj edilebilir bir bataryaya sahiptir ve kutunun içinde yer alan kablo kolayca şarj edebilirsin.

Instax sistemi, ışığı pigmentlere iletir ve yazıcının içinde kimyasal reaksiyonlar üreterek renk gelişimini sağlar. Yani, saniyeler içinde yapılan bu işlem için diğer fotoğraf baskısı yapan yazıcılar gibi kartuş kullanılmaz. Bu da hem yazıcını uzunca yıllar boyunca kullanman hem de ekonomi yapmanı sağlayan harika bir fırsat anlamına gelir. Altın halojenik özelliği de fotoğraf baskılarında muhteşem görüntüler basman için cilt düzenlemesi yaparak daha net fotoğraflar elde edebilmen için geliştirilmiştir.

Bir görüntüyü ikiye bölme özelliğini kullanarak geniş açı fotoğraflarını iki poz halinde yazdırabilir, iki fotoğrafı yan yana koyarak tek bir fotoğrafmış gibi bir görüntü oluşturabilirsin. Tıpkı puzzle mantığı gibi… Kolaj özelliğini kullanarak da 4 farklı fotoğrafları tek bir karede birleştirebilirsin. 2 ya da 3 fotoğrafı da birleştirebilirsin. Bu özelliklerden hangisini kullanacağın tamamen senin zevkine kalmış…

‘Gerçek Zamanlı Şablon’ seçeneğini kullanarak yazdırmak istediğin fotoğrafa, tarih, yer, hava durumu, sıcaklık ve nem bilgilerini ekleyerek harika bir çerçeve oluşturabilirsin. Dijital esintiler, sence de fotoğrafına çok yakışmaz mı?

Fotoğraflarının parlaklığını, renklerini, özel filtreler ile renk filtreleri uygulayarak değiştirebilirsin. Bunun için İnstax mühendisleri şaşırtıcı görüntü işleme teknolojisini geliştirdi… Bu özellik fotoğraf baskı dünyasında çok az bulanan bir özellik!

Fotoğrafını dilediğin şablona uyarlayabilir, baskı almadan önce uygulama üzerinden şablon notlarını silip kişisel notlar yazabilirsin. Ayrıca mevsimlere, özel günlere hazırlanmış birbirinden farklı şablonları kullanarak da fotoğraflarını daha özel hale getirebilirsin.

İnstax mini film çeşitleri ile eğlenceli çerçevelere sahip fotoğraflar yazdırabilir, baskı sonrası fotoğraf çerçevelerinin boşluklarına renkli kalemlerle eğlenceli notlar yazabilirsin.

Dilersen fotoğraflarını kare formata çevirmek için farklı kare şablonu kullanabilirsin. Bu şablon fotoğraf basabilme imkanının yanı sıra fotoğrafına metin yazman için de oldukça uygun bir şablon.

Sosyal medya hesaplarındaki fotoğraflarını özel olarak basabilmen için de bir şablonu bulunan Fujifilm instax yazıcı fotoğraf bilgilerini, beğeni sayılarını da gösteriyor. Dijitali kâğıda basmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı.

Share SP-2 Altın instax Yazıcı, 2 yıl Fujifilm Türkiye garantisi kapsamındadır.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.

Share SP-2 Altın instax Yazıcı Film Takma & Değiştirme

İnstax Yazıcı film değiştirme için öncelikle paketten çıkan kılavuzu detaylıca okuman gerek. Filmin üzerindeki sarı nokta ile instax fotoğraf yazıcısı içinde gördüğün sarı noktayı birbirine eşleşecek şekilde takarak kapağı kapatabilirsin.

İnstax printer film takma işleminden sonra düğmeye 1 kere basarak filmin koruyucu kapağını çıkartmalısın. Her instax film değiştirme işlemi tekrar edecek. Her film değiştirme sonrasında aynı işlemi tekrarlaman gerek.

10 poz bitene kadar yazıcının film yuvasını kesinlikle açmaman gerekir. Aksi takdirde kalan tüm filmlerin yanar ve baskı almak istediğin tüm görüntüler sade beyaz bir kâğıt olarak çıkar. Kalan film adedini film sayacından takip edebilirsin.

 

İnstax SP-2 Yazıcı Özellikleri

Kayıt yöntemi

OLED ile 3 renk pozlama

Film

Fujifilm INSTAX mini anında renkli film

Fotoğraf kapasitesi

10 baskı / paket

Görüntü boyutu

62mm x 46mm

Desteklenen resim boyutu

800 x 600 nokta

Baskı çözünürlüğü

12,5 nokta / mm (318 dpi, 80 dotm nokta aralığı)

Baskı seviyeleri

Renk başına 256 seviye (RGB)

Arayüz Standart uyumluluğu

IEEE802.11b / g, Çalışma frekansı: 2.4GHz (5GHz desteklenmez.)

Desteklenen resim formatı

JPEG, PNG

Baskı zamanı

Görüntü kaydı - fotoğraf çıkışı (Besleme) Yaklaşık. 10 saniye

Yaklaşık pringting kapasitesi

Yaklaşık. 100 baskı (Test koşullarımıza göre) 
* Kullanım koşullarına bağlı olarak değişir.

Güç kaynağı

NP-45S

Şarj süresi

Yaklaşık. 90 dakika (Kalan pil seviyesine bağlı olarak değişir)

Güç tüketimi

2W

Çalışma sıcaklığı

+ 5 ° C ila +40 ° C / + 41 ° F ila + 104 ° F (yoğunlaşma yok)

Boyutlar

89,5 mm x 131,8 mm x 40 mm (çıkıntılar hariç)

Ağırlık

250g (pil ve film paketi olmadan)

Verilen aksesuar

Mikro USB kablosu

 

  • *Teknik özellikler önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir.

Fujifilm Share SP-2 Altın Instax Yazıcı ile Uyumlu Filmler

Fujifilm Instax Mini 10'lu Film

Fujifilm Instax Mini 20'li Film

Fujifilm Instax Mini Stained Glass 1 10'lu Film

Fujifilm Instax Mini Air Mail 10'lu Film

Fujifilm Instax Mini Rainbow 10'lu Film

Fujifilm Instax Mini Comic 10'lu Film

Fujifilm Instax Mini Monochrome Siyah-Beyaz 10'lu Film

NOTLAR

Ür  Ürünlerin özellikleri ve görünümleri önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir.

Yazıcıya 8 adede kadar cihaz bağlayabilirsiniz. Ancak, yazdırma devam ederken başka bir cihazdan görüntü yazdıramazsınız.
Baskının rengi cihazınızda gösterilenden farklı görünebilir.
Gerçek ürünün renkleri, yazdırma için çeşitli koşullar nedeniyle bu katalogda kullanılanlardan farklı olabilir.
Apple ve Apple logosu, ABD ve diğer ülkelerde tescilli olan Apple Inc. şirketinin ticari markalarıdır. App Store, Apple Inc. şirketinin hizmet markasıdır.
Google Play ve Google Play logosu, Google Inc.'in ticari markalarıdır.
Facebook ve Facebook logosu, Facebook Inc. şirketinin ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır.
Instagram, Instagram, Inc. şirketinin ticari markası veya tescilli ticari markasıdır.
Bazı akıllı telefon türleri, kablosuz iletişim sınırlamaları nedeniyle büyük boyutlu görüntüler gönderemeyebilir.
Bazı akıllı telefon tipleri, hafıza kartıyla kablosuz iletişim kuramayabilir.
Görüntü boyutu, bitmiş baskının netliğini ve rengini etkileyebilir.
Dosya boyutuna ve akıllı telefon türüne bağlı olarak, kablosuz iletişimin uzun sürmesi gerekebilir.
Akıllı telefon türü ve çekim koşulu, bitmiş baskının renk tonunu ve kalitesini etkileyebilir.
Bitmiş baskı, akıllı telefon ekranında görüntülenen resimden farklı görünebilir.
Bu katalogda basılan baskıların ve akıllı telefonların görüntüleri simüle edilmiştir.

 Benzer Ürünler