Instax Share SP-3 Siyah Instax Yazıcı

FOTSI00074

Türkiye Yetkili Satıcısı

Yorum (0) | Yorum Yap

1.849,00 TL 1.799,00 TL
%3İndirimli
12 X 166,57 taksit seçenekleri ile


 

Fujifilm Share SP-3 Siyah instax Yazıcı

 

Cep telefonundan, bilgisayarında ya da sosyal medya hesaplarından istediğin her fotoğrafı 13 saniyede basabilir ve dijital bir anını sonsuza kadar bir kağıtla ölümsüzleştirebilirsin.

Share SP-3 Siyah instax Yazıcı çektiğin her fotoğrafı sadece 13 saniyede basabiliyor. Üstelik bir Fujifilm dijital kamera sahibi ise Fujifilm instax yazıcı ile doğrudan bağlantı kurabilirsin. Yani bir fotoğrafçıya gitmeye gerek duymadan tüm baskı sürecini evinde kolayca halledebilirsin.

Share SP-3 Siyah instax Yazıcı, instax Kare Square film ile çalışır. İnstax yazıcıya film takma işlemi tıpkı instax fotoğraf makinesine film takma kadar basittir. Film takma hakkında detaylı bilgiyi sayfanın biraz daha altına doğru indikçe bulabilirsin.

Fotoğraflarını kare formatta yazdırmayı seviyorsan instax Kare Square film kullanarak fotoğraflar yazdırabilir, fotoğraf çerçevelerinin boşluklarına renkli kalemlerle eğlenceli notlar yazabilirsin.

App Store ya da Google Play Store’dan ücretsiz indirebileceğin instax SHARE uygulamasına Wi-Fi ya da mobil ağ bağlantın bağlanabilirsin. Tek bir parmak hareketiyle yeni lazer pozlama sisteminin üstün teknolojisi 13 saniyede hızlı fotoğraf baskıları alabilmeni sağlayacak. Fotoğraf baskısı alırken yazıcının gürültüsü öyle düşüktür ki sen o saniyelerde sadece fotoğraf çıkartma zevkini yaşayabilirsin.

Aplikasyon üzerinden fotoğrafını dilediğin gibi şekillendirebilir, siyah-beyaz, sepya filtreleri ya da diğer yaratıcı filtreleri fotoğraflarına uygulayabilirsin.

Fotoğrafını dilediğin şablona uyarlayabilir, baskı almadan önce uygulama üzerinden şablon notlarını silip kişisel notlar yazabilirsin. Ayrıca mevsimlere, özel günlere hazırlanmış birbirinden farklı şablonları kullanarak da fotoğraflarını daha özel hale getirebilirsin.

Sosyal medya hesaplarındaki fotoğraflarını özel olarak basabilmen için de bir şablonu bulunan Fujifilm instax kare yazıcı fotoğraf bilgilerini, beğeni sayılarını da gösteriyor. Dijitali kâğıda basmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı.

Yüksek çözünürlüklü ve mükemmel görüntü kalitesine sahip fotoğraflar elde edebilmen için İnstax printer 800 x 800 nokta ve 318 dpi baskı pikseline sahip. Bu ayrıntılı derecelendirme özelliği, fotoğrafını çektiğin karakterlerin, portrelerin yüz ifadelerini net bir şekilde göstermek için tasarlandı. Telefondan fotoğraf baskı makinesi ile aynı zamanda nesneler, manzara çekimleri vs. için de göz alıcı fotoğraf baskısı alabileceksin.

Bir akıllı telefon kadar büyüklüğe sahip olan bu muhteşem fotoğraf baskı makinesi küçük ya da büyük tüm detayları en yüksek kalitede yazabilecek güce sahip.

Instax SP-3 kare yazıcı şarj edilebilir bir bataryaya sahiptir ve kutunun içinde yer alan kabloyu kullanarak kolayca şarj edebilirsin.

Instax sistemi, ışığı pigmentlere iletir ve yazıcının içinde kimyasal reaksiyonlar üreterek renk gelişimini sağlar. Yani, saniyeler içinde yapılan bu işlem için diğer fotoğraf baskısı yapan yazıcılar gibi kartuş kullanılmaz. Bu da hem yazıcını uzunca yıllar boyunca kullanman hem de ekonomi yapmanı sağlayan harika bir fırsat anlamına gelir. Gümüş halojenik özelliği de fotoğraf baskılarında muhteşem görüntüler basman için cilt düzenlemesi yaparak daha net fotoğraflar elde edebilmen için geliştirilmiştir.

Bir görüntüyü ikiye bölme özelliğini kullanarak geniş açı fotoğraflarını iki poz halinde yazdırabilir, iki fotoğrafı yan yana koyarak tek bir fotoğrafmış gibi bir görüntü oluşturabilirsin. Tıpkı puzzle mantığı gibi… Kolaj özelliğini kullanarak da 4 farklı fotoğrafları tek bir karede birleştirebilirsin. 2 ya da 3 fotoğrafı da birleştirebilirsin. Bu özelliklerden hangisini kullanacağın tamamen senin zevkine kalmış…

‘Gerçek Zamanlı Şablon’ seçeneğini kullanarak yazdırmak istediğin fotoğrafa, tarih, yer, hava durumu, sıcaklık ve nem bilgilerini ekleyerek harika bir çerçeve oluşturabilirsin. Dijital esintiler, sence de fotoğrafına çok yakışmaz mı?

Fotoğraflarının parlaklığını, renklerini, özel filtreler ile renk filtreleri uygulayarak değiştirebilirsin. Bunun için İnstax mühendisleri şaşırtıcı görüntü işleme teknolojisini geliştirdi… Bu özellik fotoğraf baskı dünyasında çok az bulanan bir özellik!

Share SP-3 Siyah instax Yazıcı, 2 yıl Fujifilm Türkiye garantisi kapsamındadır.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.

 

Instax Share SP-3 instax Yazıcı Film Takma&Değiştirme

 

Instax Yazıcı film değiştirme için öncelikle paketten çıkan kılavuzu detaylıca okuman gerek. Filmin üzerindeki sarı nokta ile instax fotoğraf yazıcısı içinde gördüğün sarı noktayı birbirine eşleşecek şekilde takarak kapağı kapatabilirsin.

Instax printer film takma işleminden sonra düğmeye 1 kere basarak filmin koruyucu kapağını çıkartmalısın. Her instax film değiştirme işlemi tekrar edecek. Her film değiştirme sonrasında aynı işlemi tekrarlaman gerek.

10 poz bitene kadar yazıcının film yuvasını kesinlikle açmaman gerekir. Aksi takdirde kalan tüm filmlerin yanar ve baskı almak istediğin tüm görüntüler sade beyaz bir kâğıt olarak çıkar. Kalan film adedini film sayacından takip edebilirsin.

 

Instax SP-3 Kare Yazıcı Özellikleri

 

Kayıt yöntemi: OLED ile 3 renk pozlama

Film: FUJIFILM Anında Film "instax SQUARE" (ayrı satılır)

Fotoğraf kapasitesi: 10 baskı / paket

Görüntü boyutu: 62mm x 62mm

Desteklenen resim boyutu: 800 x 800 nokta

Baskı çözünürlüğü: 12,5 nokta / mm (318 dpi, 80 dotm nokta aralığı)

Baskı seviyeleri: Renk başına 256 seviye (RGB)

Arayüz Standart uyumluluğu: IEEE802.11b / g / n, Çalışma frekansı: 2412 MHz ila 2462 MHz (11 ch)

Desteklenen resim formatı: JPEG, PNG

Baskı zamanı: Görüntü kaydı - fotoğraf çıkışı (Besleme) Yaklaşık. 13 saniye

Yaklaşık pringting kapasitesi: Yaklaşık. 160 baskı (Test koşullarımıza göre)

* Kullanım koşullarına bağlı olarak değişir.

Güç kaynağı: NP-50

Şarj süresi: Yaklaşık. 3 saat (Kalan pil seviyesine bağlı olarak değişir)

Güç tüketimi: 3 W

Çalışma sıcaklığı: + 5 ° C ila +40 ° C / + 41 ° F ila + 104 ° F (yoğunlaşma yok)

Boyutlar: 116 mm x 130,5 mm x 44,4 mm (çıkıntılar hariç)

Ağırlık: 312g (pil ve film paketi olmadan)

Verilen aksesuar: Mikro USB kablosu, Ferrit çekirdek

*Teknik özellikler önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir.

 

NOTLAR

 

Ürünlerin özellikleri ve görünümleri önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir.

Yazıcıya 8 adede kadar cihaz bağlayabilirsiniz. Ancak, yazdırma devam ederken başka bir cihazdan görüntü yazdıramazsınız.

Baskının rengi cihazınızda gösterilenden farklı görünebilir.

Gerçek ürünün renkleri, yazdırma için çeşitli koşullar nedeniyle bu katalogda kullanılanlardan farklı olabilir.

Apple ve Apple logosu, ABD ve diğer ülkelerde tescilli olan Apple Inc. şirketinin ticari markalarıdır. App Store, Apple Inc. şirketinin hizmet markasıdır.

Google Play ve Google Play logosu, Google Inc.'in ticari markalarıdır.

Facebook ve Facebook logosu, Facebook Inc. şirketinin ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır.

Instagram, Instagram, Inc. şirketinin ticari markası veya tescilli ticari markasıdır.

Bazı akıllı telefon türleri, kablosuz iletişim sınırlamaları nedeniyle büyük boyutlu görüntüler gönderemeyebilir.

Bazı akıllı telefon tipleri, hafıza kartıyla kablosuz iletişim kuramayabilir.

Görüntü boyutu, bitmiş baskının netliğini ve rengini etkileyebilir.

Dosya boyutuna ve akıllı telefon türüne bağlı olarak, kablosuz iletişimin uzun sürmesi gerekebilir.

Akıllı telefon türü ve çekim koşulu, bitmiş baskının renk tonunu ve kalitesini etkileyebilir.

Bitmiş baskı, akıllı telefon ekranında görüntülenen resimden farklı görünebilir.

Bu katalogda basılan baskıların ve akıllı telefonların görüntüleri simüle edilmiştir.

 Benzer Ürünler