GoPro Hero8 Black Aksiyon Kamera ve İkili Şarj Aleti Seti

5GPR/CHDHX-801SARJSET
Yorum (0) | Yorum Yap 

GoPro Hero8 Black Aksiyon Kamera ve İkili Şarj Aleti Seti

 

GoPro Hero 8, GoPro’nun çok yönlü ve işlevsel özelliklere sahip yeni nesil bir aksiyon kamerasıdır. En zorlu doğa koşullarında bile muhteşem görüntüler kaydedebilen GoPro 8, HyperSmooth 2.0 titreşim azaltma özelliği ile gimbal kullanımına gerek kalmadan son derece stabil videolar kaydedebilen bir aksiyon kameradır.

‘Folding fingers’ özelliği sayesinde kullanım sırasında daha hızlı takılıp çıkartılabilen GoPro Hero 8, bu katlanabilir özel aparatı ile aynı zamanda diğer bağlantı parçalarının da kolayca takılıp çıkartılabilmesini sağlar.

GoPro8’in pil değişiminin de hızla yapılabilmesi için pil yuvasının kapağı da buna göre dizayn edilmiştir.

Setin içinde yer alan ve aynı anda iki bataryayı şarj edebilen ikili şarj cihazını kullanabilirsiniz. GoPro'nuzun şarjı bittiğinde, önceden şarj ettiğiniz yedek pili takarak kayda devam edebilirsiniz. 

GoPro Hero 7 ile kıyaslandığından lensi, olası darbelere karşı tam 2,5 kat daha güçlü olan GoPro 8 birçok video çekim modları ile sıra dışı videolar kaydedebilmenizi sağlıyor.

 

GoPro Hero 8 Özellikleri

 

SuperPhoto + HDR

GoPro HERO8 Black, UHD 4K'ya kadar video çözünürlüklerini, Full HD yani 1080 pikselde ise 240 fps'ye (1 saniyede 240 resim
) kadar ağır çekim ve süper ağır çekim videoları destekler. HDR destekli SuperPhoto özelliği ile de ışığın az olduğu ortamlarda da görüntüdeki bulanıklığı azaltmaya ve detayları dana net göstermeye yardımcı olur.

 

Night Lapse Video

Night Lapse modunu kullanarak ışığın az olduğu anlarda bile 4K, 2.7K 4:3, 1440p veya 1080p çözünürlükte harika time lapse videolar çekin.

 

LiveBurst Modu

GoPro 8’in bu özelliği size her zaman en iyi kareyi seçebilme imkanı sunar. Live Burst modu ile çekiminizin 1.5 saniye öncesini ve sonrasını kaydedebilir ve kaydettiğiniz görüntüler arasından en güzel kareyi seçerek muhteşem fotoğraflar elde edebilirsiniz. Ayrıca çektiğiniz görüntülerden video oluşturabilmeniz de mümkün…

 

Dijital Lensler

Çekim yaparken en doğru kadrajı ayarlamanız için kameranızın üzerinden kolayca dijital lens seçimi yapabilirsiniz. Narrow (Dar), Linear (Doğrusal), Wide (Panoromik) veya SuperView (manzara) lenslerinden çekimize en uygun olanı seçebilirsiniz.

 

Canlı Yayın

HERO8 Black ile sosyal medyada 1080p canlı yayın yapabilirsiniz. Canlı yayın sırasında GoPro uygulamasını kullanarak HyperSmooth 2.0 stabilizasyonundan yararlanabilirsiniz. Ayrıca canlı yayın için çektiğiniz videoları, SD karta kaydederek de kendinize bir arşiv oluşturabilirsiniz.

 

TimeWarp 2.0 Videosu

Hareket halinde olsanız bile maksimum stabilizasyonlu time warp videolar çekebilirsiniz. Hareketlerinize, çekim alanının değişikliğine ve ışığı göre otomatik uyum sağlayan TimeWarp 2.0 ile çekiminizi tek bir dokunuşla hızlandırabilir ve yine bir dokunuşla yavaşlatabilirsiniz.

 

10 Metreye Kadar Su Geçirmezlik

Ek bir ekipmana gerek duymadan sörf, şnorkel ve yüzme aktiviteleri için sporlar için uygun bir aksiyon kamera olan GoPro 8, 10 metreye kadar su geçirmezlik özelliğine sahiptir. Ayrıca, ek ekipmanlarla su geçirmezlik özelliğini arttırmanız ve kameranızı daha derin suda kullanmanız da mümkündür.

 

Fotoğraf Zamanlayıcı

Zamanlayıcı özelliği sayesinde grup çekimlerinde ya da selfielerde herkes kareye girebilir.

 

Short Clips

15 veya 30 saniyelik video çekimi yapabilme özelliğine sahip olan GoPro8 ile sosyal medya hesaplarınızda paylaşmak için en uygun kısa videolar çekebilirsiniz. Çektiğiniz videoları, GoPro uygulamasını kullanarak hızlıca akıllı telefonunuza aktarabilirsiniz.

 

Ses ile Kontrol

"GoPro”, “Take a photo” gibi 14 farklı ses komutu ile kullanılabilen GoPro 8 birçok farklı dilde söylenen komutları algılar. Ayıca dokunmatik ekran da kolay kullanım sağlar.

 

Gelişmiş Rüzgar Gürültüsü Azaltma

GoPro 8 aksiyon kamerası, ön mikrofon ve gelişmiş algoritması sayesinde rüzgar sesini filtreleyerek daha net ve daha temiz ses kalitesi sağlar.

 

Presets (Hazır Ayarlar)

HERO8 Siyah, kolay kullanım sağlamak için Standart, Activity, Cinematic ve Slo-Mo gibi hazır video ayarlarına sahiptir. En sık kullandığınız özellikleri de kameranıza kısayol olarak ekleyebilir ve gerekli durumlarda tek bir hareketle istediğiniz modu açabilirsiniz.

 

8x Ağır Çekim

Hypersmooth 2.0 stabilizasyonu ile birlikte 8 kat daha ağır çekim yapabilirsiniz.

 

GPS + Hareket Sensörleri

GPS özelliği sayesinde GoPro8 kaç metre yükseklikte olduğunuzu ve hızınızı tespit eder. GoPro uygulamasını kullanarak da videolarınıza GPS performans bilgilerinizi ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda 100Mbps’e kadar bit hızı seçeneği ile de stüdyo kalitesinde görüntüler kaydedebilirsiniz.


GoPro Video & Fotoğraf Yedekleme

Kayıtlarınızı, GoPro 8’in blueooth ve wireless bağlantı özelliklerini kullanarak yedekleyebilirsiniz. Ayrıca kutunun içinde yer alan USB-C kablo ile de verilerinizi bilgisayar ya da cloud hesaplarınıza aktarabilirsiniz.

 

Kutunun İçinde Neler Var?

 

GoPro HERO8 Siyah Aksiyon Kamera

GoPro İkili Şarj Aleti Seti

Şarj edilebilir pil

Kavisli yapıştırıcı

Montaj tokası

Kelebek vida

USB-C Kablo (şarj etmek ve veri aktarımı sağlamak için)

Garanti belgesi

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.