GoPro Hero9 Black Aksiyon Kamera

5GPR/CHDHX-901

Türkiye Yetkili Satıcısı

Yorum (0) | Yorum Yap 

GoPro Hero9 Black Aksiyon Kamera

 

GoPro Hero9, 5K videolar çekmeniz için tasarlanmış bir aksiyon kamerasıdır. Görüntüyü yakınlaştırırken bile tüm ayrıntıları koruyarak muhteşem fotoğraflar elde etmenizi sağlayan GoPro Hero9 Black Aksiyon Kamera ayrıca 4K, 2.7K, 1440p ve 1080p'de kayıt yapar.

GoPro Hero9 Black Aksiyon Kamera, SuperPhoto özelliğine sahiptir. Bu özellik net, profesyonel kalitede 20 MP fotoğraflar çekmeniz içindir.

 

GoPro Hero9 Black Aksiyon Kamerası Özellikleri

 

Max HyperSmooth

GoPro Hero9, Yeni Max Lens Modu’na sahiptir. Bu mod aynı zamanda, Max HyperSmooth stabilizasyonu ve şimdiye kadar ki en geniş açılı GoPro perspektifi olan Max SuperView özelliğini sunar.

 

Yepyeni Modlar İle Uyumluluk

GoPro Hero9, medya modu, ekran modu ve ışık modu aksesuarları ile uyumludur. Aksiyon kamerasından ayrı olarak satın alınabilen bu cihazlar ile videolarınıza bambaşka bir boyut kazanmanızı sağlar.

Medya modu aksesuarının üzerinde yer alan çok yönlü mikrofon kameranızın çok daha ayrıntılı sesler kaydetmesini sağlar. Ekran modunu kameranıza bağlayarak çektiğiniz görüntüleri anında daha geniş bir ekrandan izleyebilir, ışık modu ile de çekmek istediğiniz nesneyi daha aydınlık hale getirebilirsiniz.

 

Yeni Ön Ekran

GoPro Hero9 Black Aksiyon Kamerası, 1.4" boyutunda yeni bir ön ekrana sahiptir. Bu ekran size kolay selfie çerçeveleme, canlı ön izleme gibi kolaylıklar sunar.

 

Görüntüyü Daha Fazla Sabitleme

HyperSmooth 3.0, GoPro aksiyon kamerası modelleri içinde sadece GoPro9 modelinde bulunur. Bu özellik, GoPro’nun en gelişmiş görüntü sabitleme özelliğidir.

 

Canlı Yayın

Hero9 ile çektiğiniz videoları anından sosyal medya hesaplarınızdan canlı yayın olarak paylaşabilir ya da kameranızı web kamerası olarak kullanabilirsiniz.

 

8x Ağır Çekim

HERO9 Black, 8X ağır çekim yapabilme özelliğine sahiptir. Bunun için saniyede 240 kareye kadar çekim yapar.

 

Daha Fazla Hız

TimeWarp 3.0 ile hareket halindeyken bile maksimum stabilizasyonlu time warp videolar çekebilirsiniz. Kayıt esnasında sadece bir dokunuşla hareketi yavaşlatmanız da mümkündür.

 

HindSight Modu

Kayda başlamadan önce 30 saniyeye kadar çekim yapabilirsiniz. Üstelik deklanşör düğmesine çok geç bassanız bile, yine de çekim yapmanız mümkündür.

Bu güçlü yeni özellik, kayıt düğmesine basmadan 30 saniye öncesinden video çeker. Bu yeni özelliği kullanmak için kayıt tuşuna basın. HindSight özelliği siz kaydı durdurana kadar deklanşör düğmesine basmadan önceki 30 saniyelik videoyu ve sonrasındaki her şeyi kayıt altına alır.

 

LiveBurst Modu

GoPro 9’un LiveBurst Modu ile size her zaman en iyi videoyu çekme imkanı sağlar. Live Burst modu ile çekiminizin 1.5 saniye öncesini ve sonrasını kaydedebilir ve kaydettiğiniz görüntüler arasından en güzel kareyi seçerek muhteşem fotoğraflar elde edebilirsiniz. Ayrıca çektiğiniz görüntülerden video oluşturabilmeniz de mümkün…

 

SuperPhoto + HDR

GoPro Hero9, 20 mp fotoğraf çekme özelliğine sahiptir. HDR destekli SuperPhoto özelliği, ışığın az olduğu ortamlarda bile görüntüdeki bulanıklığı azaltarak görüntünün detaylarını daha net biçimde kaydeder.

 

Dijital Lensler

Çekim yaparken en doğru kadrajı ayarlamanız için kameranızın üzerinden kolayca dijital lens seçimi yapabilirsiniz. Narrow, Linear, Wide, SuperView, + Horizon-Leveling lenslerinden çekiminize en uygun olanı seçebilirsiniz.

 

10 Metreye Kadar Su Geçirmezlik

GoPro Hero9, ek bir ekipmana gerek kalmadan 10 metreye kadar su geçirmezlik özelliğine sahiptir. Ayrıca, ek ekipmanlarla su geçirmezlik özelliğini arttırmanız ve kameranızı daha derin suda kullanmanız da mümkündür.

 

Night Lapse Video

Night Lapse modunu kullanarak ışığın az olduğu anlarda bile harika time lapse videolar çekin.

 


Scheduled Capture Modu

Scheduled Capture Modu, çekiminizin başlangıç ​​zamanını önceden planlamanıza olanak tanır.

 

Ses ile Kontrol

GoPro Hero9, "GoPro”, “Take a photo” gibi ses komutları komutlarını algılar.

 

Canlı Yayın

HERO9 Black ile sosyal medyada 1080p canlı yayın yapabilirsiniz. Ayrıca canlı yayın için çektiğiniz videoları, SD karta kaydederek de kendinize bir arşiv oluşturabilirsiniz.

 

GPS + Hareket Sensörleri

GPS özelliği sayesinde GoPro9 kaç metre yükseklikte olduğunuzu ve hızınızı tespit eder. GoPro uygulamasını kullanarak da videolarınıza GPS performans bilgilerinizi ekleyebilirsiniz.

 

Kutunun İçinde Neler Var?

 

GoPro HERO9 Siyah Aksiyon Kamerası

Şarj Edilebilir Pil

Kavisli Yapıştırıcı

Montaj Tokası

USB-C Kablosu

Başparmak Vida

Kamera kutusu

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.