Instax mini 12 Pembe Fotoğraf Makinesi-10'lu Film-Şeffaf Kılıf ve Divoom Zooe Led Ekranlı Bluetooth Hoparlör Seti

FOTSI196-S4-10-SK-ZOE
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

7.199,00 TL 4.299,00 TL
%40İndirimli
12 X 447,81 taksit seçenekleri ile

1 saat 1 dakika İçinde sipariş verirseniz Bugün kargoda!

 

Instax mini 12 Pembe Fotoğraf Makinesi-10'lu Film-Şeffaf Kılıf ve Divoom Zooe Led Ekranlı Bluetooth Hoparlör Seti

 

Instax mini 12 fotoğraf makinesi, dünyanı neşe ile dolduracak! 

Setin içinde fotoğraf makinesi ile birlikte Divoom Zooe Bluetooth Hoparlör, instax mini şeffaf kılıf ve  instax mini 10’lu film vardır. 

Instax mini 12’in paralaks düzeltme özelliği bulunuyor. Instax fotoğraf makinelerinde şimdiye kadar ilk kez kullanılan bu özellik, özellikle yakın çekimlerde nesnenin en doğru şekilde kadrajın ortasına hizalanmasını sağlıyor.

Close Up modunu açtığında nesne tam olarak görüntünün merkezine alınır. Böylece vizörden gördüğün görüntü ile objektife yansıyan görüntü arasındaki hata payı ortadan kalkar. 

Mini 12’nin bir diğer yeni özelliği de açma kapama işlevinin mercekten yapılabilmesidir. Kamerayı açmak için merceği bir kere çevirmen gerekir. 

Close Up modunu açmak için aynı merceği tekrar çevirmen yeterlidir. Yakın çekim, 30 ila 50 cm uzaklıktaki nesneler için idealdir. Bu mod aynı zamanda selfie fotoğraflar çekmek içindir. Merceğin üstündeki selfie aynası ise deklanşöre basmadan önce kendini görerek mükemmel selfieler çekebilmeni sağlar. 

Instax Mini 12, otomatik flaş özelliğine sahiptir. Çevredeki ışığı algılama teknolojisi sayesinde gerekli durumlarda flaşı otomatik olarak açar. Kameranın yüksek performanslı flaş ışığı sadece yakın mesafeyi değil arka planı da aydınlatır. Bu sayede gece çekimlerinde ya da ışığın az olduğu alanlarda daha net ve canlı fotoğraflar çekebilirsin. 

Instax mini 12, serideki diğer fotoğraf makineleri gibi analog bir teknolojiyle çalışır. Çektiğiniz fotoğrafı sadece bir kere çıkartır ve dijital bir dosyalama imkanı yoktur. Kullanıcılara daha eğlenceli bir instax deneyimi sunmayı amaçlayan Fujifilm, Instax Up uygulaması ile analog fotoğrafları dijitale çevirebilme imkanı sunuyor.

Mini 12 ya da diğer instax fotoğraf makineleri ile çektiğin fotoğrafları, akıllı telefonuna yükleyeceğin ücretsiz Instax Up uygulaması ile dijitalleştirebilirsin. Instax Up uygulamasında fotoğraflarını düzenleyebilir, kendine bir instax koleksiyonu oluşturabilir ve koleksiyonunu sosyal medya hesaplarında paylaşabilirsin.

Instax mini 12, tüm instax mini film çeşitleri ve instax mini 12 aksesuar çeşitleri ile uyumludur.

Divoom Zooe Bluetooth Hoparlör, çok fonksiyonlu bir bluetooth hoparlördür. Hoparlörün piksel LED ekranı, Divoom uygulaması ile kontrol edilebilir.

Uygulamadan kendi piksel resimlerinizi yaparak ekranda gösterebilir ya da hava durumu saat gibi araçları da doğrudan ekranınızda görebilirsiniz.

Hoparlörün 6 waat ses çıkış gücü, bas çıkışı ve DSP ses teknolojisi bulunduğunuz odayı ses ile doldurabilir.

Dahili bir mikrofona sahip olan Divoom Zooe hoparlörü telefonunuzla senkronize ederek sesli görüşmeleriniz için de kullanabilirsiniz. 

 

Kutunun İçinde Neler Var?

Fujifilm instax mini 12 fotoğraf makinesi

Divoom Zooe Bluetooth Hoparlör

Instax mini şeffaf kılıf

Instax mini 10’lu film

El askısı

2 adet AA pil

 

Garanti Süresi

Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı saklayınız.