Jabra Boost Bluetooh Kulaklık

100-92320000-60
Yorum (0) | Yorum Yap

179,00 TL 161,10 TL
%10İndirimliJabra Boost Bluetooh Kulaklık

Jabra Boost size 9 saate kadar konuşma süresi sağlar ve bu sayede şarjınızı düşünmenize gerek kalmadan özgürce hareket edebilirsiniz.

Jabra Boost, ince ve küçük yapısına rağmen ihtiyacınız olan tüm gücü sağlar. 9 saate kadar konuşma ve yeni Power Nap özelliği ile sağlanan 1 yıla kadar bekleme süresi tanır.

Kullanımı son derece kolay olan kulaklık sesli yönlendirme özelliği sayesinde hayatınızı çok daha kolay bir hale getirir. 

Sesli Yönlendirme fonksiyonunun verdiği mesajlar, eşleştirme yapacağınız zaman sizi yönlendirir ve şarjınız azaldığında, telefonunuza bağlandığınızda veya bağlantınız kesildiğinde bunu size bildirir*. Aç/kapa şalteri sezgisel bir kullanım sunar. Aynı zamanda ses seviyesini ayarlama düğmesi sayesinde de kulaklığınızı kullanmak çok daha kolay bir hal alır ve bir daha hiçbir aramayı kaçırmazsınız.

*Sesli Yönlendirme: İngilizce

Siri/Google Now parmaklarınızın ucunda

Artık telefonunuzu cebinizden çıkartmaya gerek yok! Jabra Boost ile Siri ve Google Now,  her zaman parmaklarınızın ucunda. Akıllı telefonunuzun Siri veya Google Now özelliklerini etkinleştirip kullanmak için tek yapmanız gereken, kulaklığınızdaki özel düğmeyi kısa süreli basılı tutarak etkinleştirmek. İşte bu kadar kolay.

Üstün konfor

Gün boyu aralıksız kullanılabilecek konforlu bir kullanım sağlamak üzere tasarlanan Jabra Boost, Ultra ergonomik tasarıma sahip EarGels kulaklık başlıklara sahiptir. EarGels tasarımı size kulağınızda kulaklık olduğunu unutturacak kadar konfor sağlar.

İkili USB araç şarj cihazı*

Jabra Boost, paketinin içerisinde yer alan ikili USB araç şarj cihazı, araçta aynı anda iki cihazı şarj edebilmenizi sağlayarak size zaman kazandırır. Hiç telaşlanmayın, cihazı yoldayken bile açabilirsiniz.

*İkili araç şarj cihazı sadece APAC ve EMA bölgelerinde verilir.

Garanti Süresi

Ürün orjinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.