Jabra BT2045 Bluetooh Kulaklık

100-92045000-60
Yorum (0) | Yorum Yap

79,00 TL 69,00 TL
%13İndirimliJabra BT2045 Bluetooh Kulaklık

Etkileyici Hafiflikte Şık Tasarım

Sadece 10 gram ağırlığında olan Jabra BT2045 Bluetooth kulaklık modelleri, ergonomik tasarımı sayesinde kullanım esnasında kulağa tam olarak oturuyor, kayma gibi problemlerle karşı karşıya kalmanıza engel oluyor. Herhangi bir kablo detayı barındırmayan ürün, sade ve çekici tasarımı sayesinde kullanım keyfini arttırıyor. Kulağınıza daha iyi oturabilmesi için tasarımı kulak askı ile desteklenen model, kulak askısız olarak da kullanılabiliyor.

Sezgisel tasarımla desteklenen Jabra BT2045, olağanüstü bir kulaklık deneyimi sunuyor. Mobil telefonla saniyeler içinde eşleştirilen model, pratik bir şekilde çağrıları yanıtlamanıza, sonlandırmanıza ve reddetmenize izin veriyor.

Ayrıca, son numarayı arama gibi özellikleri sayesinde kullanıcı dostu bir kullanım sağlıyor. 

Multiuse özelliğine sahip olan ürün, 8 farklı cihazla aynı anda eşleştirilebiliyor. Birden fazla telefon kullananlar için müthiş bir kolaylık sunan özellik, farklı cihazlarla kullanıldığında eşleştirmeyi sonlandırma ve tekrar eşleştirme gibi külfetlerden kullanıcılarını kurtarıyor. 

  • Dahili şarj edilebilir bataryaya ürün tasarımında yer veriliyor. Yaklaşık iki saat içinde şarj edilebilen bataryası 9.5 saate kadar kesintisiz konuşma ve 10 güne kadar bekleme süresini kullanıcılarına kazandırıyor. 
  •  
  • Gelişmiş ses kalitesi sayesinde kullanıcılarına evde, trafikte ve yolda yürürken çağrıları eller serbest konforunda yanıtlama şansı tanıyor. Herhangi bir kablo detayına sahip olmaması, kablosuz tasarımı ve kullanım kolaylığı özellikle trafikteyken emniyetli bir şekilde telefon görüşmeleri yapılmasına yardım ediyor.
  •  

Kolay Kullanım Sunan Teknik Özellikler

Kulaklık Tipi: Tek Kulaklıklı Kulakiçi

Sürücü Çapı: 13 mm

Bluetooth Versiyonu: Bluetooth 2.1

Maksimum Kullanım Mesafesi: 10 m

Şarj Tipi: USB

Garanti Süresi

Ürün orjinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.