Jabra Elite 65e Copper Siyah Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

100-99020001-60
Yorum (0) | Yorum Yap

1.399,00 TL 1.259,10 TL
%10İndirimli
12 X 117,89 taksit seçenekleri ile


Jabra Elite 65e Copper Siyah Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

Aktif Gürültü Önleme

Profesyonel dereceli ANC

Elite 65e, kalabalık kafeleri kütüphane gibi sessiz bir ortama dönüştürebilme gücüne sahip Aktif Gürültü Önleme özelliği ile donatılmıştır. Oval şekilli kulaklıkların ve tam oturan Jabra EarGels™ başlıklarının sağladığı Pasif Gürültü Önleme özelliği ile dört mikrofonlu ANC teknolojisi, profesyonel dereceli gürültü önleme sağlar. Yollarda profesyonel aramalar ve müzik İster trafik gürültüsü olsun ister çevrenizdeki konuşmalar, istenmeyen gürültüleri kesip atın.

Gün Boyu Kullanım Sağlayan Kapasite

Aktif Gürültü Önleme özelliği açıkken 8 ve kapalıyken 13 saat kullanım sağlayan güçlü batarya sayesinde tek şarj ile sunulan gün boyu kullanım avantajından faydalanın.

Ekolayzer

Duymak istediğiniz müzik kalitesi

Aldığınız sesi ekolayzer üzerinden kişiselleştirerek müziğinizi tam istediğiniz gibi duyun. Müzik dinlemenin keyfine doyamayacaksınız.

Dayanıklılık

Sorunsuz çalışma garantisi

Dayanıklı kulaklıklara sahip Elite 65e, IP54 sertifikalıdır ve su ve toz nedeniyle oluşabilecek hasarlara karşı 2 yıl garantilidir.

Dijital asistanlar

Sesli komutlar artık çok kolay

Tek düğme üzerinden Amazon Alexa, Siri® ve Google Assistant™ erişimi. Eller serbest özelliklerden ve fonksiyonlardan tümüyle faydalanın

Bası güçlendirin

Konforu artırın ve bası güçlendirin

Ürünle birlikte gelen Jabra EarGels™ başlıklar, kulaklığınızın konforlu ve güvenli bir şekilde kulağınızda kalmasını sağlar. Ses laboratuvarımızda kapsamlı olarak test edilen EarGels™, Pasif Gürültü Önleme ve müzikleriniz için daha iyi bir bas tınısı sağlayarak dinleme deneyiminizin kalitesini geliştirmede yardımcı olur.

Garanti Süresi

Ürün orjinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.