Jabra Elite Active 45e Lacivert Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

100-99040000-60
Yorum (0) | Yorum Yap

649,00 TL 584,10 TL
%10İndirimli
9 X 69,78 taksit seçenekleri ile


 

Jabra Elite Active 45e Lacivert Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

 

Jabra Elite Active 45e Lacivert Bluetooth Kulak İçi Kulaklık, EarWing’leri ve EarHook’ları sayesinde siz hareket ederken kulağınızdan düşmeyen bir tasarıma sahiptir.

Özellikle de aktif yaşam tarzı tutkunlarının severek kullandığı Elite Active 45e, suya karşı IP67 sınıfında korumaya sahiptir. Bu koruma kulaklığınızı ter ile toz gibi dış etkenler nedeniyle oluşabilecek hasarlara karşı korumaya yardımcı olur. Active 45e kulak içi kulaklıklarınız, gün boyunca aktivitelerinizde size daha iyi bir spor, müzik ve arama deneyimi sunar.

Jabra Elite Active 45e’in sadece tek bir şarjla 9 saate kadar kullanım sağlayan bataryası ile spor yaparken de antrenmanlarınıza ara vermeden müziğinizi dinleyin. Ayrıca kulaklığınızın 500 mA’lık batarya gücü 12 güne kadar da bekleme süresi sağlar.

Müzik dinlerken gelen çağrılarınıza da hızlıca yanıt verebilir, arama yapabilir ve görüşmeniz bittikten sonra müziği kaldığınız yerden devam etmeniz mümkün…

Elite Active 45e’in Açık EarGel’li tasarımı müzik sesi ile birlikte çevrenizde olan biteni doğal olarak duyabilmenizi sağlar. Bu özellik koşu gibi açık alanlarda yapılan sporlarda güvenli ortam oluşturur.

2’lü mikrofon teknolojisi ile hareket halindeyken yaptığınız telefon görüşmelerinde bile kristal netliğinde ses duymanızı sağlar.

Jabra Elite 45e’in sesli asistan desteği ile günlük yaşamınız çok daha kolay bir hal alacak. Kulaklığın üzerinde yer alan tek bir düğme ile Amazon Alexa, Siri veya Google Assistant’a erişebilirsiniz. Online asistanınıza vereceğiniz sesli komutlar ile kolayca randevu oluşturabilir, yakınınızdaki etkinlikleri öğrenebilir, mesajlarınızı okutabilir ve daha sayısız şeyi yapabilirsiniz.

App Store ve Google Play Store’den ücretsiz olarak indirebileceğiniz Jabra Sound+ uygulaması ile kulaklığınızı özelleştirebilir ve kendi kişisel kulaklığınızı oluşturabilirsiniz. Uygulama üzerinden sesli asistanınızı seçin, müzik profillerini kişiselleştirin ve çevrenizdeki gürültünün ne kadarını duymak istediğinizi kendiniz ayarlayın. Kulaklığınızdan optimum düzeyde faydalanmak için, uygulama içindeki basit göstergeden faydalanın. Gösterge üzerinden batarya kullanımınızı izleyin ve/veya kulaklık yazılım ve cihaz güncelleştirmelerini yükleyin... Üstelik tüm bunları yaparken bir bilgisayara bağlanmanıza gerek yok…

Bluetooth 5.0 versiyonu size her zaman güvenilir bağlantı sağlar. Ses kesilmelerini dert etmeden arama yapmanızı ve müzik dinlemenizi sağlayan bağlantı gücünden siz de faydalanın.

 

Jabra Elite Active 45e Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Özellikleri

 

Ses Özellikleri

Mikrofon türü: MEMS

Aramalarda ortam ve rüzgâr gürültüsü azaltma: Evet (2 mikrofonlu gürültü azaltma teknolojisi)

Mikrofon frekans aralığı: 20 Hz - 20 kHz

Mikrofon duyarlılığı: -38 dBV (94 dB SPL 1 kHz)

Hoparlör frekans aralığı: 20 Hz - 14 KHz

 

Şarj Özellikleri

Konuşma süresi: 9 saate kadar

Bekleme süresi: 15 dakika boyunca bağlantı yoksa veya 60 dakika boyunca kullanılmazsa otomatik olarak kapanır. > 73 saat

Şarj süresi, orijinal USB duvar şarj cihazı (500 mA): 120 dakikada tam şarj

Hızlı şarj: 15 dakika, 1 saat batarya süresi sağlar

 

Kontrol ve Bağlantı Özellikleri

Bluetooth® standardı: Bluetooth® 5.0

Kablosuz erişim mesafesi: 33 fit / 10 metreye kadar

Birden çok cihaza bağlanabilirlik: Aynı anda 8 cihaza kadar bağlanmış olabilir

Çok fonksiyonlu düğme: Açma/kapama (basılı tutun), müzik çalma/duraklatma, arama cevaplama/sonlandırma, Bluetooth ile eşleştirme (basılı tutun)

 

Uyum ve Konfor

Tasarım: Kablosuz, kulak içi

Kulağa sıkıca oturur: Kulaklığın kulaktan düşmemesi, ayarlanabilir EarHook ve EarWing ile sağlanır.

EarHook’lar: Evet, kulağa ideal biçimde oturması için ayarlanabilir.

EarWing’ler: Evet

EarGel’ler: Kulaklığın açık tasarımı, çevrenizi duyabilmenizi sağlar.

Çalışma Sıcaklığı: 0 °C - 45 °C

 

Boyut

Ambalajın ebatları (U x G x Y): Şarj birimi: 390*300*211, Kulaklık: 124*55*187,4

Brüt ağırlık (kablolu): 29 g

Net ağırlık (kablosuz): 23,4 g

 

Kutunun İçinde Neler Var?

 

Jabra Elite Active 45e Lacivert Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

USB-C kablosu

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir. (IP67 koruma dereceli su geçirmez tasarım ve su ve toz nedeniyle oluşabilecek hasarlara karşı 2 yıl garanti)

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak ambalajı atmayınız.